Son Dakika Haberleri: Remzi Gören: Bilal Kemikli, Dpü'ye, Kütahya'ya ve İlim Dünyasına Büyük Katkılar Sağladı

Remzi Gören: Bilal Kemikli, Dpü'ye, Kütahya'ya ve İlim Dünyasına Büyük Katkılar Sağladı

4 yıl önce

2012 yılında Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) İlahiyat Fakültesi’ne kurucu dekan olarak atanan Bursa Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim üyesi Prof. Dr. Bilal Kemikli, 3 yıllık görev süresinin dolmasına sebebiyle Kütahya’daki vazifesinden ayrıldı.

Remzi Gören: Bilal Kemikli, Dpü'ye, Kütahya'ya ve İlim Dünyasına Büyük Katkılar Sağladı, System.String[]
2012 yılında Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) İlahiyat Fakültesi'ne kurucu dekan olarak atanan Bursa Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim üyesi Prof. Dr. Bilal Kemikli, 3 yıllık görev süresinin dolmasına sebebiyle Kütahya'daki vazifesinden ayrıldı. Prof. Dr. Bilal Kemikli'nin vedası sebebiyle düzenlenen akşam sohbetine DPÜ Rektörü Remzi Gören de katıldı.

Bilal Kemikli'ye hizmetlerinden dolayı teşeikür eden Gören, bunun bir ayrılık olmadığını her zaman kendisinin tecrübe ve birikimlerinden istifade edeceklerini belirtti. Gören, Kemikli'nin, gerçekleştirdiği çarşamba seminerleri, sempozyum ve konferanslarla DPÜ'ye, ilim dünyasına ve Kütahya'ya da büyük katkılar sağladığını ifade etti.

Konuşmaların ardından Rektör Gören, DPÜ adına Prof. Dr. Bilal Kemikli'ye hediye takdim etti. (EFE) - KÜTAHYAApartman Bahçesinde Cesedi Bulunan Kadının, Kanser Olduğunu Öğrenince İntihar Ettiği Ortaya Çıktı Tesettüre Giren Ünlü Türkücü Güler Işık: Kadın Sesi Günah Diye Şarkı Söylemeyi Bıraktım

HDP'li Celal Doğan, İYİ Parti ve CHP'nin Ortak Adayı Oluyor