MEÜ'de Yonca Lodi Rüzgarı Esti - Son Dakika

MEÜ'de Yonca Lodi Rüzgarı Esti

03.05.2014 01:11
MEÜ'de Yonca Lodi Rüzgarı Esti, System.String[]

Çiftlikköy Kampüsü içerisindeki şenlik alanında öğrencilerle buluşan ünlü sanatçı Yonca Lodi, 4 gün süren şenliğin kapanış konserinde sahne aldı.

Çiftlikköy Kampüsü içerisindeki şenlik alanında öğrencilerle buluşan ünlü sanatçı Yonca Lodi, 4 gün süren şenliğin kapanış konserinde sahne aldı. Seslendirdiği parçalar ile gençleri coşturan Lodi, öğrencilere eğlenceli bir gece yaşattı. Kısa süre önce çıkardığı '12 Ay' isimli albüm ile müzik listelerine hızlı bir giriş yapan Yonca Lodi, eski ve yeni şarkılarından oluşan repertuarı ile müzik ziyafeti verdi. Sahnedeki dans performansı ve neşeli tavırları ile öğrencilerin sempatisini kazanan güzel sanatçı, konserde giydiği kıyafet ile de göz doldurdu. Şarkı aralarında öğrenciler ile sohbet eden Lodi, Benim ayağım uğurludur arkadaşlar. Hangi üniversiteye konsere gittiysem öğrenciler sınavlardan artı 20 puan aldı. Benden size garanti 20 puan. Buradan hocalarınıza sesleniyorum. Puanlarınızı alacağız. Bu gece kıpır kıpır şarkılarla yerinizde duramayacaksınız dedi. Yaklaşık 1,5 saat sahnede kalan ünlü sanatçı, alkış yağmuru altında sahneden ayrıldı. Çeşitli kültürel, sanatsal ve bilimsel etkinliklerin yer aldığı şenlik, havai fişek gösterileri ile sona erdi.

MEÜ'de Yonca Lodi Rüzgarı Esti
MEÜ'de Yonca Lodi Rüzgarı Esti
MEÜ'de Yonca Lodi Rüzgarı Esti
MEÜ'de Yonca Lodi Rüzgarı Esti

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel MEÜ'de Yonca Lodi Rüzgarı Esti - Son Dakika


Son Dakika

Milli Piyango'nun işletme hakkını 10 yıllığına devralan Demirören, Azerbaycan piyangosunu da yönetecek Boşanma aşamasındaki eşinin yüzünü falçatayla kesip tanınmaz hale getirdi! İfadesi diğer saldırganlardan farksız değil ABD'de Joe Biden'ın yemin töreni öncesi görülmemiş tedbirler alındı: 25 bin tam teçhizatlı asker görev yapacak Beşiktaş'ta sivil polis aracı, trafik polisi aracına arkadan çarptı: 3 polis yaralandı Son Dakika! Bartın'ın İnkumu açıklarında Rus bandıralı kuru yük gemisi battı: 2 kişi öldü Minibüs şoförü "Son param üzülerek harcıyorum" yazılı 20 TL'nin sahibini arıyor Marketten çaldığı 5 kangal sucukla kıskıvrak yakalandı Vuhan'daki bilim insanlarından olay itiraf: Koronavirüs mağaradaki yarasının saldırısından sonra yayıldı