New York'ta Cadılar Bayramı yürüyüşü - Son Dakika

New York'ta Cadılar Bayramı yürüyüşü

01.11.2019 07:04

Yürüyüşe katılanların hazırlık yapması Yürüyüşten detay Dans gösterileri NEW YORK - New York'ta geleneksel olarak düzenlenen ve "Cadılar Bayramı" olarak bilinen Halloween yürüyüşü, renkli görüntüler oluşturdu.

Yürüyüşe katılanların hazırlık yapması

Yürüyüşten detay

Dans gösterileri NEW YORK - New York'ta geleneksel olarak düzenlenen ve "Cadılar Bayramı" olarak bilinen Halloween yürüyüşü, renkli görüntüler oluşturdu. Çizgi film, film ve öykü kahramanlarının yanı sıra gerçek kişi ve karakterlerden de esinlenen katılımcıların olduğu yürüyüş, dans gösterilerine de sahne oldu.

New York'ta Cadılar Bayramı yürüyüşü
New York'ta Cadılar Bayramı yürüyüşü
New York'ta Cadılar Bayramı yürüyüşü
New York'ta Cadılar Bayramı yürüyüşü

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel New York'ta Cadılar Bayramı yürüyüşü - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüs salgınını yok sayan Türkmenistan hükümeti, zatürre teşhisi koymayı bile yasakladı Son Dakika! Hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasına uymayan 9 bin 583 kişiye adli ya da idari işlem yapıldı 6 yıllık evlilik tek celsede bitti! Esra Ruşan ve Fatih Kızılgök boşandı FETÖ'cü Enes Kanter ile fotoğraf çektiren İsrail'in Birleşmiş Milletler temsilcisine tepki yağdı Putin, Ermenistan'ı üzecek gerçeği bir kez daha dile getirdi: Dağlık Karabağ, Azerbaycan'ın ayrılmaz bir parçası Bakan yardımcısı için açıldığı iddia edilen restoranda kız isteme merasimi yapılmış Kemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu: Alaattin Çakıcı devlet adamıdır, ağabeyim hastadır Kadirli Devlet Hastanesi'nde görev yapan 50 sağlık çalışanının korona testi pozitif çıktı