Son dakika Halil İbrahim Kutlay haberleri, Halil İbrahim Kutlay son dakika, son dakika Halil İbrahim Kutlay

Son Dakika Halil İbrahim Kutlay Haberleri

Son dakika Halil İbrahim Kutlay haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son halil ibrahim kutlay haberleri anında burada.

 • 19.12.2019 15:04 KMÜ'de ehli sünnet ve hadis karşıtlığının anlatıldığı konferans düzenlendi KMÜ'de ehli sünnet ve hadis karşıtlığının anlatıldığı konferans düzenlendi

  Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi'nde (KMÜ), "Hadis Karşıtlığının Arka Planı ve Kur'an Sünnet Bütünlüğünün Önemi" konulu konferans düzenlendi.

 • 01.09.2019 23:46 Sahih-i Buhari 10 günde hatmedildi Sahih-i Buhari 10 günde hatmedildi

  İslam tarihi boyunca üzerinde en çok çalışılan eserlerden biri olan Sahih-i Buhari'nin tamamının kıraati 10 gün içinde okunarak, hatim merasimi gerçekleştirildi.

 • 12.01.2018 16:03 Fatih Camisi'nde Kudüs İçin Dua Edildi

  Kudüs İslam'ındır Platformu katılımcıları Fatih Camisi'nde Kudüs için dua etti.

 • 21.07.2017 14:08 İsrail'in Mescid-i Aksa'ya Yönelik İhlallerine Tepkiler

  "Eyüp Buluşmaları" kapsamında bir araya gelen 54 ilahiyatçı, alim ve akademisyenin İsraili'in Mescid-i Aksa'ya yönelik ihlallerine tepki göstermek amacıyla imzaladığı bildiride, "Artık açıkça anlaşılmıştır ki Müslümanlar, Filistin ve Kudüs davasını bir beka ve var olma sorunu olarak kabul...

 • 11.04.2016 15:07 Stk Temsilcileri ve Akademisyenlerden Stk Temsilcileri ve Akademisyenlerden "Kardeşlik" Çağrısı

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Platform Sözcüsü Yıldız'ın açıklaması STK temsilcileri ve akademisyenlerden "kardeşlik" çağrısı Eyüp Buluşmaları Platformu aracılığıyla bir araya gelen STK temsilcileri, kanaat önderleri ve akademisyenler konuyla çağrı yaptı Platform Sözcüsü Yıldız: "Birbirimizle didiştikçe direncimiz gidiyor, birbirimizle sürtüştükçe de sürünüyoruz.

 • 11.04.2016 13:26 Stk Temsilcileri ve Akademisyenlerden "Kardeşlik" Çağrısı

  Sivil Toplum Kuruluşları (STK) temsilcileri, ilim ve fikir dünyasının kanaat önderleri ve akademisyenler, toplumdaki ayrılıklara son verilmesini isteyerek, "kardeşlik" çağrısı yaptı.

 • 20.01.2016 15:12 Mescid-i Aksa'yı Yalnız Bırakmayacağız"

  Görüntü Dökümü : Toplantıdan detaylar Abdullah Yıldız 'ın konuşması "Mescid-i Aksa'yı Yalnız Bırakmayacağız" Eyüp Buluşmaları Platformu: "Ümmetin alimlerini, kanaat önderlerini, devlet yetkililerini ve yöneticilerini, uluslararası kurum ve kuruluşları Kudüs'ün özgürlüğü için hep birlikte harekete geçmeye, konuyu Türkiye ve dünya gündemine taşımaya, sonuç alıcı adımlar atmaya davet ediyoruz" Eyüp Buluşmaları Platformu'nca, "Ümmetin alimlerini, kanaat önderlerini, devlet yetkililerini ve yöneticilerini, uluslararası kurum ve kuruluşları Kudüs'ün özgürlüğü için hep birlikte harekete geçmeye, konuyu Türkiye ve dünya gündemine taşımaya, sonuç alıcı adımlar atmaya davet ediyoruz" açıklamasında bulunuldu.

 • 20.01.2016 14:04 Mescid-i Aksa'yı Yalnız Bırakmayacağız"

  Eyüp Buluşmaları Platformu'nca, "Ümmetin alimlerini, kanaat önderlerini, devlet yetkililerini ve yöneticilerini, uluslararası kurum ve kuruluşları Kudüs'ün özgürlüğü için hep birlikte harekete geçmeye, konuyu Türkiye ve dünya gündemine taşımaya, sonuç alıcı adımlar atmaya davet ediyoruz" açıklamasında bulunuldu.

 • 22.12.2015 21:24 Mevlit Kandili Eminönü Yeni Camii'nde Kutlandı Mevlit Kandili Eminönü Yeni Camii'nde Kutlandı

  Peygamberimiz Hz. Muhammed’in (s.a.v) doğduğu gece olan Mevlit Kandili, Eminönü Yeni Camii’nde okunan ilahiler ve dualarla kutlandı.

 • 18.05.2015 12:38 Mursi Hakkındaki İdam Kararına Tepkiler

  Türkiye'nin önde gelen alim, yazar, fikir adamı ve kanaat önderleri, Mısır'da darbeyle görevinden uzaklaştırılan seçilmiş Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi ve diğer darbe karşıtları hakkında verilen idam kararını, ortak bildiri ile kınadı.

 • 10.01.2015 15:51 Interpol'ün, Karadavi Hakkında Kırmızı Bülten Çıkarması

  Bir grup bilim insanı, gazeteci ve yazar, Dünya Müslüman Alimler Birliği Başkanı Yusuf el Karadavi'yi yalnız bırakmayacaklarına dair bildiri yayımladı Bildiriden: "Uluslararası güçlerin baskılarına karşı direnen Katar yönetimince himaye edilmekteyse de, duyarlı Müslüman yöneticiler ve Türkiye Cumhuriyeti.

 • 31.12.2013 23:23 Mekke'nin Fethi Mekke'nin Fethi" Programları

  Mekke'nin Fethi'nin 1383. yıl dönümü çeşitli etkinliklerle kutlandı.

 • 23.11.2013 17:06 Ehli Sünnet Alimler Birliği Toplantısı Ehli Sünnet Alimler Birliği Toplantısı

  Ehli Sünnet Alimler Birliği istişare ve teşkilatlanma toplantısı İstanbul'da yapıldı Türkiye'nin farklı bölgelerinden tanınmış alim ve kanaat önderlerinin katıldığı toplantıda, Ehli Sünnet'...