Güzel Yıldıza Süper Teklif - Son Dakika

Güzel Yıldıza Süper Teklif

19.08.2008 05:15
Güzel Yıldıza Süper Teklif, System.String[]

Alman Mücevher Firması Montblanc, Marka Yüzü Olması İçin Tuba Büyüküstün'e Sadece Transfer Parası Olarak 1 Milyon 600 Bin Dolar Ödedi. Tuba Her Reklamdan Ayrıca Para Alacak.

ALMAN MÜCEVHER FİRMASI MONTBLANC, MARKA YÜZÜ OLMASI İÇİN TUBA BÜYÜKÜSTÜN'E SADECE TRANSFER PARASI OLARAK 1 MİLYON 600 BİN DOLAR ÖDEDİ. TUBA HER REKLAMDAN AYRICA PARA ALACAK.

Kıvanç Tatlıtuğ'un, Gümüş dizisiyle Ortadoğu'nun en sevilen aktörlerinden biri haline gelmesinin ardından, Ihlamurlar Altında dizisi de Tuba Büyüküstün'e Arap dünyasında şans getirdi.

Dizinin Arap ülkelerindeki gösteriminden sonra Büyüküstün'ün güzelliği Ortadoğu'yu da etkisi altına aldı. Öyle ki ünlü markalar güzel oyuncu için kıyasıya bir yarışa girdi. İki ünlü mücevher firmasının Dubai merkezleri Tuba için kesenin ağzını açtı.

Bunlardan biri İngiliz Burberry, diğeri ise Alman Montblanc. Burberry ile telefonda pazarlık yapan Büyüküstün, Montblanc görüşmesini ise yüzyüze gerçekleştirdi. Mayıs'ta Dubai'deki Montblanc mağazasına giden Büyüküstün Genel Müdür Doris Rain ile görüştü. Rain, "Sizin gibi bir yüz görmedik. Estetiksiz ve çok güzelsiniz" diyerek mücevherlerle güzel oyuncuya prova yaptırdı. Bu görüşme sonucunda Büyüküstün, Montblanc ile 1 milyon 600 bin YTL'ye el sıkıştı.

Tuba, oynadığı reklam ve tanıtım filminden ayrıca kazanacak. 22 Arap ülkesinde yapılacak reklam ve tanıtımlar Ortadoğu TV'lerinde yayınlanacak. Büyüküstün, sözleşme gereği hiç bir Arap ülkesinde başka bir firmanın takılarını kullanmayacak.

Kaynak: Gecce

Son Dakika Magazin Güzel Yıldıza Süper Teklif - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Fenerbahçe'nin anlaşmaya vardığı Mesut Özil, İstanbul'a geldi Brezilya, Çin'in geliştirdiği koronavirüs aşısına acil kullanım onayı verdi Diagne ve Luyindama'yı eleştiren Terim'den Muslera müjdesi: Denizli maçında oynayacak Son Dakika! Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: Yüz yüze eğitim kademeli olarak başlayacak Trump'ı silip atacak! ABD'nin yeni Başkanı Joe Biden'ın ilk talimatları belli oldu Haluk Levent'ten İbo Show eleştirilerine esprili yanıt: Bana güvenmeyin demiştim Üç kişinin hayatını kaybettiği korkunç kazanın görüntüleri ortaya çıktı Dini nikahlı çift boğazları kesilmiş halde bulunmuştu! Korkunç cinayette sır perdesi aralandı