Sulakyurt'ta Yaşlı ve Engelliler İçin Personel Alımı - Son Dakika

Sulakyurt'ta Yaşlı ve Engelliler İçin Personel Alımı

20.01.2016 13:03
Sulakyurt'ta Yaşlı ve Engelliler İçin Personel Alımı, System.String[]

Sulakyurt Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının (SYDV) yaşlı ve engelliler için geçici süre ile personel alımı yapacağı bildirildi.

Sulakyurt Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının (SYDV) yaşlı ve engelliler için geçici süre ile personel alımı yapacağı bildirildi.

Sulakyurt Kaymakamlığından yapılan yazılı açıklamada, SYDV'nin "Gülen Yüzler Projesi" kapsamında geçici süreyle 3 kadın personelin istihdam edeceği belirtildi.

İlçedeki yaşlılara yönelik çalışma yapılacağı belirtilen açıklamada, "Sulakyurt SYDV Başkanlığınca hazırlanan 'Gülen Yüzler Projesi' kapsamında 3 kadın temizlik personeli alınacaktır. İşe alınacak temizlik personeli yaşlı ya da engelli vatandaşlarımızın evini temizleyecektir. İşe alınacak temizlik personeli 6 ay süreli görev yapacak, temizlik ve hijyen sertifikası olan başvurucular öncelikle değerlendirilecektir.

Müracaatta bulunmak isteyenlerin 18-50 yaş aralığında olması ve Sulakyurt mülki hudutları içerisinde ikamet ediyor olması gerekir. Başvurular vakıf müdürlüğüne 28 Ocak tarihine kadar şahsen yapılması gerekmektedir" ifadelerine yer verildi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Sulakyurt'ta Yaşlı ve Engelliler İçin Personel Alımı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kervansaray Holding'e kayyum ataması sırasında rüşvet dağıtıldığı iddiası HSK'ya taşındı Son Dakika! CHP'den istifa eden Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy tutuklandı Avukatlık ücretlerinin fiyatı değişti! İşte yeni tarife Göztepe, milli takımdan mazeret sunmadan geri dönmeyen Poko'yu takımdan gönderdi Son Dakika! MHP lideri Bahçeli'den Alaattin Çakıcı açıklaması: Benim dava arkadaşımdır; ülkücüden mafya, mafyadan da ülkücü olmaz Ozan Tufan'dan transfer itirafı: Crystal Palace Sörloth'u alınca benim transferim olmadı Ahmet Çakar'dan Terim ve maçın hakemine sert sözler: Ben o zaman 40 yıl hokkabazlık yapmışım 23 banka ve 30 finansal kuruluş arasında protokol imzalanarak esnafa kredi yapılandırma kolaylığı sağlandı