Ayşe Hatun Önal'ın Dekolteli Kıyafeti Işık Kurbanı Oldu - Son Dakika

Ayşe Hatun Önal'ın Dekolteli Kıyafeti Işık Kurbanı Oldu

27.02.2015 09:46

Cem Yılmaz'dan kısa süre önce ayrılan Ayşe Hatun Önal, sahne aldığı bir mekanda dekolteli kıyafetinin içine giydiği tangası flaşların patlamasıyla belli oldu.

Cem Yılmaz'dan ayrılan Ayşe Hatun Önal önceki gece bir mekanda sahne aldı. Önal'ın dekolteli kıyafetinin içine giydiği tangası flaşların patlamasıyla belli oldu.

CEM YILMAZ'LA İLGİLİ KONUŞMADI

Konser öncesi röportaj veren Önal, kısa süre önce ayrıldığı Cem Yılmaz'la ilgili soru gelince sinirlendi. Ve soruyu yönelten muhabiri "Sen sus. Şarkılarım herkesin dilinde, sen kalkmış Cem Yılmaz soruyorsun" diye azarladı.


Ayşe Hatun Önal'ın Dekolteli Kıyafeti Işık Kurbanı Oldu

Son Dakika Magazin Ayşe Hatun Önal'ın Dekolteli Kıyafeti Işık Kurbanı Oldu - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (10)
  • hayvanadam: anket yapalım o zaman; bir bayanda sütyen daha çekici diyenler aşağı parmağa, külot daha çekici diyenler yukarı parmağa tıklasın. hanım okuyucular da bu kıyağımızı unutmasın. . . herşey halk için. . . Cevap Yaz 11 7 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti 13 yaşındaki kıza aşk mektubu yazan 61 yaşındaki sapık tutuklandı Vakalardaki vahim artış sonrası Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, herkesin merak ettiği soruyu yanıtladı: İlave tedbirler gündemde değil Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez Oxford'un koronavirüse karşı geliştirdiği aşıyı gönüllü olarak deneyen doktor hayatını kaybetti Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu