AK Parti Grubu'nda işçiler, Erdoğan'a İBB'yi şikayet etti - Son Dakika

AK Parti Grubu'nda işçiler, Erdoğan'a İBB'yi şikayet etti

12.02.2020 12:33

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Grubu'nda konuşmasını yaparken bir işçinin sesi duyuldu. İBB Başkanı İmamoğlu'nu şikayet eden işçi; "Büyükşehir Belediyesi iş başvurularımızı kabul etmiyor." dedi.

Erdoğan, AK Parti Grup Toplantısı'nda konuşurken konuşması sık sık partililerin tezahüratları ve talepleri ile kesildi. Konuşmanın sonlarına doğru bir partili Cumhurbaşkanı'na İBB'yi şikayet etti.

"İŞ BAŞVURULARIMIZ KABUL EDİLMİYOR"

Cumhurbaşkanı'nın konuşmasının sonlarına doğru yerinden seslenen bir partili "Sayın Cumhurbaşkanım 'Yanlış yoldasınız' diyerekten Büyükşehir Belediyesi bizim iş başvurularımızı kabul etmiyor." dedi. Konuşmanın ilerleyen dakikalarında işçinin söz konusu talebi Cumhurbaşkanı'na not olarak iletildi.

SAKİN OL UYARISI DİKKAT ÇEKTİ

O esnada oturumu yöneten AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Turan'ın ise eliyle seslenen partiliye doğru "sakin ol" işareti yapması görüntülere yansıdı.

AK Parti Grubu'nda işçiler, Erdoğan'a İBB'yi şikayet etti

Son Dakika Güncel AK Parti Grubu'nda işçiler, Erdoğan'a İBB'yi şikayet etti - Son Dakika


Son Dakika

Sadakatsiz'in bölüm sonu izleyicileri ekrana kilitledi! Bir kişi Asya'nın gözünün önünde inşattan düştü Survivor 2021'in 10. bölüm fragmanı yayınlandı! "Çok üzücü bir durum var" diyen Acun Ilıcalı, acil durum konseyi yapıyor 22 katlı binanın 9. katında patlama meydana geldi: 5 yaralı Kalp krizi geçirdiği düşünüldüğü için hastaneye kaldırılan kişinin sırtından vurulduğu anlaşıldı Vatandaşın çektiği 'ayçiçek yağı' videosu, sosyal medyanın gündeminde oturdu Mustafa Cengiz'in başlattığı kampanya soruldu, Terim'in yüzü şekilden şekile girdi Algı Eke'den magazin gündemini sarsan 'yasak aşk' itirafı: İğrenç bir şeydi Bir çocuk babası adam, evinde soğuktan donarak öldü