İlk kez Harbiye'de - Son Dakika

İlk kez Harbiye'de

16.09.2019 09:55
İlk kez Harbiye'de, System.String[]

Konserine "Ben Seni Çok Sevdim" şarkısı ile başlayan Adrian, sahnesine 6 müzisyeni de konuk etti.

Konserine "Ben Seni Çok Sevdim" şarkısı ile başlayan Adrian, sahnesine 6 müzisyeni de konuk etti. Adrian; Halil Sezai, Derya Köroğlu, Gökhan Kılıç, Ahmet Aslan, Gazapizm ve Aylin Aslım ile düet yaptı.

"Bana Bir Masal Anlat" ve "Çember" şarkılarını birlikte söyleyen Cem Adrian ve Derya Köroğlu büyük alkış aldı.

"Yarim Derdini Ver Bana", "Kirpiğin Kaşına" ve "Minnet Eylemem" şarkılarını Cem Adrian, Ahmet Aslan ile birlikte söyledi.

Cem Adrian, Gökhan Kılıç ile "Öf Öf" ve "Dam Üstüne Çul Serer" şarkılarını seslendirdi.

Konserin sonlarında Aylin Aslım'ı da sahnesine konuk eden Cem Adrian "Herkes Gider mi?" şarkısını Aylin Aslım ile birlikte tekrar söyledi.

Gazapizm de Cem Adrian'ın konserinde sahneye çıktı.

İlk kez Harbiye'de

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin İlk kez Harbiye'de - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Sosa'nın Trabzonspor maçındaki hatası ve performansı F.Bahçe taraftarının tepkisini çekti Fransa bir kez daha İslam'ı hedef aldı! Aşırı sağcı liderden "Başörtüsü yasaklansın" çağrısı Son Dakika: Türkiye'de 25 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 72 can kaybı, 2017 yeni vaka tespit edildi Fatih'te yabancı uyruklu bir grup, otel ve restoranlarda asılı Fransa bayraklarını indirdi Süper Lig'de dev maç başladı! Canlı anlatım Çıktığı programda zor anlar yaşayan Şevval Şahin, CNN Türk'e dava açıyor Karadeniz'de keşfedilen doğal gazın değeri 80 milyar dolar Emekli olan Khabib Nurmagomedov'a ünlü sporculardan tebrik mesajı yağdı