Hazar Ergüçlü, Onur Ünlü'yü Ailesiyle Tanıştırdı - Son Dakika

Hazar Ergüçlü, Onur Ünlü'yü Ailesiyle Tanıştırdı

02.01.2019 12:55

Netflix'in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız'ın başrol oyuncusu Hazar Ergüçlü, yönetmen sevgilisi Onur Ünlü'yü ailesi ile tanıştırdı.

Kıbrıslı Türk ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü, yönetmen sevgilisi Onur Ünlü'yü ailesi ile tanıştırdı.

AKŞAM YEMEĞİ YEDİLER

Onur Ünlü ile Hazar Ergüçlü, yeni yıl için Kıbrıs'ın başkenti Lefkoşa'ya gitti. Ergüçlü, Onur Ünlü'yü yaşadıkları evde düzenlenen bir akşam yemeğinde ailesi ile tanıştırdı. Yemekte Kıbrıs'ın ünlü gazetecilerinden biri olan Süleyman Ergüçlü, eşi Neşe Ergüçlü, çocukları ve torunlar yer aldı. Hazar Ergüçlü ile Onur Ünlü, daha sonra Ada'nın popüler sahillerinden biri olan Altın Kum'a gitti.

Hazar Ergüçlü, Onur Ünlü'yü Ailesiyle Tanıştırdı
Hazar Ergüçlü, Onur Ünlü'yü Ailesiyle Tanıştırdı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Magazin Hazar Ergüçlü, Onur Ünlü'yü Ailesiyle Tanıştırdı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Bilim Kurulu Üyesi Özlü Türkiye'de denenen Çin aşısıyla ilgili konuştu: Herhangi bir yan etki görülmedi Aleyna Çakır'ın ölümünün baş şüphelisi Ümitcan Uygun'dan akılalmaz sözler: Kudurun Eşi teknik direktörü eleştirdi, yıldız futbolcu kadro dışı bırakıldı Asfalt patladı içine kamyonet düştü; araçtaki işçiler boğulmaktan son anda kurtuldu Daireleri gezme bahanesiyle inşaata giren kadın, intihara kalkıştı İncirlik'te görevli uzman çavuş evinde ölü bulundu AK Parti kongresinde yumruklu kavga! Polis ekipleri iki grubu zor ayırdı Koronadan hayatını kaybedenlerin defnedildiği Ortaköy Mezarlığı'nda yeni mezarlar açılıyor