Son Dakika Haberleri: Real Madrid - Juventus Maçı Hakeminin Eşine, Tehdit Mesajları Yağıyor

Real Madrid - Juventus Maçı Hakeminin Eşine, Tehdit Mesajları Yağıyor

8 ay önce

Real Madrid - Juventus maçında verdiği penaltı kararıyla ortalığı karıştıran hakemin eşine tehdit mesajları yağdı, polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Real Madrid - Juventus maçının son dakikasında verdiği penaltıyla gündeme damgasını vuran İngiliz hakem Michael Oliver'ın eşine gönderilen tehdit mesajları üzerine polis soruşturma başladı.

Eşi gibi hakem olan Lucy Oliver, İngiltere Kadınlar Süper Liginde görev yapıyor. Sosyal medyada Lucy Oliver'ın cep telefonu numarası kimliği belirsiz bir kişi tarafından sosyal medyada yayınlandı. Bunun ardından Oliver'ın telefonun ciddi tehdit mesajları geldi.

CEP TELEFONUNA ERİŞİMİ ENGELLEDİLER

İngiliz polisi konuyla ilgili bir soruşturma başladı. İlk iş olarak Lucy Oliver'ın cep telefonuna erişim engellendi. Oliver'ın sosyal medya hesabı da geçici olarak askıya alındı. Cep telefonuna gelen tehdit mesajlarının içeriği açıklanmazken sosyal medyada gelen mesajlar işin vahametini ortaya koyuyor.

Onlardan bazıları şöyle:

"Aptal or… Kocan da senin gibi korkunç"

"Lanet kocanı döveceğiz"

"Öleceksin ve kocanda bir b.k parçası"

ÜNLÜ YORUMCU LINEKER: BUFFON ÖZÜR DİLESİN

Bu arada eski futbolcu ve yorumcu Gary Lineker, tartışmaların tehlike boyuta geldiğini belirterek Gianluigi Buffon'un kamuoyun önünde özür dileyerek bu durumu düzeltmesi gerektiğini yazdı.


YORUMLAR


15 Temmuz'un Sembol İsmi Tijen Karaş, Bakın Şimdi Ne Yapıyor! Tarihçi Yazar Talha Uğurluel'i, Maceracı Olarak Bilinen Murat Yeni Ele Vermiş

TBMM Üyeler Lokantası'ndaki Yemeklerin Fiyatları Tepki Çekti