11 Aralık'ta 3D ve Türkçe Dublaj Seçenekleriyle Sinemalarda - Son Dakika

11 Aralık'ta 3D ve Türkçe Dublaj Seçenekleriyle Sinemalarda

08.12.2015 08:57
11 Aralık'ta 3D ve Türkçe Dublaj Seçenekleriyle Sinemalarda, System.String[]

Yönetmen Joe Wright canlı aksiyon film "Pan"de J.M. Barrie'nin yarattığı sevilen karakterlerin başlangıçlarını konu alan tamamen orijinal bir macera sunuyor.

Filmde Oscar adayı Hugh Jackman ("Les Misérables"), Blackbeard'ı (Karasakal): Garrett Hedlund, James Hook'u (Kaptan Kanca): Oscar adayı Rooney Mara ("The Girl with the Dragon Tattoo"), Tiger (Kaplan) Lily'yi; yeni oyuncu Levi Miller, Peter'ı; ve Amanda Seyfried de Mary'yi canlandırıyor.

Peter 12 yaşında, bastırılamaz ölçüde asi bir mizaca sahip, yaramaz bir çocuktur. Fakat tüm hayatını geçirdiği Londra'nın kasvetli yetimhanesinde bunların tercih edilen nitelikler olduğu pek söylenemez. Sonra, inanılmaz bir gecede, Peter yetimhaneden kaçırılıp; korsanların, savaşçıların ve perilerin olduğu Var Olmayan Ülke (Var Olmayan Ülke) adında fantastik bir dünyaya götürülür. Peter orada bir yandan müthiş maceralarla karşılaşıp ölüm-kalım savaşları yaparken, bir yandan da kendisini çok uzun süre öne yetimhaneye bırakmış olan annesinin sırrını çözmeye ve bu sihirli topraklarda hakkı olan yerini bulmaya çalışır. Savaşçı Kaplan Lily ve James Hook adındaki yeni bir arkadaşla takım oluşturan Peter'ın Var Olmayan Ülke'yi kurtarmak ve —sonsuza dek Peter Pan olarak anılacak hakiki bir kahraman olmak şeklindeki— gerçek yazgısını bulmak için acımasız korsan Karasakal'ı yenmesi gerekmektedir.

Wright'ın yönetmenliğini yaptığı "Pan"in senaryosu Jason Fuchs'a ait. Greg Berlanti, Sarah Schechter ve Oscar adayı Paul Webster filmin yapımcılığını, Tim Lewis ise yönetici yapımcılığını gerçekleştirdi.

Wright'ın kamera arkası yaratıcı ekibi şu isimlerden oluşuyor: Oscar adayı görüntü yönetmenleri Seamus McGarvey ("Anna Karenina", "Atonement") ve John Mathieson ("The Phantom of the Opera", "Gladiator"): Oscar adayı yapım tasarımcısı Aline Bonetto ("A Very Long Engagement", "Amelie"): kurgu ustaları Paul Tothill ve William Hoy; Oscarlı kostüm tasarımcısı Jacqueline Durran ("Anna Karenina"): makyaj ve saç tasarımcısı Ivana Primorac. Filmin müziği Oscar adayı besteci John Powell'ın ("How to Train Your Dragon") imzasını taşıyor.

Warner Bros. Pictures, RatPac-Dune Entertainment işbirliğiyle bir Berlanti yapımı olan Joe Wright filmi "Pan"i sunar. Dağıtımını bir Warner Bros. Entertainment kuruluşu olan Warner Bros. Pictures'ın gerçekleştirdiği filmin dünya çapında 2D ve 3D olarak gösterimi planlandı...(Yapım bilgilerinin devamı ektedir.)

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 11 Aralık'ta 3D ve Türkçe Dublaj Seçenekleriyle Sinemalarda - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Genç kızın 00:00 Genç kızın "anne" diye feryadı tüyleri diken diken etti: Yaşıyor mu bakın, yaşıyor mu Nefes kesen oylama bitti! Aleyna'yı yenen Yiğit Poyraz, Survivor'da yarı finale kaldı 23:36 Nefes kesen oylama bitti! Aleyna'yı yenen Yiğit Poyraz, Survivor'da yarı finale kaldı Koronayla ilgili tüm bilinenleri kökünden sarsacak araştırma: Virüsün kökeni 20 bin yıl öncesine dayanıyor 23:09 Koronayla ilgili tüm bilinenleri kökünden sarsacak araştırma: Virüsün kökeni 20 bin yıl öncesine dayanıyor
Yaptığı savunma daha da rezil! Kadın öğretmen, boş sınıfta öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdi 21:58 Yaptığı savunma daha da rezil! Kadın öğretmen, boş sınıfta öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdi Tatil sezonunu Fethiye'de açan Tuvana Türkay'dan iddialı poz 21:16 Tatil sezonunu Fethiye'de açan Tuvana Türkay'dan iddialı poz Bir Bitcoin vurgunu daha! Cajee kardeşler, 3,6 milyar dolarla ortadan kayboldu 20:06 Bir Bitcoin vurgunu daha! Cajee kardeşler, 3,6 milyar dolarla ortadan kayboldu
Kılıçdaroğlu'ndan AK Parti'nin 18:43 Kılıçdaroğlu'ndan AK Parti'nin "Yüzde 45 oyumuz var" çıkışına yanıt: Haydi ne bekliyorsun, hemen seçim Üç gün önce evlendiği karısı yanı başında son nefesini verdi! Bu acının tarifi yok 17:27 Üç gün önce evlendiği karısı yanı başında son nefesini verdi! Bu acının tarifi yok
Advertisement