Godzilla'nın Okyanusun Ortasında Nasıl Dikilebildiğini Açıklayan Eğlenceli Çizimler - Son Dakika

Godzilla'nın Okyanusun Ortasında Nasıl Dikilebildiğini Açıklayan Eğlenceli Çizimler

03.06.2019 15:07
Godzilla'nın Okyanusun Ortasında Nasıl Dikilebildiğini Açıklayan Eğlenceli Çizimler, System.String[]

Godzilla: King of the Monsters filmi vizyona girdi. Filmde ilgi çeken sahnelerden olan Godzilla'nın okyanus üstünde durma sahnesi, büyük eğlence konusu oldu.

Godzilla'yı hepimiz biliyoruz. Ağzından lazer atan iri kıyım kertenkelemiz, bazen sağı solu biraz yıksa da yer yer insanlığın yardımına koşmaktan da geri durmuyor. Godzilla, King of Monsters'da da Godzilla; gereksiz ve sıkıcı insan dramalarının olmadığı kısımlarda, bizi korumak için bol bol canavar dövüyor.

Sorun şu; Godzilla, 3688 metre ortalama derinlik olan yerde suyun üzerinde duruyor. Bunun da açıklanması lazım. Webcomic çizeri Ernest Ng, Godzilla'nın okyanusun ortasında dikilip havaya lazer attığı sahnede canavarın nasıl su üzerinde durabildiğini eğlenceli çizimlerle çözmeye çalışıyor.

İşte sanatçının teorileri

Suyun Altında Bir Dağ Var

Okyanus Çöplerinin Üzerinde Duruyor

Buzdağının Görünen Kısmı

Yardımsever Balina

Nimbus Bulutu?

Forklift

(Çok) Yüksek Platform Ayakkabılar

Bacakları Uzun

Eski Godzilla'ların Desteği

Yüzgeç Ayaklar, Sonuçta Deniz Canlısı

Yapılan yorumlarda, insanlığın kurtarıcısı olduğu için (Hz. İsa göndermesi), çakrasını ayaklarının altında toplayarak (Naruto göndermesi), kozmik lazer yellenmesi (neyse ki bir şeye gönderme değil) gibi yorumlar var.

Godzilla, çok başarılı bir film olarak kabul edilmiyor. Filmin görsel efektleri, sesleri ve hikaye akışı eleştirmenlerden geçer not alamadı.

Godzilla'nın Okyanusun Ortasında Nasıl Dikilebildiğini Açıklayan Eğlenceli Çizimler

Kaynak: WebTekno

Son Dakika Teknoloji Godzilla'nın Okyanusun Ortasında Nasıl Dikilebildiğini Açıklayan Eğlenceli Çizimler - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Depreme İzmir'de yakalanan Fatih Portakal, korku dolu anları anlattı Son Dakika! İzmir Belediye Başkanı Tunç Soyer: 20'ye yakın binada yıkım ihbarı aldık Son Dakika! İçişleri Bakanı Soylu'dan 6.6'lık İzmir depremiyle ilgili açıklama: 6 binanın yıkıldığı ihbarı geldi İzmir'de meydana gelen 6,6 şiddetindeki deprem büyük paniğe neden oldu İzmir'de 6.6 büyüklüğünde deprem! Bayraklı ve Bornova ilçelerinde yıkım var Burak Yılmaz'dan takım arkadaşı Jonathan David'e destek: Gol atamamak her forvetin başına gelebilir Koronavirüse yakalanan dünyanın en uzun insanı Sultan Kösen 1 haftadır yoğun bakımda Borsada işlem gören en değerli şirket BİM oldu