Zabıta Teşkilatı'nın 191. Kuruluş Yıl Dönümü - Son Dakika
Güncel

Zabıta Teşkilatı'nın 191. Kuruluş Yıl Dönümü

-Törenden genel detay görüntü -Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrakın konuşması -Zabıta Daire Başkanı Hasan Bayramın konuşması Zabıta Teşkilatı'nın 190. kuruluş yıl dönümü, Tekirdağ'da valilik önünde düzenlenen törenle kutlandı.

06.09.2017 13:15

-Törenden genel detay görüntü

- Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrakın konuşması

- Zabıta Daire Başkanı Hasan Bayramın konuşması Zabıta Teşkilatı'nın 190. kuruluş yıl dönümü, Tekirdağ'da valilik önünde düzenlenen törenle kutlandı.

Törene,Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Hasan Bayram, zabıta müdürleri, amirler, komiserler ve çok sayıda zabıta katıldı.

Atatürk Anıtı'na, Zabıta Daire Başkanı Hasan Bayram tarafından çelenk bırakılmasıyla başlayan tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'yla devam etti.

Törende konuşan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak,zabıtanın yerel yönetilerin kolluk kuvvaeti olduğunu belirterek, "Zabıta ekiplerin görevlerini yerine getirmek için yoğun mesai harcayarak çalışmalarına devam ediyor. Tekirdağ'da 11 ilçede de zabıta teşkilatlarımız görevlerini en iyi şekilde sürdürüyor."dedi.

Zabıta Daire Başkanı Hasan Bayram ise zabıtanın beldelerde esenlik, huzur, sağlık ve düzenin sağlanması amacı ile kurulduğunu ifade etti.

Zabıta Teşkilatı\'nın 191. Kuruluş Yıl Dönümü
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Zabıta Teşkilatı'nın 191. Kuruluş Yıl Dönümü - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement