Teknoloji Devinden Android'li Google Tv! - Son Dakika

Teknoloji Devinden Android'li Google Tv!

12.01.2012 14:00
Teknoloji Devinden Android'li Google Tv!, System.String[]

LG, 3D ve çok daha fazlasına sahip Android'li televizyonunu ortaya çıkardı! İşte TV'nin özellikleri

LG, Las Vegas'taki Tüketici Elektroniği Fuarı'nda (CES) uzun zamandır heyecanla beklenen Google TV ürününü tanıtıyor. Google TV ile LG Smart TV, Google'ın Android OS İşletim Sisteminin bilinirliğini, LG'nin 3D ve Smart TV teknolojilerinin rahatlığı ve konforu ile birleştirerek tüketicilere yeni ve çekici bir ev eğlencesi seçeneği sunuyor.

"LG sürekli olarak tüketicilere ev eğlencesinde, en üst seviyede mükemmellik ve rahatlık getiren daha geniş seçenekler sunmak için gayret gösteriyor" diyen LG Electronics Ev Eğlencesi Bölümü Başkanı ve CEO'su Havis Kwon, sözlerine şu şekilde devam ediyor: "Google TV ile LG, Google'ın yerleşmiş Android işletim sistemini LG'nin kendini kanıtlamış 3D ve Smart TV Teknolojileri ile birleştirerek tüketicilere yeni ve büyüleyici bir TV deneyimi sunuyor."

LG Google TV'nin en çekici özelliği, Android tabanlı kullanıcı ara yüzü ile birlikte sunulan LG tarafından tasarlanmış Sihirli Qwerty Kumanda teknolojisinin sağladığı kullanım kolaylığı. LG Google TV'nin kullanıcı ara yüzü ve ana ekranı, içerikleri kolayca taramak ve seçim yapmak üzere tasarlanmış. Arama, sosyal ağ ve TV fonksiyonlarının eş zamanlı olarak yürütüldüğü çoklu görevlendirme de yapılabiliyor. LG'nin Sihirli Kumandasının kullanıcı dostu özelliklerini QWERTY klavye ile birleştiren Sihirli Qwerty Kumandayı kullanarak kullanıcı ara yüzüne kolaylıkla erişmek mümkün.

LG CINEMA 3D teknolojisine sahip LG Google TV konforlu, seyredeni çevreleyen ve rahat bir 3D TV izleme deneyimi sağlıyor. LG'nin kendisine ait FPR teknolojisine sahip CINEMA 3D gözlükleri ise pilsiz, rahat, hafif ve uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bilgi için: LG

Telefon: (212) 222 61 44

Teknoloji Devinden Android'li Google Tv!
Teknoloji Devinden Android'li Google Tv!

- Kaynak: Chip.com.tr

Son Dakika Teknoloji Teknoloji Devinden Android'li Google Tv! - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

FETÖ iddiası sonrası İYİ Partili Ümit Özdağ'ın ihracı için ilk adım atıldı Galatasaray, evinde ilk kez Alanyaspor'a yenildi Sağlık Bakanlığı, çelişki sonrası koronavirüs tablosunu değiştirdi! Yeni hasta sayısı 2 bini aştı Meteoroloji, 57 ile sağanak yağış uyarısında bulundu "Türk burgeri değil Yunan burgeri satacağız" diyen Suudi şirket, Türkiye'de sektör lideri çıktı SİHA'lara direnemeyen Ermenistan'dan PKK taktiği! Hedef şaşırtmak için mevzilere cansız manken yerleştirdiler Sevgilisiyle samimi pozlarını paylaşan fenomen Duygu Özaslan, eleştirileri tiye aldı Türkiye'nin Azerbaycan ve Kırım hamleleri Rus basınını rahatsız etti: Moskova'nın nüfuz alanına görülmemiş bir atılım var