Ünlü model Didem Soydan'ın Prenses Diana'ya olan benzerliği şaşırttı - Son Dakika

Ünlü model Didem Soydan'ın Prenses Diana'ya olan benzerliği şaşırttı

Ünlü model Didem Soydan, paylaştığı fotoğrafta Prenses Diana'ya olan benzerliği ile şaşırttı.

Cesur paylaşımları ve söylemleriyle sıkça gündeme gelen model Didem Soydan, sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafla Prenses Diana'ya olan benzerliğini karşılaştırdı.

"KİMSE BENİM AŞKIMI SORGULAMASIN"

Dünyaca ünlü markaların da modelliğini yapan başarılı isim Didem Soydan bu sefer Prenses Diana'ya olan benzerliğiyle takipçilerini şaşırtmayı başardı. Didem Soydan, "Kimse benim prenses Diana aşkımı sorgulamasın" diyerek şu pozu paylaştı;

PRENSES DİANA'YA BENZETİLDİ

Küçük yaşlarda çekilmiş bu fotoğrafı paylaşan Didem Soydan'ın 1997 yılında elim bir kaza sonucu aramızdan ayrılan İngiltere Prensesi Diana'ya benzetildi.

HİKAYESİNİ ANLATMIŞTI

Soydan, birkaç yıl önce hesabından yine bu karelerini paylaşarak Diana'ya olan benzerlik hikayesini"Kısa saçı gençliğimden beri kullanırım, asıl hikaye şu: Ben her sabah anneme değişik saç yaptırmadan okula gitmiyorum. Annem her sabahın körü değişik saç yapmaktan ve benim beğenmeyip, ağlamam ve servise geç kalmamdan yılıyor ve beni "Saçlarını keselim bak Lady Diana nasıl güzel sen de prenses gibi olacaksın" deyip kandırıyor."

"Sonuç ilk gün annemin kıyafetlerini giyiyorum, küpeler falan… Tabi ertesi gün saçlar papaz gibi dikiliyor ve ağlama krizi ile yine servise geç kalınıyor. Lady Diana olacağına inandırılmış mini Didem'in saçları kesilmiş, kuaförden gelinmiş. Sonra annemin söz verdiği gibi kıyafetlerini giyip, küpelerini takıp "hadi beni burada çek, şöyle çek "günü yapılmış." sözleriyle dile getirmişti.

Ünlü model Didem Soydan'ın Prenses Diana'ya olan benzerliği şaşırttı
YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Murat Boz, O Ses Türkiye'den ayrıldı mı? Paylaşımı dikkat çekti Canlı yayında göğüsleri görünen jüri üyesi itiraf etti: Bilerek yaptım Karnı burnunda olan ünlü şarkıcı, mayo giyip denize koştu Acun Ilıcalı, anneliğini çok beğendiği Şeyma Subaşı'nı öve öve bitiremedi "10 milyon liram olsa müziği bırakırım" diyen İrem Derici'ye para yağdı Oyuncu Bahar Şahin'den gülümseten çocukluk itirafı: Galatasaraylı olduğum için Arda Turan'a aşıktım Mısırlı sunucu Lobna Asal, canlı yayında dakikalarca sevdiği maymunun saldırısına uğradı İletişim ödülünde Cemal Can ile konuşan Danla Bilic, kendisine laf atan Yasin'e sert çıktı: Hesabınla vedalaş Canlı yayında yöneltilen "Kürtçe" sorusu Acun'u küplere bindirdi: Vatan hainleri, vicdansızlar Oyuncu Saruhan Hünel, Kuruluş Osman dizisinden ayrıldı Karantina döneminde yeteneğini keşfeden Esra Erol, resim yapmaya başladı Fenomen Jason Derula, matkapla mısır yeme videosu çekerken ön dişlerini kırdı Caner Erkin'den Şükran Ovalı itirafı: İkna etmek için kapısında yattım Şarkıcı Sinan Özen'in yenidoğan bebeği 6. kez ameliyat oldu Survivor'un 89. bölüm fragmanı yayınlandı! Cemal Can ile Danla Bilic şifreli olarak konuştu