Cenk Eren, Orhan Baba'nın elini öptü - Son Dakika

Cenk Eren, Orhan Baba'nın elini öptü

06.08.2020 08:34
Cenk Eren, Orhan Baba'nın elini öptü, System.String[]

Eren'i dinlemeye gelenler arasında Sevim Emre-Orhan Gencebay çifti de vardı.

Eren'i dinlemeye gelenler arasında Sevim Emre- Orhan Gencebay çifti de vardı. Gecede yeni yaşını kutlayan Gencebay'ın yanına giderek elini öpen Eren, "Nice yaşlara Orhan Baba, ailenle birlikte bir ömür boyu mutluluklar dilerim" dedi.

Gencebay dan kendisini övmesini isteyen ünlü şarkıcı, "Cenk kardeşimiz görevini çok iyi yapan bir arkadaşımız" yanıtını aldı. Eren, usta sanatçıya "Çok politiksin Orhan Baba" diyerek takıldı.

Cenk Eren, Orhan Baba'nın elini öptü

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Cenk Eren, Orhan Baba'nın elini öptü - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Borsanın en değerli şirketi Koç Holding oldu Sarhoş kadın turistler, "Bizi taciz etti" deyip yaşlı adamı sokak ortasında dövdü Defin işlemlerini gerçekleştiren mezar kazıcıları deneyimlerini anlattı: En çok çocuk cenazelerinde zorlanıyoruz Demet Akalın ve Deniz Seki'nin yıllardır devam eden dostluğu bitti Son Dakika: 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde hareketli dakikalar! Ekipler intihar girişiminde bulunan 2 kişiyi ikna etmeye çalışıyor 55 ili ilgilendiren 145 yıllık rüya gerçek oluyor! Karadeniz-Akdeniz Yolu'nda sona doğru Doktor, iki korona hastasını öldürdü; nedenini de mahkemede soğukkanlılıkla anlattı Babil dizisi, 20. final bölümüyle ekrana veda etti