'Her Yerde Sen'in İlk Afişi Görücüye Çıktı! - Son Dakika

'Her Yerde Sen'in İlk Afişi Görücüye Çıktı!

23.05.2019 11:18
'Her Yerde Sen'in İlk Afişi Görücüye Çıktı!

Başrollerini Furkan Andıç ve Aybüke Pusat'ın paylaştığı Karga7 Pictures yapımı 'Her Yerde Sen', seyirciyle buluşmak için gün sayıyor.

Haziranda FOX'ta ekrana gelecek olan 'Her Yerde Sen'in merakla beklenen ilk afişi görücüye çıktı. Romantik komedi türündeki eğlenceli hikayesiyle yakında izleyeciyle buluşacak olan 'Her Yerde Sen'in renkli afişi sosyal medyada beğeni ve ilgi gördü.

Başrollerini Furkan Andıç ve Aybüke Pusat'ın paylaştığı 'Her Yerde Sen'in oyuncu kadrosunda Ali Yağcı, Aslıhan Malbora, Ali Gözüşirin, Ali Barkın, Deniz Işın, Cem Cücenoğlu, Aziz Caner İnan, Ayfer Tokatlı, Fatih Özkan ileusta oyuncular Ayşe Tunaboylu ve Binnur Şerbetçioğlu yer alıyor.

Yönetmenliğini Ender Mıhlar'ın yaptığı, senaryosunu Deniz Yeşilgün ile Esra Çetek Yılmazer'in kaleme aldığı 'Her Yerde Sen' Haziran'da FOX'ta....

'Her Yerde Sen' Hikaye:

Adına ister kader deyin ister hayat, başınıza gelen en iyi şeyler çoğu zaman içinden çıkılmaz sorunların arkasına gizlenir.

Aynı evde hak iddia eden ve keçi gibi inatçı olan Demir (Furkan Andıç) ile Selin (Aybüke Pusat)birlikte yaşamak zorunda kalır.Bu da yetmezmiş gibi birinin çalıştığı şirkete, diğerinin yönetici olarak gelmesiyle birlikte olaylar içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

YORUMLAR
500
Düğünle ilgili paylaşım sosyal medyayı çalkaladı: 2020'de eniştemdi şimdi eşim Düğünle ilgili paylaşım sosyal medyayı çalkaladı: 2020'de eniştemdi şimdi eşim İnternete bağlan ama bağımlı olma İnternete bağlan ama bağımlı olma 'Aldatıldığınızı ilk nasıl anladınız?' sorusuna bir kadının verdiği yanıt sosyal medyada viral oldu 'Aldatıldığınızı ilk nasıl anladınız?' sorusuna bir kadının verdiği yanıt sosyal medyada viral oldu
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Her Yerde Sen'in İlk Afişi Görücüye Çıktı! - Son Dakika


Advertisement