Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Hasan Efe Uyar haberleri, Hasan Efe Uyar son dakika, son dakika Hasan Efe Uyar

Son Dakika Hasan Efe Uyar Haberleri

Son dakika Hasan Efe Uyar haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son hasan efe uyar haberleri anında burada.


 • 11.10.2023 11 Eki 13:19 Hasan Efe Uyar: "Erdoğan, Bir Defaya Mahsus 5 Bin TL'yi, Yani Asgari Ücretin Bile Yarısına Denk Gelmeyen İkramiyeyi, 'Müjde' Diye Sundu"

  Hasan Efe Uyar: 'Erdoğan, Bir Defaya Mahsus 5 Bin TL'yi, Yani Asgari Ücretin Bile Yarısına Denk Gelmeyen İkramiyeyi, 'Müjde' Diye Sundu' CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar, “AKP Genel Başkanı Erdoğan, emeklilerimize bir 'müjde'de bulundu. Neydi bu müjde, daha doğrusu müjde miydi? Emeklilerimize bir defaya mahsus 5 bin TL tutarında ikramiye verilmesi. Gerçi açıklaması müjde miydi yoksa emeklilerimiz ile alay mı edildi, ne biz anlayabildik ne de milyonlarca emekli anladı. Erdoğan'ın müjdesinden her zamanki gibi hem ayrımcılık hem de sefalet çıktı. Erdoğan, bir defaya mahsus 5 bin TL’yi, yani asgari ücretin bile yarısına denk gelmeyen ikramiyeyi, 'müjde' diye sundu. Bununla da yetinmeyip sefalet ikramiyesinden çalışmak zorunda bırakılan emeklileri de mahrum bıraktı. İkramiye adı altında verilen 5 bin TL’lik komedi ikramiyesinin zaten övülecek bir yanı yok. Sadece 1 kilo ete göre bir örnekleme yapalım: Geçtiğimiz yıl bu ikramiyeyle 38 kilo kırmızı et alınabilirken bu yıl sadece 16 kilo alınabiliyor” dedi.

 • 11.10.2023 11 Eki 12:40 CHP Genel Başkan Yardımcısı Uyar, basın toplantısında konuştu Açıklaması

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Uyar, basın toplantısında konuştu Açıklaması CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar, çalışmayan emeklilere yönelik bir defaya mahsus yapılacak 5 bin liralık ödemeye ilişkin, "Erdoğan, açıkça 5,8 milyon emeklimizi bu ülkenin birer vatandaşı olarak görmüyor.

 • 08.10.2023 08 Eki 17:49 Hasan Efe Uyar: "Altı Tane Genel Başkanla İki Tane Büyükşehir Belediye Başkanıyla Müşterek İnşa Edilen Bir Sürecin Sorumluluğu Tek Bir Adama...

  Hasan Efe Uyar: 'Altı Tane Genel Başkanla İki Tane Büyükşehir Belediye Başkanıyla Müşterek İnşa Edilen Bir Sürecin Sorumluluğu Tek Bir Adama... CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar, CHP İstanbul İl Kongresi'nde; "Altı tane genel başkanla iki tane büyükşehir belediye başkanıyla müşterek inşa edilen bir sürecin sorumluluğu tek bir adama atfedilemez. Bu adil değildir. Buradan bir değişim çıkarılamaz. Eğer sizin 'değişim' dediğiniz Cumhuriyet Halk Partisi'nin makamlarında konforlu alanlar temin etmekse, eğer sizin değişim dediğiniz rahat rahat ahbap-çavuş ilişkileriyle milletvekili listeleri yazabilmekse, eğer sizin değişim dediğiniz belediye başkanlıkları pazarlayabilmekse kusura bakmayın biz orada yokuz. Biz o değişimde yokuz. Bunları yaparken sizin 'değişim' dediğiniz 'vurun abalıya' demekse bir tane adamı hedef göstermekse, kellesini istemekse biz orada da yokuz, o kelleyi de size vermeyiz" dedi.

 • 30.09.2023 30 Eyl 17:59 CHP Tekirdağ İl Kongresi Yapıldı

  CHP Tekirdağ İl Kongresi Yapıldı CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Tekirdağ'da düzenlenen il kongresinde yaptığı konuşmada, CHP'nin kuruluşunun 100. yılında yapılan kongrelerin önemine vurgu yaptı. Öztrak, parti olarak yerel seçimlerde büyük bir şevkle iktidara son vereceklerini belirtti. Kongrede CHP Tekirdağ Milletvekilleri ve il başkanı da konuşma yaptı. Kongreye, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı ve ilçe belediye başkanları da katıldı.

 • 27.09.2023 27 Eyl 17:01 Hasan Efe Uyar'dan Bakan Işıkhan'a: "Sayın Bakan, AKP Hükümetlerinin Karnesini Bırakın, Kendi Bakanlığınızın 3,5 Aylık Karnesine Bakın.

  Hasan Efe Uyar'dan Bakan Işıkhan'a: 'Sayın Bakan, AKP Hükümetlerinin Karnesini Bırakın, Kendi Bakanlığınızın 3,5 Aylık Karnesine Bakın. CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan’ı eleştirdi. Uyar, “El insaf. Sayın Bakan çok uzağa gitmeye gerek yok, sadece sizin döneminizi baz alalım. Seçimden sonra evvela bir asgari ücret masası kurdunuz. Oradaki söyleminizle seçimden önce dillendirdiğiniz 500 dolar seviyesinin çok uzağında kaldı. Akabinde yine kamu emekçilerini ilgilendiren bir toplu sözleşme masası kurdunuz. 22 bin TL seviyelerine dahi ulaşamadınız. Bir sonraki yılın enflasyon hedeflerini dahi yakalayamadınız. AKP hükümetlerinin karnesini bırakın, kendi bakanlığınızın 3 buçuk aylık karnesine bakın… Ve ne yazık ki önce asgari ücrette sınıfta kaldınız. Ondan sonra memurlarla toplu sözleşme görüşmelerinde sınıfta kaldınız” dedi.

 • 27.09.2023 27 Eyl 16:01 CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar, Birleşik Kamu-İş Konfederasyonu'na ziyarette bulundu

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar, Birleşik Kamu-İş Konfederasyonu'na ziyarette bulundu CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar, Birleşik Kamu-İş Konfederasyonu'nun genel merkezinde sendika üyeleriyle bir araya gelerek sorunları dinledi. Uyar, Kabine Toplantısı sonrası yapılan açıklamalarda memur ve emekli maaşlarıyla dul yetim aylıklarına ilişkin bir açıklama yapılmadığını belirterek, halkın temel ihtiyaçlara ulaşma gücünün zorlaştığını söyledi. Ayrıca, kredi kartı borçlarında yaşanan artışın vatandaşların geçimini daha da zorlaştırdığını ifade etti. Birleşik Kamu-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mehmet Yeşildağ da Uyar'a teşekkür ederek, tüm kamu çalışanlarını konfederasyonda birleşmeye davet etti.

 • 18.09.2023 18 Eyl 10:58 CHP Genel Başkan Yardımcısı: İşçilerin 87 yıllık kıdem hakkı tehlikede

  CHP Genel Başkan Yardımcısı: İşçilerin 87 yıllık kıdem hakkı tehlikede CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar, Orta Vadeli Program (OVP) ile 16 milyon işçinin kıdem tazminatı hakkının tehlike altında olduğunu belirterek, iktidarın kıdem tazminatını tamamlayıcı emeklilik sistemiyle ortadan kaldırmayı amaçladığını söyledi. Uyar, ayrıca iktidarın iş güvencesini ortadan kaldırarak çalışma yaşamını güvencesiz hale getirmek istediğine dikkat çekti.

 • 08.09.2023 08 Eyl 20:07 CHP Genel Başkan Yardımcısı Uyar: İktidar Kıdem Tazminatı Hakkını Gasbetmek İçin Hazırlık Yapıyor

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Uyar: İktidar Kıdem Tazminatı Hakkını Gasbetmek İçin Hazırlık Yapıyor CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar, Orta Vadeli Program'ın emeğe ve kazanılmış haklara saldırı programı olduğunu belirterek, iktidarın kıdem tazminatı hakkını gasbetmek için bir hazırlık içinde olduğunu söyledi.

 • 08.09.2023 08 Eyl 14:44 CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar: Esnek çalışma koşullarına son verilmeli

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar: Esnek çalışma koşullarına son verilmeli CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar, Orta Vadeli Program'da yer alan esnek çalışma koşullarına son verilmesi gerektiğini söyledi. Uyar, çalışma yaşamında güvenceli bir çalışma için önerilerini paylaştı.

 • 08.09.2023 08 Eyl 14:07 Hasan Efe Uyar: "Kurtuluş Savaşı'nı Keşke Yunan Kazansaydı' Diyenlere, Cumhuriyet'i 'Reklam Arası' Olarak Görenlere, Kadın Erkek Eşitliğini Hedef...

  Hasan Efe Uyar: 'Kurtuluş Savaşı'nı Keşke Yunan Kazansaydı' Diyenlere, Cumhuriyet'i 'Reklam Arası' Olarak Görenlere, Kadın Erkek Eşitliğini Hedef... CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar, CHP'nin 100'üncü kuruluş yıl dönümüne ilişkin, "‘Kurtuluş Savaşı'nı keşke Yunan kazansaydı’ diyenlere, Cumhuriyet’i ‘reklam arası’ olarak görenlere inat, kadın erkek eşitliğini hedef alanlara inat bir kez daha 100. yılında yaşasın Cumhuriyet, yaşasın Cumhuriyet Halk Partisi" dedi. Uyar, 2024-2026 Orta Vadeli Programı’nı "İktidar; Ali Cengiz oyunuyla kıdem tazminatı hakkını gasp etmek için ne yazık ki bir hazırlığa girişmiş bulunuyor. Orta Vadeli Program bu haliyle; emeğe, emeğin kazanılmış haklarına, mevcut kamusal emeklilik sistemine karşı açık bir saldırı programıdır” diye değerlendirdi.

 • 06.09.2023 06 Eyl 17:48 FEDAŞ İşçileri İstanbul'da Eylem Yaptı, CHP Heyeti Holding Binasına Alınmadı

  FEDAŞ İşçileri İstanbul'da Eylem Yaptı, CHP Heyeti Holding Binasına Alınmadı Tunceli'de DİSK Enerji-Sen üyesi FEDAŞ işçileri, düşük zamlara ve çalışma koşullarına karşı başlattıkları direnişin 29. gününde İstanbul'da eylem yaptı. CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar ve Yeşil Sol Parti milletvekilleri işçilerin taleplerini iletmek için Aksa Holding'e girmek istedi ancak alınmadı.

 • 04.09.2023 04 Eyl 17:45 Hasan Efe Uyar, Belediye İş Sendikası'nı Ziyaret Etti.

  Hasan Efe Uyar, Belediye İş Sendikası'nı Ziyaret Etti. CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar, Belediye İş Sendikası Başkanı Nihat Yurdakul’u ziyaret etti. Uyar, “Emek kitleleri bu işin bedelini ve ülkenin koşullarının ağırlığını üstlenen kesim. Sadece sizin sendikanız değil, bizim belediyelerimizde örgütlü başka sendikaların da talepleri ve uzlaşamama halinde şikayetleri oluyor. Biz burada bir inisiyatif almaya çalışıyoruz. Belediye başkanlarımızla görüşüyoruz. Ekseriyetle belediyenin mali yapısını da bozmadan çalışanları enflasyona ezdirmeme noktasında bir tavır almaya çalışıyorlar. Sizi greve çıkarmamak için elimizden gelen tüm sorumluluğu almaya hazırız. İnsanların sendikal özgürlüğü, örgütlenme hakları ve bunun gasbı konusunu her platformda, başka yerlerdeki ihlallerde cesur biçimde dillendiriyoruz. Bunu yaparken kendi yönettiğimiz kurumlarda buna yol açan politikalar varsa buna karşı durmak ve engel olmak bizim boynumuzun borcudur” dedi.

 • 04.09.2023 04 Eyl 14:51 CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar: Laiklik Bizim Kırmızı Çizgimiz

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar: Laiklik Bizim Kırmızı Çizgimiz CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar, laikliğin kendileri için kırmızı çizgi olduğunu belirtti. Uyar, enflasyon rakamlarını da değerlendirerek, emek kesiminin elinde hiçbir şey kalmadığını söyledi.

 • 01.09.2023 01 Eyl 17:29 CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar, Özel Sektör Öğretmenleri Sendikasını Ziyaret Etti

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar, Özel Sektör Öğretmenleri Sendikasını Ziyaret Etti CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar, Özel Sektör Öğretmenleri Sendikasını ziyaret ederek, sendika üyelerinin sorunlarını dinledi ve özel sektörde taban maaş uygulamasına ilişkin taleplerini dile getirdi. Uyar, iktidara çağrıda bulunarak, gerekli yasal düzenlemelerin en kısa zamanda TBMM Milli Eğitim Komisyonuna sevk edilmesini istedi.

 • 01.09.2023 01 Eyl 14:33 CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar: 'Erdoğan'ın talimatıyla milyonlarca kamu emekçisi ve emeklisi enflasyona ezdirildi'

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar: 'Erdoğan'ın talimatıyla milyonlarca kamu emekçisi ve emeklisi enflasyona ezdirildi' CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar, toplu sözleşme sürecinde kamu emekçilerine verilen zam kararını eleştirerek, Erdoğan'ın talimatıyla milyonlarca kamu emekçisi ve emeklisi enflasyona ezdirildiğini söyledi.

 • 01.09.2023 01 Eyl 13:09 CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar: Memur ve memur emeklileri enflasyona ezdirildi

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar: Memur ve memur emeklileri enflasyona ezdirildi CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar, Kamu Görevlileri Hakem Kurulu'nun memur ve memur emeklilerinin zam oranlarını kabul etmesini eleştirerek, 6,5 milyon kamu emekçisinin ve emeklisinin enflasyona ezdirildiğini söyledi. Ayrıca, hükümetin ekonomi politikalarını da eleştiren Uyar, gıda fiyatlarının artmasına dikkat çekti.

 • 01.09.2023 01 Eyl 13:04 Hasan Efe Uyar: "Eskiden Ücretli Emekçiler, Yatırım Olarak Altını ya da Dövizi Tercih Ederdi.

  Hasan Efe Uyar: 'Eskiden Ücretli Emekçiler, Yatırım Olarak Altını ya da Dövizi Tercih Ederdi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar, “Türkiye, ikinci çeyrekte yüzde 3,8 büyüdü. Ama büyümeden emekçiler, emekliler yine payını alamadı. Büyüme verilerinde en dikkat çekici şey ise hane halklarının tüketim verileri. İkinci çeyrek büyüme verilerine en çok katkıda bulunan 10,7 puan ile hane halkının tüketim harcamaları oldu. Yani büyümemizin temeli tüketim üzerine kurulu. Üretim ekonomisine değil, tamamen tüketim ekonomisine ne yazık ki geçmiş durumdayız. Eskiden ücretli emekçiler, emekliler yatırım olarak altını ya da dövizi tercih ederdi. Şimdi yatırım aracı olarak ne tercih ediliyor; ayçiçek yağı, 1 kilo peynir, 1 kilo kıyma, 1 paket makarna. Çünkü emeğiyle geçinen yurttaşlar, bugün aldığı temel besin maddesini yarın aynı fiyatla alamayacağını biliyor” dedi. Uyar, memur zam oranlarına ilişkin de “Hakem Kurulu heyeti, sürekli olarak iktidarın tekliflerini onaylayacak, kamu emekçilerinin hiçbir talebi kabul edilmeyecek ise 2 yılda bir süregelen bu orta oyununa ne gerek var” ifadelerini kullandı.

 • 28.08.2023 28 Ağu 10:56 CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar: Hazine gelirlerinin büyük kısmı cezalardan oluşuyor

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar: Hazine gelirlerinin büyük kısmı cezalardan oluşuyor CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar, yaptığı açıklamada, bu yılın ilk 7 ayında hazine gelirlerinin büyük bir kısmının vatandaşlara kesilen cezalardan oluştuğunu belirtti. Ayrıca, temmuz ayında vatandaşa kesilen ceza miktarının geçen yılın aynı ayına göre üç kat arttığını ve rekor kırarak 7 milyar 147 milyon 244 bin TL'ye yükseldiğini ifade etti.

 • 25.08.2023 25 Ağu 17:41 Kılıçdaroğlu, Atanamayan Uzman Çavuşlar Derneği Heyetiyle Görüştü

  Kılıçdaroğlu, Atanamayan Uzman Çavuşlar Derneği Heyetiyle Görüştü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Atanamayan Uzman Çavuşlar Derneği Genel Başkanı Mustafa Gündeşli ve beraberindeki heyetle bir araya geldi. Kabulde, Kılıçdaroğlu'na, CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar eşlik etti.

 • 25.08.2023 25 Ağu 13:55 CHP'li Uyar: İş yeri iflas sayılarında artış yaşanacak

  CHP'li Uyar: İş yeri iflas sayılarında artış yaşanacak CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar, Merkez Bankası'nın politika faizini artırmasının ardından iş yeri iflas sayılarında artış yaşanacağını belirtti. Uyar, normal vatandaşların krediye erişiminin zorlaşacağını, kredi kartı borçlanma oranının artacağını ve ilerleyen zamanlarda iş yeri iflas sayılarında artışlar yaşanacağını söyledi.

 • 25.08.2023 25 Ağu 00:34 CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar, Sputnik Türkiye'deki grevde gazetecilere destek ziyaretinde bulundu

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar, Sputnik Türkiye'deki grevde gazetecilere destek ziyaretinde bulundu CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar, Sputnik Türkiye'deki grevin 8. gününde ajansın Ankara Bürosu önünde grev yapan gazetecilere destek ziyaretinde bulundu. Uyar, emek ve işçi sınıfının örgütlenmesini ve hak ettikleri insan onuruna uygun bir yaşamı kurmalarını umduklarını belirtti.

 • 20.08.2023 20 Ağu 10:54 Hasan Efe Uyar: "Her 100 İşsizden 9O'ı İşsiz Sigortası Fonu'ndan Yararlanamıyor"

  Hasan Efe Uyar: 'Her 100 İşsizden 9O'ı İşsiz Sigortası Fonu'ndan Yararlanamıyor' CHP Genel Başkanı Hasan Efe Uyar, “Türkiye’de İşsizlik Sigortası Fonu’ndan yararlanmak için getirilen şartlar, işçinin kendi parası olan işsizlik fonundan yararlanamamasına neden oluyor. Resmi işsiz sayısının 3 milyon 337 bin kişi olduğu ülkemizde temmuz ayında sadece 367 bin 462 kişiye işsizlik maaşı ödemesi yapılmıştır. Bu da temmuz ayında her 100 işsizin 11’inin fondan yararlandığı anlamına gelmektedir. Ayrıca bu yılın ilk 7 ayında işten çıkarılan toplam 969 bin 803 işsizden sadece 439 bin 66’sına işsizlik ödeneği bağlandı. Yani her 100 işsizden 90’ı fona ulaşamıyor” dedi.

 • 18.08.2023 18 Ağu 14:39 CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar: Mevsimlik tarım işçileri kayıt dışı çalıştırılmamalı

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar: Mevsimlik tarım işçileri kayıt dışı çalıştırılmamalı CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar, mevsimlik tarım işçilerinin kayıt dışı çalıştırılmasına son verilmesi gerektiğini belirterek, mevcut iş kanuna dahil edilmelerinin gerektiğini söyledi. Uyar, mevsimlik tarım işçilerinin yaşadığı sorunları ve iş kazalarını gündeme getirerek çözüm önerilerini sıraladı.

 • 13.08.2023 13 Ağu 13:04 CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar: Yerel seçimlerde büyük zafer kazanacağız

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar: Yerel seçimlerde büyük zafer kazanacağız CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar, İzmir Foça Belediyesi'nin yeni sanayi sitesinin temel atma töreninde yaptığı konuşmada, halkın hayatının zorlaştırıldığı bir ortamda yerel yönetimlerin yatırımlarının önemine vurgu yaptı. Uyar, ekonomik kriz karşısında zor bir süreçten geçildiğini belirterek, önümüzdeki yerel seçimlerde büyük bir zafer kazanacaklarını ve ülkenin yaşam koşullarını kolaylaştırarak halka umut olacaklarını söyledi.

 • 08.08.2023 08 Ağu 18:28 CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar: Sarayın harcamaları emeklileri açlıkla karşı karşıya bırakıyor

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar: Sarayın harcamaları emeklileri açlıkla karşı karşıya bırakıyor CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar, emekli maaşları ile Cumhurbaşkanlığı'nın harcamalarını karşılaştırarak, sarayın günlük harcamalarının milyonları bulduğunu ve emeklilerin açlıkla karşı karşıya kaldığını belirtti. Uyar, sarayın dakikalık masrafının bile iki emeklinin maaşını aştığını ifade etti. Emekli maaşlarına yapılan yüzde 25 zamın yetersiz olduğunu vurgulayan Uyar, CHP olarak geçinemeyen emeklilerin yanında olacaklarını ve gelir adaletsizliğinin son bulması için mücadele edeceklerini söyledi.

 • 20.06.2023 20 Haz 00:01 CHP, asgari ücreti en az 15 bin TL olarak önerdi

  CHP, asgari ücreti en az 15 bin TL olarak önerdi CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar, yaptıkları çalışmalar ve ilgili kuruluşlarla görüşmeler sonrasında, yüksek enflasyona ve yükselen yoksulluk sınırına karşı emekçileri korumak için asgari ücretin en az 15 bin TL olması gerektiğini açıkladı.

 • 21.07.2021 21 Tem 13:13 CHP ile MHP heyetleri video konferans aracılığıyla bayramlaştı

  CHP ile MHP heyetleri video konferans aracılığıyla bayramlaştı CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, "Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin bir devlet olarak tanınması konusunda devlet, millet olarak üzerimize düşeni yapmak durumundayız. Bu işin siyaseti, siyasi partisi olmaz." değerlendirmesinde bulundu.

 • 16.07.2021 16 Tem 13:14 CHP'de siyasi partilerle bayramlaşma video konferansla yapılacak

  CHP'de siyasi partilerle bayramlaşma video konferansla yapılacak CHP'nin Kurban Bayramı bayramlaşma programı belli oldu.

Advertisement