Bir insan niçin bağımlı olur? Uzman isim yanıt verdi - Son Dakika

Bir insan niçin bağımlı olur? Uzman isim yanıt verdi

14.04.2021 17:26

Haberler.com YouTube kanalına konuk olan Psikoterapist Kübra Selda Karaca, bağımlılık hakkında konuştu. Karaca, insanı içine çeken ve hayatını zora sokan bağımlılığın birçok nedeni olabileceğinden bahsetti.

Psikoterapist Kübra Selda Karaca, çağımızın sorunu olan bağımlılıktan ve zararlarından bahsetti. "Bir insan niçin bağımlı olur?" sorusuna da yanıt veren Karaca, herhangi bir şeye duyulan bağımlılığının hayat kalitemizi azaltabileceğini söyledi.

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Bir insan niçin bağımlı olur? Uzman isim yanıt verdi

Son Dakika Sağlık Bir insan niçin bağımlı olur? Uzman isim yanıt verdi - Son Dakika


YORUMLAR (3)

Son Dakika

Ünlü isimler tek yürek oldu, İsrail polisinin Mescid-i Aksa'ya saldırısına tepki gösterdi Ünlü isimler tek yürek oldu, İsrail polisinin Mescid-i Aksa'ya saldırısına tepki gösterdi Cumhurbaşkanı adaylığı için Akşener'in gönlünde yatan isim Mansur Yavaş Cumhurbaşkanı adaylığı için Akşener'in gönlünde yatan isim Mansur Yavaş Güzel oyuncu Tuvana Türkay aslında kimdir? Güzel oyuncu Tuvana Türkay aslında kimdir? ''Tatile gidiyoruz'' diyip, eşini hastaneye götüren adam böbreğini verdi ''Tatile gidiyoruz'' diyip, eşini hastaneye götüren adam böbreğini verdi 'Güvercin' tutkusu 350 bin lira harcattı: 300 güvercin için 2 dönüm arazi aldı! 'Güvercin' tutkusu 350 bin lira harcattı: 300 güvercin için 2 dönüm arazi aldı! Önce genç kızın hayatını kabusa çevirdi, sonra aldığı cezayla uslanmadı taciz mesajlarına devam etti! Önce genç kızın hayatını kabusa çevirdi, sonra aldığı cezayla uslanmadı taciz mesajlarına devam etti! Dünyanın izlediği zulme Yahudilerden tepki var: İsrail savaş istiyor Dünyanın izlediği zulme Yahudilerden tepki var: İsrail savaş istiyor İstanbul Boğazı'nda arızalanan gemi, kıyaya metreler kala durabildi! Facianın eşiğinden dönülen o anlar kamerada İstanbul Boğazı'nda arızalanan gemi, kıyaya metreler kala durabildi! Facianın eşiğinden dönülen o anlar kamerada
Advertisement