Afyonkarahisar'ın dijital dergisi yayın hayatına başladı - Son Dakika

Afyonkarahisar'ın dijital dergisi yayın hayatına başladı

26.11.2020 17:11
Afyonkarahisar'ın dijital dergisi yayın hayatına başladı

Afyonkarahisar Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından hazırlanan 'Karahisar-ı Sahib' isimli dijital dergi yayın hayatına başladı.

Afyonkarahisar Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından hazırlanan 'Karahisar-ı Sahib' isimli dijital dergi yayın hayatına başladı.

Vali Gökmen Çiçek'in himayelerinde yayın hayatına başlayan dijital dergi hakkında bilgiler veren İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır, derginin yayın hayatına başladığını ve Afyonkarahisar'da ilk dijital dergi olduğunu söyledi. Tanır şöyle devam etti:

"Zengin kültürel değerlerinin, önemli turizm çekiciliklerinin, kültürümüzün yayılmasını ve yaşatılmasını sağlamak, hem de turizm değerlerinin tanıtımının yapıldığı; "Karahisar-ı Sahib" adlı dijital dergi yayın hayatına başlamıştır. Karahisar-ı Sahib isimli dijital dergi, ilimizin marka değerini yükseltecek, doğru ve güvenilir bilgilerin dijital ortamda 7-24 tüm okurlara ulaştırılmasında katkıda bulunacaktır. İlimizi her geçen gün markalaştırırken, kültürel zenginliklerin yeni nesile aktarılmasını sağlayacaktır. İlimizin kültür, turizm ve aktüalite ayağında; tanıtımı ve geliştirilmesinde "Dijital Dergi" önemli bir rol oynayacaktır. Aynı zamanda toplumumuzda araştıran ve üreten insanlarımızın da burada duygu ve düşüncelerine yer almasını sağlayarak kolektif hareket tarzına da geliştirme fırsatı verecektir." - AFYONKARAHİSAR

YORUMLAR
500
Köy evlerine uyuşturucu baskını Köy evlerine uyuşturucu baskını Kültür ve Turizm Bakan yardımcısı Özgül Özkan Yavuz'dan Sındırgı ziyareti Kültür ve Turizm Bakan yardımcısı Özgül Özkan Yavuz'dan Sındırgı ziyareti Karı koca hırsız yakalandı Karı koca hırsız yakalandı
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Afyonkarahisar'ın dijital dergisi yayın hayatına başladı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement