Öldürülen belediye başkanının ek koruma talebi kocası kaçak olduğu için reddedilmiş - Son Dakika

Öldürülen belediye başkanının ek koruma talebi kocası kaçak olduğu için reddedilmiş

13.11.2020 15:22

Meksika'da evinden kaçırılan Veracruz eyaletine bağlı Jamapa kentinin belediye başkanı Florisel Rios ölü olarak bulunmuştu. Rios'un öldürülmeden önce koruma talep ettiği fakat kocası Fernando Hernandez kaçak olduğu için talebinin karşılanmadığı ortaya çıktı. Öte yandan açıklamada bulunan Hernandez, "Yemin ederim seninle ölürdüm" dedi.

Meksika'da hafta başında silahlı kişiler tarafından evinden kaçırılan Veracruz eyaletine bağlı Jamapakentinin belediye başkanı Florisel Rios, kaçırıldıktan kısa bir süre sonra başından vurulmuş olarak ölü bulundu.

EK GÜVENLİK İSTEDİĞİ ORTAYA ÇIKTI

Meksika basınında yer alan haberlere göre Rios'un Veracruz eyalet sekreteri Eric Cisneros'tan kendisine ek güvenlik sağlamasını istediği iddia edildi. Polislerin ek güvenlik talebini Rios'un kaçak kocası Fernando Hernandez'in teslim olmaması nedeniyle karşılamadığı aktarıldı.

"ÖLDÜRENLER BELEDİYE BAŞKANINI TANIYOR OLABİLİR"

Veracruz Valisi Cuitlahuac Garcia konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, Rios'un kendisini öldürenleri tanıyor olabileceğini söyledi.

"YEMİN EDERİM SENİNLE ÖLÜRDÜM"

Öte yandan Rios'un kaçak olan kocası Fernando Hernandez eşinin öldürülmesinden sonra Facebook'tan bir mesaj yayınladı. Hernandez kaçırılıp öldürüldüğünde karısıyla birlikte olmadığı için üzgün olduğunu söyledi ve "Seni seviyorum Florisel ve yemin ederim seninle ölürdüm" dedi.

Öldürülen belediye başkanının ek koruma talebi kocası kaçak olduğu için reddedilmiş

Son Dakika Dünya Öldürülen belediye başkanının ek koruma talebi kocası kaçak olduğu için reddedilmiş - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Anadolu Efes, evinde Kızılyıldız'ı 86-72 yendi Cumhurbaşkanlığı'ndan makam aracı kararı! Türkiye yatırımından vazgeçen Volkswagen dönemi bitiyor Selin Ciğerci, reklam yapıp takipçilerini kandırınca sosyal medyada tepki çekti Mesut Özil gafıyla sosyal medyada gündem olan TRT spikeri Cansu Canbaz, ekranlara geri dönüyor Saadet Partisi'nde ittifak çatlağı! Erdoğan'la görüşen Asiltürk'ün açıklaması kriz çıkardı Selahattin Demirtaş, kendisini ve muhalefeti eleştirdi Bağcılar'da su satan çocuk videosu kurgu çıktı! YouTuber Fariz için yasal işlem başlatılacak 9 gündür tek bir vaka bile görülmeyen Avusturalya'da halk plajlara akın etti