Surface Pro, Brezilya'da mı Görünecek? - Son Dakika

Surface Pro, Brezilya'da mı Görünecek?

11.01.2013 12:03
Surface Pro, Brezilya'da mı Görünecek?

29 Ocak'ta Brezilya'da düzenlenecek olan Microsoft etkinliğinin davetiyeleri gönderildi. Peki davetiyelerdeki "sürpriz" ne?

Özgür Yıldız - -

Microsoft, Brezilya'da düzenleyeceği bir etkinlik için davetiyeleri gönderdi. Etkinliğin 29 Ocak günü yapılacağı ve "şaşırtıcı bir sürpriz" içerdiği de davetiyede belirtiliyor. Bunun dışında herhangi bir resmi açıklama yapılmış değil. Ancak söylentiler bu sürprizin Microsoft'un tablet bilgisayarı Surface'ın Pro versiyonuyla ilgili olduğu düşünülüyor.

Microsoft daha önce Windows 8 Pro üzerinde çalışacağını belirttiği Surface Pro, piyasaya çıktığında 899 dolar'dan satışa sunulacağını açıklamıştı. 64 GB'lık bu versiyonun dışında 128 GB'lık versiyonunun da piyasaya 999 dolar'dan satışa sunulacağı belirtilmişti. Ancak bu fiyatlarda kılıf veya kalemin yer almadığı da söyleniyordu.

Henüz Brezilya'da Windows Phone 8'li ürünlerin de satışa çıkmadığı düşünülünce, bu ürünlerin de tanıtımının aynı gün yapılması bekleniyor.

Özgür Yıldız - Teknokulis : http://www.teknokulis.com

Kaynak: Teknokulis
YORUMLAR
500
IBM, binlerce çalışanını işten çıkaracak! Peki neden? IBM, binlerce çalışanını işten çıkaracak! Peki neden?

Son Dakika Teknoloji Surface Pro, Brezilya'da mı Görünecek? - Son Dakika

Bu haber Teknokulis tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Teknokulis tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Teknokulis kurumudur.

Advertisement