Son dakika Halil İbrahim Kurt haberleri, Halil İbrahim Kurt son dakika, son dakika Halil İbrahim Kurt

Son Dakika Halil İbrahim Kurt Haberleri

Son dakika Halil İbrahim Kurt haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son halil ibrahim kurt haberleri anında burada.

  • 21.01.2020 21:14 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Atatürk Voleybol Vestel Venus Spor KompleksiHakemler: Yavuz Akdemir, Tolgacan DinçerArkas Spor: Blankenau, Burak Güngör, Mustafa Cengiz, Adis Lagumdzija, Yiğit Gülmezoğlu, Mustafa Koç (Bravo, Caner Ergül, Burak Çevik, Muhammet Kaya)Sorgun Belediyespor: Aslan Ekşi, Demirhan Durul, Mehmet Almaz, Rosales, Gavilan, Halil İbrahim Kurt (Ramazan Serkan Kılıç, Onur Altınkaya, Rahmi Çağlar Aksoy, Yusuf Erdem, Batı Kayhan)Setler: 25-19, 22-25, 25-20, 25-19Süre: 108 dakika (26, 30, 26, 26)Voleybolda AXA Sigorta Efeler Ligi 13

  • 18.01.2020 19:16 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Sorgun Hakemler: İsmail Yıldırım, Hüseyin Kamber Sorgun Belediyespor: Rahmi Çağlar Aksoy, Rosales, Ali Alp Çayır, Halil İbrahim Kurt, Gavilan, Mehmet Almaz (Ramazan Serkan Kılıç, Aslan Ekşi, Yusuf Erdem, Demirhan Durul, Batı Kayhan, Onur Altınkaya) Spor Toto: Nicolas Bruno, Uncoln,...

  • 24.12.2019 15:49 Spor Toto, Sorgun Belediyespor'u 3-1 yenerek final etabına çıktı Spor Toto, Sorgun Belediyespor'u 3-1 yenerek final etabına çıktı

    SALON: TVF BaşkentHAKEMLER: Zeki Bocutcu, Erkan SarıSPOR TOTO: Kadir Cin, Kemal Kayhan, Arslan Ekşi, Bruno, Sercan Yüksel Bıdak, Ferreira (Deniz İvgen, Murat Tokgöz)SORGUN BELEDİYESPOR: Halil İbrahim Kurt, Aslan Ekşi, Batı Kayhan, Mehmet Almaz, Yusuf Erdem, Gavilan (Ramazan Serkan Kılıç,...

  • 24.12.2019 15:44 Voleybol: AXA Sigorta Erkekler Kupa Voley Voleybol: AXA Sigorta Erkekler Kupa Voley

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Zeki Bocutcu, Erkan SarıSpor Toto: Kadir Cin, Kemal Kayhan, Arslan Ekşi, Bruno, Sercan Yüksel Bıdak, Ferreira (Deniz İvgen, Murat Tokgöz)Sorgun Belediyespor: Halil İbrahim Kurt, Aslan Ekşi, Batı Kayhan, Mehmet Almaz, Yusuf Erdem, Gavilan (Ramazan Serkan Kılıç,...

  • 20.12.2019 19:04 Voleybol: AXA Sigorta Erkekler Kupa Voley Voleybol: AXA Sigorta Erkekler Kupa Voley

    Salon: SorgunHakemler: Erol Akbulut, Gürhan GülSorgun Belediyespor: Aslan Ekşi, Rosales, Batı Kayhan, Halil İbrahim Kurt, Gavilan, Mehmet Almaz (Ramazan Serkan Kılıç, Ali Samet İçmeğiz, Ali Alp Çayır, Demirhan Durul, Çağlar Aksoy, Onur Altınkaya)Spor Toto: Bruno, Kemal Kayhan, Arslan Ekşi,...

  • 15.12.2019 22:08 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: SorgunHakemler: Tuncay Kandemir, Ahmet Oğuzhan ÜnalSorgun Belediyespor: Aslan Ekşi, Rosales, Ali Alp Çayır, Halil İbrahim Kurt, Gavilan, Mehmet Almaz (Ramazan Serkan Kılıç, Ali Samet İçmeğiz)Ziraat Bankası: Halil İbrahim Yücel, Muhammed Ertuğrul, Hierrezuelo, Poglajen, Emin Gök,...

  • 09.12.2019 21:32 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Cengiz Göllü Hakemler: Ramazan Demiröz, Yasin OkumuşBursa Büyükşehir Belediyespor: Ediz Kaan Fırıncıoğlu, Sharifi, İbrahim Ersin Başaran, Hüseyin Koç, Alisson, Cansın Hacıbekiroğlu (Metin Durmuş, Marshall, Esat Dalgıç, Furkan Dur, Altay Demirci)Sorgun Belediyespor: Rahmi Çağlar Aksoy, Demirhan Durul, Mehmet Almaz, Rosales, Alfonso, Halil İbrahim Kurt (Ramazan Serkan Kılıç, Ali Alp Çayır, Ali Samet İçmeğiz, Yusuf Erdem, Batı Kayhan, Aslan Ekşi)Setler: 35-33, 25-23, 25-19Süre: 104 dakika (45-32-27) Voleybol AXA Sigorta Efeler Ligi'nin 10

  • 01.12.2019 16:54 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Sorgun Hakemler: Sadettin Deneri, Mahmut Karaca Sorgun Belediyespor: Aslan Ekşi, Rosales, Ali Alp Çayır, Halil İbrahim Kurt, Gavilan, Mehmet Almaz (Ramazan Serkan Kılıç, Ali İçmeyiz, Batı Kayhan, Demirhan Durul, Çağlar Aksoy) Galatasaray HDI Sigorta: Selçuk Keskin, Melih Sıratça,...

  • 20.11.2019 17:50 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Sorgun Hakemler: Bülent Bozkurt, Fatih YaylaSorgun Belediyespor: Aslan Ekşi, Rosales, Ali Alp Çayır, Halil İbrahim Kurt, Gavilan, Ali Samet İçmeğiz (Ramazan Serkan Kılıç, Onur Altınkaya, Mehmet Almaz, Çağlar Aksoy, Yusuf Erdem, Batı Kayhan, Demirhan Durul)Tokat Belediye Plevne: Gökhan...

  • 17.11.2019 17:10 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Salim Bektaş, Erhan AlparslanHalkbank: Gökhan Gökgöz, Hakkı Çapkınoğlu, Metin Toy, Bahov, Faik Samet Güneş, Seganov (Hasan Yeşilbudak, Volkan Döne, Orçun Ergun, Efe Bayram)Sorgun Belediyespor: Halil İbrahim Kurt, Aslan Ekşi, Ali Alp Çayır, Ali Samet İçmegiz,...

  • 10.11.2019 16:46 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Sorgun Hakemler: Burhan İlhan, Hüseyin Okumuş Sorgun Belediyespor: Arslan Ekşi, Rosales, Ali Alp Çayır, Halil İbrahim Kurt, Gavilian, Ali İçmeyiz (Ramazan Serkan Kılıç, Batı Kayhan, Demirhan Durul) İnegöl Belediyespor: Uriarte, Turgay Doğan, Burakhan Tosun, Kovalev, Cüneyt Dağcı, Vefa...

  • 06.11.2019 20:58 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: ArhaviHakemler: İsmail Yıldırım, Sema KayıkçıArhavi Voleybol: Murat Yenipazar, Raadik, Alper Özdemir, Gustavsson, Krastins, Görkem Sertel (Mehmet Özbek, Umut Şahin)Sorgun Belediyespor: Halil İbrahim Kurt, Aslan Ekşi, Ali Alp Çayır, Mehmet Almaz, Centelles, Alfonso (Ramazan Kılıç,...

  • 03.11.2019 16:48 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: SorgunHakemler: Tuncay Kandemir, Ahmet Oğuzhan ÜnalSorgun Belediyespor: Arslan Ekşi, Rosales, Mehmet Almaz, Ali Alp Çayır, Halil İbrahim Kurt, Gavilian (Ramazan Serkan Kılıç, Demirhan Durul, Ali Samet İçmeğiz)İstanbul Büyükşehir Belediyespor: Berat Emre Fırat, Batuhan Avcı, Özkan...

  • 30.10.2019 16:52 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: SorgunHakemler: Zeki Bocutçu, Kadir GirenteSorgun Belediyespor: Arslan Ekşi, Rosales, Mehmet Almaz, Ali Alp Çayır, Halil İbrahim Kurt, Gavilian (Ramazan Serkan Kılıç, Batı Kayhan, Demirhan Durul, Çağlar Rahmi Aksoy, Ali Samet İçmeğiz, Yusuf Erdem)Arkas Spor: Baturalp Güngör,...

  • 27.10.2019 16:24 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Burhan İlhan, Erkan SarıSpor Toto: Arslan Ekşi, Bruno, Fatih Eren Uğur, Okello, Kadir Cin, Sercan Yüksel Bıdak (Murat Tokgöz, Deniz İvgen, Kemal Kayhan, Ali Deniz Yılmaz, Ahmet Tümer)Sorgun Belediyespor: Aslan Ekşi, Ali Alp Çayır, Mehmet Almaz, Centelles, Alfonso, Halil İbrahim Kurt (Ramazan Serkan Kılıç, Ali Samet İçmeğiz, Batı Kayhan, Demirhan Durul)Setler: 25-21, 25-23, 15-25, 25-22Süre: 114 dakika (28, 27, 25, 34)Voleybolda AXA Sigorta Efeler Ligi 2019-2020 sezonu ilk hafta maçında Spor Toto, Sorgun Belediyespor'u 3-1 mağlup etti

  • 03.07.2019 11:05 Milliler Challenge Kupası'nda Şili ile karşılaşacak Milliler Challenge Kupası'nda Şili ile karşılaşacak

    Millilerin 14 kişilik Challenge Kupası kadrosunda şu isimler yer alıyor: Pasörler: Arslan Ekşi, Oğulcan Yatgın Pasör Çaprazları: Adis Lagumdzija, Metin Toy Smaçörler: Burutay Subaşı, Yasin Aydın, Yiğit Gülmezoğlu, İzzet Ünver Orta Oyuncular: Oğuzhan Karasu, Halil İbrahim Kurt, Doğukan Ulu, Ertuğrul Gazi Metin Liberolar: Burak Mert, Volkan Döne(İHA)

  • 03.07.2019 10:58 A Milli Erkek Voleybol Takımı, Challenge Kupası'nda Şili ile karşılaşacak A Milli Erkek Voleybol Takımı, Challenge Kupası'nda Şili ile karşılaşacak

    Millilerin 14 kişilik Challenge Kupası kadrosunda şu isimler yer alıyor: Pasörler: Arslan Ekşi, Oğulcan YatgınPasör Çaprazları: Adis Lagumdzija, Metin ToySmaçörler: Burutay Subaşı, Yasin Aydın, Yiğit Gülmezoğlu, İzzet ÜnverOrta Oyuncular: Oğuzhan Karasu, Halil İbrahim Kurt, Doğukan Ulu, Ertuğrul Gazi MetinLiberolar: Burak Mert, Volkan Döne - İSTANBUL

  • 09.05.2019 22:59 A Milli Erkek Voleybol Takımı, Kampa Girdi

    A Milli Voleybol Takımı'nın geniş aday kadrosunda yer alan oyuncular şunlar: Pasör: Arslan Ekşi (Halkbank), Selçuk Keskin (Galatasaray), Oğulcan Yatkın (Fenerbahçe), Muzaffer Yönet (Galatasaray)Smaçör: Burutay Subaşı (Halkbank), Baturalp Burak Güngör (İstanbul Büyükşehir Belediyespor), Yasin Aydın (Galatasaray), Yiğit Gülmezoğlu (Arkas Spor), Batuhan Avcı (Beşiktaş), Efe Bayram (Halkbank), Abdullah Çam (Halkbank), İzzet Ünver (Fenerbahçe)Orta Oyuncusu: Çağatay Osman Durmaz (Maliye Piyango), Doğukan Ulu (Galatasaray), Ertuğrul Gazi Metin (Jeopark Kula Belediyespor), Oğuzhan Karasu (Fenerbahçe), Halil İbrahim Kurt (Fenerbahçe)Pasör Çaprazı: Metin Toy (İstanbul Büyükşehir Belediyespor), Adis Lagumdzija (Arkas Spor)Libero: Hasan Yeşilbudak (Halkbank), Burak Mert (Arkas Spor), Volkan Döne (Ziraat Bankası), Onurcan Çakır (Galatasaray)

  • 19.04.2019 12:02 Jeopark Kula'dan Milli Takıma Jeopark Kula'dan Milli Takıma

    Öte yandan 2017-2018 sezonunda Jeopark Kula Belediyespor forması giyen deneyimli orta oyuncu Halil İbrahim Kurt da A Erkek Milli Takımı'na seçildi

  • 19.04.2019 11:51 Millilerin Geniş Aday Kadrosu Açıklandı Millilerin Geniş Aday Kadrosu Açıklandı

    ), Oğuzhan Karasu (Fenerbahçe), Halil İbrahim Kurt (Fenerbahçe) Pasör Çaprazları: Metin Toy (İstanbul BBSK), Adis Lagumdzija (Arkas Spor) Liberolar: Hasan Yeşilbudak (Halkbank), Burak Mert (Arkas Spor), Volkan Döne (Ziraat Bankası), Onurcan Çakır (Galatasaray)(İHA)

  • 19.04.2019 11:50 A Milli Erkek Voleybol Takımı'nın Geniş Aday Kadrosu Açıklandı A Milli Erkek Voleybol Takımı'nın Geniş Aday Kadrosu Açıklandı

    ), Oğuzhan Karasu (Fenerbahçe), Halil İbrahim Kurt (Fenerbahçe)Pasör Çaprazları: Metin Toy (İstanbul BBSK), Adis Lagumdzija (Arkas Spor)Liberolar: Hasan Yeşilbudak (Halkbank), Burak Mert (Arkas Spor), Volkan Döne (Ziraat Bankası), Onurcan Çakır (Galatasaray) - İSTANBUL

  • 19.01.2019 21:55 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Zeki Bocutcu, Bilal ÇağlarMaliye Piyango: Aslan Ekşi, Bruno, Sercan Yüksel Bıdak, Wendt, Kolev, Osman Çagat Durmaz (Deniz Ivgen, Seganov, Sabit Karaağaç, Murat Tokgöz, Görkem Sertel)Fenerbahçe: Halil İbrahim Kurt, Ulaş Kıyak, Klinkenberg, Emre Batur, Ter Maat,...

  • 12.01.2019 20:12 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Burhan FelekHakemler: Yavuz Akdemir, Recep KarakoçFenerbahçe: Cupkovic, Halil İbrahim Kurt, Ulaş Kıyak, Klinkenberg, Emre Batur, Ter Maat (Caner Dengin, İzzet Ünver, Oğuzhan Karasu, Ferhat Akdeniz, Oğulcan Yatgın)Halkbank: Kemal Kayhan, Baranowicz, Burutay Subaşı, Faik Samet Güneş,...

  • 06.01.2019 16:12 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Salim Bektaş, Ali SarıkuzuJeopark Kula Belediyespor: Rahmi Çağlar Aksoy, Harun Salif, Ertuğrul Gazi Metin, Demirhan Durul, Jekic, Bünyamin Aslan (Selim Yıldırım, Emir Boran Gökçınar)Fenerbahçe: Ulaş Kıyak, İzzet Ünver, Emre Batur, Ter Maat, Cupkovic, Halil İbrahim Kurt (Caner Dengin, Oğuzhan Karasu, Ahmet Can Büyükgöz, Ferhat Akdeniz, Bertuğ Öndeş)Setler: 19-25, 16-25, 16-25Süre: 79 dakika (26, 29, 24)Voleybol Efeler Ligi'nde 2018-2019 sezonunun 2

  • 26.12.2018 20:07 Voleybol: Axa Sigorta Erkekler Kupa Voley

    Salon: Burhan FelekHakemler: Recep Karakoç, Selçuk GörmenFenerbahçe: Oğulcan Yatgın, Klinkenberg, Emre Batur, Ter Maat, Cupkovic, Halil İbrahim Kurt (Caner Dengin, Bertuğ Öndeş, Ferhat Akdeniz, Oğuzhan Karasu, Ulaş Kıyak, Ahmet Can Büyükgöz, İzzet Ünver, Ahmet Karataş)Jeopark Kula...

  • 16.12.2018 19:37 Voleybol: Efeler Ligi Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: İnegölHakemler: Ozan Çağı Sarıkaya, Ali Bağdeİnegöl Belediyespor: Cansın Hacıbekiroğlu, Cepeda, Cacic, Cüneyt Dağcı, Hüseyin Koç, Marshall, (Burak Hazırol, Berkay Bayraktar, Berkan Bozan, Kemal Kıvanç Elgaz, Cansın Çınar, Efe Er)Fenerbahçe: Halil İbrahim Kurt, Oğulcan Yatkın, Kevın,...

  • 16.12.2018 19:05 İnegöl Belediyespor - Fenerbahçe: 1-3 İnegöl Belediyespor - Fenerbahçe: 1-3

    SALON: İnegölHAKEMLER: Ozan Çağı Sarıkaya, Ali BağdeİNEGÖL BELEDİYESPOR: Cansın Hacıbekiroğlu, Cepeda, Cacic, Cüneyt Dağcı, Hüseyin Koç, Marshall, (Burak Hazırol, Berkay Bayraktar, Berkan Bozan, Kemal Kıvanç Elgaz, Cansın Çınar, Efe Er)FENERBAHÇE: Halil İbrahim Kurt, Oğulcan Yatkın, Kevın,Emre Batur, Wouter, Konstanti (Caner Dengin, Ulaş Kıyak, İzzet Ünver, Oğuzhan Karasu)SETLER:  25-18,26-28,21-25,18-25SÜRE:  130 dakika (28,39,35,28) - İnegöl

  • 12.12.2018 22:17 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Burhan FelekHakemler: Serdar Nişancıoğlu, Metin KorkutFenerbahçe: Halil İbrahim Kurt, Ulaş Kıyak, Klinkenberg, Emre Batur, Ter Maat, İzzet Ünver (Caner Dengin, Oğuzhan Karasu, Oğulcan Yatgın, Cupkovic)Galatasaray: Yasin Aydın, Duff, Selçuk Keskin, Melih Sıratça, Doğukan Ulu, Venno...

  • 02.12.2018 19:27 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Zeki Bocutcu, Pelenk Meryem TekolZiraat Bankası: Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Enes Atlı, Vahit Emre Savaş, Jovovic (Volkan Döne, Kemal Kayhan, Selim Demir, Fırat Ezel Filiz, Kazemi)Fenerbahçe: Oğulcan Yatgın, Klinkenberg, Halil İbrahim Kurt, Ter Maat, Cupkovic,...

  • 25.11.2018 16:25 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Burhan FelekHakemler: Nurper Özbar, Tayfun ŞenerFenerbahçe: İzzet Ünver, Emre Batur, Oğulcan Yatgın, Klinkenberg, Halil İbrahim Kurt, Ter Maat (Caner Dengin, Oğuzhan Karasu)Arhavi Belediyespor: Mustafa Ramazanoğlu, Iereshchenko, Fatih Eren Uğur, Danilov, Mustedanovic, Murat Palavar...

  • 18.11.2018 18:24 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Ali Yücel Hakemler: Hakkı Demiralay, Deniz Güvenç DemirTokat Belediyesi Plevne: Grzegorz, Mert Tetik, Halil İbrahim Akşeker, Daudi, Bahov, Murathan Kısal (Semih Çelik, Mesut Akman, Turgay Doğan, Çağlar Aksoylu) Fenerbahçe: Cupkovic, Halil İbrahim Kurt, Ter Maat, Klinkenberg, Emre Batur,...

  • 04.11.2018 17:05 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Hidayet TürkoğluHakemler: Serdar Nişancıoğlu, Recep Karakoçİstanbul Büyükşehir Belediyespor: İbrahim Emet, Murat Yenipazar, Baturalp Burak Güngör, Özkan Hayırlı, Metin Toy, Gökhan Gökgöz (Nuri Şahin, Kadir Cin, Caner Pekşen, Uğur Güneş)Fenerbahçe: Cupkovic, Halil İbrahim Kurt, Ter...

  • 28.10.2018 15:44 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Burhan FelekHakemler: Bülent Bozkurt, Aylin TurnaoğluFenerbahçe: Cupkovic, Ferhat Akdeniz, Ter Maat, Klinkenberg, Emre Batur, Ulaş Kıyak (Ahmet Karataş, Caner Dengin, İzzet Ünver, Oğulcan Yatgın, Halil İbrahim Kurt)Maliye Piyango: Wendt, Halil İbrahim Yücel, Osman Çağatay Durmaz,...

  • 04.08.2018 13:35 Medeniyetler Beşiği Medeniyetler Beşiği "Harput"Un Çehresi Değişiyor

    Yöreyi İstanbul'dan ziyarete gelen Halil İbrahim Kurt ise ilk kez gördüğü Harput'a hayran kaldığını ifade ederek, şöyle konuştu: "Harput'un girişinden itibaren eski bir yerleşim yeri olduğunu uzaktan görüntüsüyle bile hissettiriyor

  • 04.08.2018 11:52 Medeniyetler Beşiği "Harput"Un Çehresi Değişiyor

    Yöreyi İstanbul'dan ziyarete gelen Halil İbrahim Kurt ise ilk kez gördüğü Harput'a hayran kaldığını ifade ederek, şöyle konuştu: "Harput'un girişinden itibaren eski bir yerleşim yeri olduğunu uzaktan görüntüsüyle bile hissettiriyor

  • 12.11.2017 17:11 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Atatürk Vestel VenusHakemler: Yavuz Akdemir, Fikret FidanArkas Spor: Jovovic, Mert Matic, Sanchez, Mustafa Koç, Gökhan Göz, Fromm (Burak Mert, Bravo, Lagumdzija, Muhammed Kaya)Jeopark Kula Belediyespor: Weber, Muhammet Ertuğrul, Oliveira, Ali Alp Çayır, Fatih Eren Uğur, Radke (Mehmet Özbek, Halil İbrahim Kurt, Burak Köse, Kemal Kıvanç Elgaz)Setler: 29-27, 25-17, 25-19Süre: 84 dakika (34, 25, 25)Voleybolda Efeler Ligi'nde Arkas Spor, Jeopark Kula Belediyespor'u 3-0 yendi

  • 05.11.2017 17:45 Voleybol: Efeler Ligi Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Gümüşhane TorulHakemler: Hüseyin Okumuş, Mutlu SeçalJeopark Kula Belediyespor: Weber, Halil İbrahim Kurt, Redke, Burak Köse, Olveira, Ali Alp Çayır (Mehmet Özbek, Kemal Kıvanç Elgaz, Uğur Çayır, Batı Kayhan)TKD Kuzey Enerji Gümüşhane Torul Gençlik: Mehmet Emin Yıldıran, Göktuğ Polat,...

  • 10.10.2017 14:22 Akıncı Üssü Davası

    Halil İbrahim Kurt beni eve bıraktı

  • 21.06.2017 12:56 Milli Voleybolcular, Çekya'ya Gitti

    Başantrenör Ali Kazım Hidayetoğlu yönetimindeki Milli Takım'da yer alan oyuncular ve Türkiye'nin TSİ maç programı şöyle: OyuncularAbdullah Çam, Adis Lagumdzija, Anıl Durgut, Batuhan Avcı, Halil İbrahim Kurt, Hüseyin Şahin, Mustafa Cengiz, Muzaffer Yönet, Oğulcan Yatgın, Oğuzhan Doğruluk, Özgür Türkmen, Yunus Emre Tayaz

  • 09.05.2017 21:33 4. İslami Dayanışma Oyunları'na Doğru

    Erkek Milli TakımıAdis Lagumdzija, Batuhan Avcı, Burhan Zorluer, Cansın Ogbai Enaboifo, Doğukan Ulu, Enes Atlı, Halil İbrahim Kurt, Melih Sıratça, Oğulcan Yatgın, Onurcan Çakır, Osman Çağatay Durmaz, Selim Demir, Ümit Demir, Yasin Aydın

  • 13.03.2017 12:21 Hollanda Polisinin Saldırdığı Türk, Hollanda Askeriymiş Hollanda Polisinin Saldırdığı Türk, Hollanda Askeriymiş

    Hollanda'da, Bakan Kaya'ya destek gösterisi sırasında polisin müdahalesiyle başından ağır yaralanan Halil İbrahim Kurt'un emekli Hollanda askeri olduğu ortaya çıktı

  • 13.03.2017 11:26 Hollanda'da Polisin Müdahale Ettiği Türk Başından Ağır Darbe Aldı

    Hollanda'da, Türkiye'nin Rotterdam Başkonsolosluğu önünde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'ya destek vermek için toplanan Türk vatandaşları arasında bulunan, emekli Hollanda askeri Halil İbrahim Kurt, polisin müdahalesi sırasında başından ağır darbe aldı.

  • 05.01.2017 16:20 Genç Voleybolcular Hırvatistan'a Gitti

    Başantrenör Kazım Hidayetoğlu'nun yönetimindeki Milli Takımda şu sporcular yer alıyor: Oğuzhan Doğruluk, Oğulcan Yatkın, Abdullah Çam, Burak Çevik, Halil İbrahim Kurt, Uğur Kılıç, Berke Eray Yetkin, Berkay Bayraktar, Adis Lagumdzija, Batuhan Avcı, Furkan Gök, Barboros Atadere

  • 21.12.2016 18:00 Genç Erkek Milli Voleybol Takımı Kampa Girdi

    Başantrenör Kazım Hidayetoğlu yönetimindeki millilerin kamp kadrosunda şu oyuncular bulunuyor: Oğuzhan Doğruluk, Oğulcan Yatkın, Abdullah Çam, Burak Çevik, Halil İbrahim Kurt, Burak Kampçı, Özgür Türkmen, Uğur Kılıç, Berke Eray Yetkin, Berkay Bayraktar, Adis Lagumdzija, Batuhan Avcı, Furkan Gök, Fatih Uslu, Deniz İvgen, Barboros Atadere

  • 22.08.2016 10:34 Genç Erkek Voleybolcular Sırbistan'da

    Başantrenörlüğünü Mehmet Bedestenlioğlu'nun yaptığı milli takım kadrosunda şu sporcular yer alıyor: Pasörler: Muzaffer Yönet (Arkas Spor), Oğulcan Yatgın (Fenerbahçe)Pasör çaprazı: Abdullah Çam (Halkbank), Batuhan Avcı (Beşiktaş)Köşe oyuncuları: Adis Lagumdzija (Galatasaray), Ali Deniz Yılmaz (TVF Spor Lisesi), Burak Çevik (Arkas Spor)Orta oyuncular: Burak Kamçı (Galatasaray), Burakhan Tosun (Fenerbahçe), Halil İbrahim Kurt (Fenerbahçe)Liberolar: Berkay Bayraktar (TOFAŞ), Hüseyin Şahin (Arkas Spor)Maç programıGenç Erkek Voleybol Milli Takımı'nın TSİ maç programı ise şöyle: 23 Ağustos Salı: Karadağ-Türkiye (Saat: 19

  • 18.08.2016 12:30 Gaziantep Otomobil Şarampole Devrildi, Sürücüsü Yaralandı Gaziantep Otomobil Şarampole Devrildi, Sürücüsü Yaralandı

    Halil İbrahim Kurt yönetimindeki 27 EJ 282 plakalı otomobilinin direksiyon hakimiyetini kaybetti

  • 18.08.2016 11:04 Otomobil Şarampole Devrildi, Sürücüsü Yaralandı Otomobil Şarampole Devrildi, Sürücüsü Yaralandı

    Halil İbrahim Kurt yönetimindeki 27 EJ 282 plakalı otomobilinin direksiyon hakimiyetini kaybetti

  • 03.07.2016 13:12 Genç Erkek Voleybolcuların Kadrosu Belli Oldu

    Başantrenör Mehmet Bedestenlioğlu yönetiminde kamp yapacak Genç Erkek Voleybol Milli Takımı'nda şu sporcular yer alıyor: Pasörler: Furkan Gök, Onur Çukur ve Muzaffer Yönet (Arkas Spor)Orta Oyuncular: Burak Kamçı (Galatasaray), Burakhan Tosun (Fenerbahçe), Furkan Aydın (Halkbank), Halil İbrahim Kurt (Fenerbahçe), Hasan Kaan Kar (Arkas Spor), Uğur Kılınç (TFL Altekma) ve Yiğit Yıldız (TVF Spor Lisesi)Köşe Oyuncuları: Ali Deniz Yılmaz (TVF Spor Lisesi), Anıl Durgut (Fenerbahçe), Batuhan Avcı (Beşiktaş), Berkay Bayraktar (TOFAŞ), Fatih Uslu (Maliye Milli Piyango), Oğuzhan Doğruluk ve Yusuf Eken (Ziraat Bankası)Liberolar: Deniz İvgen (Okyanus Koleji), Gökhan Göktuğ Alta (Maliye Milli Piyango)

  • 27.06.2016 15:11 Kore Gazisi Kurt Son Yolculuğuna Uğurlandı

    Afyonkarahisar'da vefat eden 87 yaşındaki Kore gazisi Halil İbrahim Kurt, toprağa verildi.

  • 13.08.2015 11:12 Voleybol: 19 Yaş Altı Erkekler Dünya Şampiyonası

    Antrenörlüğünü Salih Erdoğan Tavacı'nın yaptığı milli takımda, Muzaffer Yönet, Oğulcan Yatgın, Adis Lagumdzija, Abdullah Çam, Uğur Kılınç, Burakhan Tosun, Halil İbrahim Kurt, Ali Onur Reis, Özgür Türkmen, Oğuzhan Doğruluk, Berkay Bayraktar ve Furkan Cöne yer alıyor