Teknoloji Devinden Android'li Google Tv! - Son Dakika

Teknoloji Devinden Android'li Google Tv!

Teknoloji Devinden Android\'li Google Tv!
Son Güncelleme: 12.01.2012 14:00

LG, 3D ve çok daha fazlasına sahip Android'li televizyonunu ortaya çıkardı! İşte TV'nin özellikleri

LG, Las Vegas'taki Tüketici Elektroniği Fuarı'nda (CES) uzun zamandır heyecanla beklenen Google TV ürününü tanıtıyor. Google TV ile LG Smart TV, Google'ın Android OS İşletim Sisteminin bilinirliğini, LG'nin 3D ve Smart TV teknolojilerinin rahatlığı ve konforu ile birleştirerek tüketicilere yeni ve çekici bir ev eğlencesi seçeneği sunuyor.

"LG sürekli olarak tüketicilere ev eğlencesinde, en üst seviyede mükemmellik ve rahatlık getiren daha geniş seçenekler sunmak için gayret gösteriyor" diyen LG Electronics Ev Eğlencesi Bölümü Başkanı ve CEO'su Havis Kwon, sözlerine şu şekilde devam ediyor: "Google TV ile LG, Google'ın yerleşmiş Android işletim sistemini LG'nin kendini kanıtlamış 3D ve Smart TV Teknolojileri ile birleştirerek tüketicilere yeni ve büyüleyici bir TV deneyimi sunuyor."

LG Google TV'nin en çekici özelliği, Android tabanlı kullanıcı ara yüzü ile birlikte sunulan LG tarafından tasarlanmış Sihirli Qwerty Kumanda teknolojisinin sağladığı kullanım kolaylığı. LG Google TV'nin kullanıcı ara yüzü ve ana ekranı, içerikleri kolayca taramak ve seçim yapmak üzere tasarlanmış. Arama, sosyal ağ ve TV fonksiyonlarının eş zamanlı olarak yürütüldüğü çoklu görevlendirme de yapılabiliyor. LG'nin Sihirli Kumandasının kullanıcı dostu özelliklerini QWERTY klavye ile birleştiren Sihirli Qwerty Kumandayı kullanarak kullanıcı ara yüzüne kolaylıkla erişmek mümkün.

LG CINEMA 3D teknolojisine sahip LG Google TV konforlu, seyredeni çevreleyen ve rahat bir 3D TV izleme deneyimi sağlıyor. LG'nin kendisine ait FPR teknolojisine sahip CINEMA 3D gözlükleri ise pilsiz, rahat, hafif ve uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bilgi için: LG

Telefon: (212) 222 61 44

Kaynak: Chip.com.tr

Son Dakika Teknoloji Teknoloji Devinden Android'li Google Tv! - Son Dakika


Advertisement