Hayranları Mazhar Alanson'u imza gününde Sarı Laleler'le karşıladı! - Son Dakika

Hayranları Mazhar Alanson'u imza gününde Sarı Laleler'le karşıladı!

20.03.2017 11:12
Hayranları Mazhar Alanson'u imza gününde Sarı Laleler'le karşıladı!

Yoğun ilgi gören imza gününde hayranları Mazhar Alanson'a Sarı Laleler şarkısına atıfta bulunarak çiçek hediye etti.

Ünlü sanatçı Mazhar Alanson, resimlerini, şarkı sözlerini, notalarını, yazılarını, günlüklerini, fotoğraflarını hatta hatıra olarak sakladığı kâğıt parçalarını kullanarak kaleme aldığı 'Mazhar Olmak' kitabıyla 19 Mart Pazar günü D&R Suadiye'ye konuk oldu.

D&R Suadiye, ünlü sanatçı Mazhar Alanson'u, kendi el yazısı ile hazırladığı modern biyografi kitabı "Mazhar Olmak" kitabının imza gününde hayranlarıyla bir araya getirdi. Her yaştan hayranı 19 Mart Pazar günü D&R Suadiye'de düzenlenen imza gününe akın etti. 2 saatten fazla süren imza gününde hayranları Mazhar Alanson'u Sarı Laleler şarkısına atıfta bulunarak sarı lalelerle karşıladı. 8 yaşından 80 yaşına kadar tüm hayranları eski ve yeni albümlerini yanında getirerek Mazhar Alanson'dan imza aldı. Bir hayranı Mazhar Alanson'dan 1985 yılında aldığı imzayı yanında getirerek tekrar imzalamasını istedi.

Mazhar Alanson, resimlerini, şarkı sözlerini, notalarını, yazılarını, günlüklerini, fotoğraflarını hatta hatıra olarak sakladığı kâğıt parçalarını kullanarak kaleme aldığı 'Mazhar Olmak' kitabını şöyle anlatıyor:

"Bu CD'deki şarkılarımı mikrofon karşısına geçip bir kerede gacırtısı tısı, tuşu, detonesi, şaşırması, heyecanı, duygusu, hepsi içinde art arda çaldım söyledim. Neticede sonradan hepsini en düzgün hâliyle çaldıysam da; daha sonra ilk kaydıma geri döndüm. Dinlerken hatıralar, yıllar gözünüzde canlanabilir. Ne de olsa 'sahibinin sesinden.' Siz de yavaştan yaşlandığınızı hissedebilirsiniz. Eski, yeni aşklarınızı hatırlayabilir ya da yeniden âşık olmak isteyebilirsiniz. Bir ipucu vereyim. Aşk zordur aklınızda bulunsun... Resimlere gelince, yıllar içinde yaptığım şeyler.

Kitaba umarım sıkılmadan bakar, okur, dinler ve seversiniz. Böyle bir örnek olduğunu görmedim. Umarım siz de seversiniz."

YORUMLAR
500
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Hayranları Mazhar Alanson'u imza gününde Sarı Laleler'le karşıladı! - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement