Görenler şaşkına döndü! Damat, düğün salonuna motosikletle giriş yaptı - Son Dakika

Görenler şaşkına döndü! Damat, düğün salonuna motosikletle giriş yaptı

Edirne'de motosiklet tutkunu damat, unutulmayacak bir sürprize imza atarak düğün salonuna motosikletle giriş yaptı. Gazetecilere açıklama yapan damat Murat Görgüç, "Mutlu günümüzde farklı bir şey yapmak istedim" dedi.

Edirne'de bir motosiklet derneğinin başkan yardımcılığını yapan damat, düğün salonuna motosikletle giriş yaptı.

Görenleri şaşkına çeviren olay Edirne'de yaşandı. Edirne Motosiklet Derneği Başkan Yardımcısı Murat Görgüç sevgilisi Yağmur Görgüç ile hayatını birleştirdi. Damat Görgüç düğünde unutulmayacak bir sürprize imza atarak, düğün salonuna motosikletle giriş yaptı.

Görenler şaşkına döndü! Damat, düğün salonuna motosikletle giriş yaptı

DÜĞÜN SALONUNA MOTOSİKLETLE GİRDİ, GÖRENLER ŞAŞKINA DÖNDÜ

Gelin ve damadın dansı öncesi damat Görgüç'ün motosiklet ile düğün salonuna girdiğini gören davetliler ise şaşkına döndü. Pist alanında kısa bir turan yapan damat Görgüç ardından eşiyle birlikte dans ederek doyasıya eğlendi.

Görenler şaşkına döndü! Damat, düğün salonuna motosikletle giriş yaptı

"MUTLU GÜNÜMÜZDE FARKLI BİR ŞEY YAPMAK İSTEDİM"

Gazetecilere yaptığı açıklamada, motosiklet tutkusunu her yerde gösterdiğini belirten Görgüç, "Mutlu günümüzde farklı bir şey yapmak istedim. Motosiklet kullanmayı çok seviyorum. Düğün salonuna motorumla girerek unutulmaz bir an yaşattım." ifadelerini kullandı.

Görenler şaşkına döndü! Damat, düğün salonuna motosikletle giriş yaptı

Haber Yayın Tarihi: 11.08.2020 16:09 - Kaynak: İHA

Son Dakika Yaşam Görenler şaşkına döndü! Damat, düğün salonuna motosikletle giriş yaptı - Son Dakika

YORUMLAR (15)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Çin ordusunda "casus asker" krizi! Devletin güvenliğini tehlikeye düşürecek belgeleri sızdırdı Son dakika! Bakan Koca, salgınla ilgili güzel gelişmeyi duyurdu: Vaka artış hızımız kontrol altında Camiye ayakkabıyla giren Büşra, bu kez maskesini çıkarıp tramvayda çiftetelli oynadı Dünyaca ünlü giyim markasını taklit eden Nurgül Yeşilçay, hayranlarını gülmekten kırdı geçirdi Banka ve kredi kartları yönetmeliğinde değişikliğe gidildi Hobi amaçlı tuttuğu yılan balıklarını ihraç etmeye başladı Cübbeli Ahmet Hoca, 2 milyon 600 bin liralık araç hakkında sessizliğini bozdu Türkiye su ürünleri ihracatından 8 ayda 632 milyon dolar kazandı