Bora Uzer'den İlk Vıdeo Klip: "Bu An" - Son Dakika

Bora Uzer'den İlk Vıdeo Klip: "Bu An"

25.01.2018 16:51
Bora Uzer'den İlk Vıdeo Klip: "Bu An"

Çıktığı ilk haftada müzik eleştirmenlerinden tam not alan ve müzik listelerinin ilk sırasına yerleşmeyi başaran albümün ilk video klibi aynı zamanda çıkış şarkısı da olan "Bu An"a çekildi.

Albümde, Kenan Doğulu ve Gökhan Türkmen gibi birçok iyi müzisyenle de işbirliği yapan Uzer'i, dostları klipte de yalnız bırakmadı

Kalabalık bir ortamda çekilen, yapımcılığını 85/90 Projects'in; yönetmenliğini Eymen Topçuoğlu ve Can Esat Yalkın'ın üstendiği klip, anların önemini vurguluyor.

Klipte Uzer'in anlarına;

Gökhan Türkmen, Yasemin Yürük, Aslı Demirer'in yanı sıra daha birçok dostu eşlik ediyor.

Bora Uzer'in albüm lansman konseri

31 Ocak Çarşamba günü Zorlu PSM Studio'da gerçekleşecek.

YORUMLAR
500
Cumhuriyet'in 100. Yıl Marşı'nı Kim Seslendirecek? Bomba Adaylar... Cumhuriyet'in 100. Yıl Marşı'nı Kim Seslendirecek? Bomba Adaylar... Cumhuriyet'in 100. Yıl Marşı'nı Kim Seslendirecek? Bomba Adaylar... Cumhuriyet'in 100. Yıl Marşı'nı Kim Seslendirecek? Bomba Adaylar...
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Bora Uzer'den İlk Vıdeo Klip: 'Bu An' - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement