Hande Yener Ankara'da "Ev"leniyor - Son Dakika

Hande Yener Ankara'da "Ev"leniyor

31.05.2014 21:43
Hande Yener Ankara'da "Ev"leniyor

Hande Yener, Ankara'ya sık sık geldiğini, konaklama için otel konforunda bir rezidansa sahip olmayı arzuladığını söyledi.

OPİS Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Osman Nesil Sönmez, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay ve Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut'un birlikte kurdele keserek açılışını gerçekleştirdiği ONS İncek Residence, "Yaza Merhaba" dedi.

ONS İncek Residence, satış ofisinde gerçekleşen "Yaza Merhaba" buluşmasına birbirinden ünlü isimler katıldı. Aralarında Hande Yener'in yanı sıra binbir surat Yavuz Seçkin ve Oryantal Didem'in de bulunduğu renkli organizasyon ses getirdi. Osmanlı konsepti ile sergilenen defilenin yanı sıra Flamenko gösterisinin ardından, Yavuz Seçkin konuklara canlı performans gerçekleştirdi. Son günlerin popüler pozu selfie karesinde yer alan Hande Yener, Yavuz Seçkin ve Oryantal Didem katılımcılara keyifli dakikalar yaşattı. Konuklarıyla yakından ilgilenen ONS İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Tuna Atalay, ünlü isimlere örnek daireleri gezdirdi. Hande Yener Ankara'yı çok sevdiğini belirtirken, ev sahibi olmayı düşündüğünü, projenin farklılığından ve otel konforu sağlayan imkanlarından bahsetti. Ayrıca projenin kırk beşinci katında bulunan daireyi çok beğendiğini söyleyen Yener, Ons İncek ayrıcalığını en kısa zamanda yaşamak istediğini belirtti.

YORUMLAR
500
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Hande Yener Ankara'da 'Ev'leniyor - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement