Son Dakika Haberleri: Remzi Gören: Bilal Kemikli, Dpü'ye, Kütahya'ya ve İlim Dünyasına Büyük Katkılar Sağladı

Remzi Gören: Bilal Kemikli, Dpü'ye, Kütahya'ya ve İlim Dünyasına Büyük Katkılar Sağladı

4 yıl önce

2012 yılında Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) İlahiyat Fakültesi’ne kurucu dekan olarak atanan Bursa Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim üyesi Prof. Dr. Bilal Kemikli, 3 yıllık görev süresinin dolmasına sebebiyle Kütahya’daki vazifesinden ayrıldı.

Remzi Gören: Bilal Kemikli, Dpü'ye, Kütahya'ya ve İlim Dünyasına Büyük Katkılar Sağladı, System.String[]
2012 yılında Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) İlahiyat Fakültesi'ne kurucu dekan olarak atanan Bursa Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim üyesi Prof. Dr. Bilal Kemikli, 3 yıllık görev süresinin dolmasına sebebiyle Kütahya'daki vazifesinden ayrıldı. Prof. Dr. Bilal Kemikli'nin vedası sebebiyle düzenlenen akşam sohbetine DPÜ Rektörü Remzi Gören de katıldı.

Bilal Kemikli'ye hizmetlerinden dolayı teşeikür eden Gören, bunun bir ayrılık olmadığını her zaman kendisinin tecrübe ve birikimlerinden istifade edeceklerini belirtti. Gören, Kemikli'nin, gerçekleştirdiği çarşamba seminerleri, sempozyum ve konferanslarla DPÜ'ye, ilim dünyasına ve Kütahya'ya da büyük katkılar sağladığını ifade etti.

Konuşmaların ardından Rektör Gören, DPÜ adına Prof. Dr. Bilal Kemikli'ye hediye takdim etti. (EFE) - KÜTAHYAMünbiçli Aşiretler, Türkiye'ye Destek Mesajı Verdi ABD'li Üst Düzey Yetkili: ABD'de Halkbank'a Açılmış Dava Yok

Ünlü İş Adamı Ali Rıza Gültekin, Uğradığı Silahlı Saldırı Sonucu Hayatını Kaybetti