Trafikte dehşet! Kadın ve çocuğun olduğu aracın camını yumruklayıp tükürdü - Son Dakika

Trafikte dehşet! Kadın ve çocuğun olduğu aracın camını yumruklayıp tükürdü

27.06.2022 19:48

Mersin'de kimliği henüz belli olmayan bir adam, içerisinde kadın ve çocuğun bulunduğu aracı durdurup önce camı yumrukladı ardından tükürdü. Yarı çıplak haldeki şahıs, araç sürücüsünün "Kamera kaydı alıyorum' uyarılarına ise dans ederek karşılık verdi.

Erdemli ilçesinin tatil beldesi Ayaş yolu üzerinde otomobiliyle ilerleyen şahıs, D-400 karayolu üzerinde seyir halinde olan araçları yol boyunca rahatsız edip, ışıklara gelindiğinde aracından inerek, küfür ve hareketlerde bulundu. Yoluna devam eden şahıs, bu defa yolda tartıştığı başka bir otomobile çarparak hasar verdi.

VATANDAŞLAR ŞİKAYETÇİ OLDU

Vatandaşlar, sürücüden şikayetçi oldu. Trafik magandası sürücüsü başka sürücüler tarafından cep telefonu kamerası ile kaydedildi. Görüntülerde aracın camına vurarak açmalarını isteyen kişi, yanıt alamayınca hakaret edip tükürdü.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Kaydedilen başka bir görüntüde ise tartışma yaşadığı otomobile vurarak zarar verdiği görüldü. Vatandaşların şikayeti üzerine olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

YORUMLAR (2)
500
Öfkeli Fenerbahçe taraftarları yeni transfer Gustavo'nun performansına sert tepki gösterdi Öfkeli Fenerbahçe taraftarları yeni transfer Gustavo'nun performansına sert tepki gösterdi BDDK 81 ilin borç haritasını duyurdu! İstanbul birinci sırada diye beklenirken zirvede Konya yer aldı BDDK 81 ilin borç haritasını duyurdu! İstanbul birinci sırada diye beklenirken zirvede Konya yer aldı Gram altın fiyatı güne düşüşle başladı! İşte altın fiyatları... Gram altın fiyatı güne düşüşle başladı! İşte altın fiyatları...

Son Dakika 3. Sayfa Trafikte dehşet! Kadın ve çocuğun olduğu aracın camını yumruklayıp tükürdü - Son Dakika


Advertisement