88 Bin Lira Kaptırdıktan Sonra Dolandırıldığını Anladı - Son Dakika

88 Bin Lira Kaptırdıktan Sonra Dolandırıldığını Anladı

12.01.2012 15:25
88 Bin Lira Kaptırdıktan Sonra Dolandırıldığını Anladı

Trabzon'da kendisini başkomiser olarak tanıtan bir kişinin verdiği hesap numarasına yaklaşık 88 bin lira yatırdıktan sonra dolandırıldığını anlayan S.K.polise başvurarak şikayetçi oldu.

Trabzon'da kendisini başkomiser olarak tanıtan bir kişinin verdiği hesap numarasına yaklaşık 88 bin lira yatırdıktan sonra dolandırıldığını anlayan S.K. polise başvurarak şikayetçi oldu.

Gülbaharhatun Polis Amirliği'ne başvuran S.K., cep telefonundan kendisini arayan ve başkomiser olduğunu söyleyen bir kişinin, "Savcının hesabından para çekmişsin. Başın belada. Vereceğimiz hesap numarasına para yatır da bu işi halledelim" dediğini, kendisinin de verilen hesap numarasına önce 27 bin lira, sonra da 25 bin 750 euro yatırdığını söyledi. Yaklaşık 88 bin lira yatırdıktan sonra dolandırıldığını anlayan S.K. polise başvurdu ve suç duyurusunda bulundu.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor. - Trabzon

Trabzon'da 15 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan hükümlü yakalandı Trabzon'da 15 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan hükümlü yakalandı Bireysel silahlanmaya karşı İstanbul'da farkındalık etkinliği yapıldı Bireysel silahlanmaya karşı İstanbul'da farkındalık etkinliği yapıldı 3 okul değiştiren öğrenciler, heyelan korkusundan kurtulamadı (2) 3 okul değiştiren öğrenciler, heyelan korkusundan kurtulamadı (2)
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel 88 Bin Lira Kaptırdıktan Sonra Dolandırıldığını Anladı - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement