SON DAKİKA HAYATİ TEKİN HABERLERİ

Son Dakika Hayati Tekin Haberleri

 • 16 Mayıs 2017 16:25 Alaplı Belediye Başkanı Tekin'e Ziyaret Alaplı Anadolu Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı İsmail Korkut ve beraberindekiler, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin'i ziyaret etti.
 • 28 Mart 2017 14:30 CHP Milletvekilleri Erzurum'da Referandum Çalışmalarına Başladı CHP Milletvekilleri Erzurum'da Referandum Çalışmalarına Başladı CHP milletvekilleri Erzurum'da referandum çalışmalarına başladıERZURUM - CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ve beraberindeki milletvekilleri Erzurum'da referandum çalışmalarına başladı.
 • 26 Şubat 2017 22:05 CHP'den CHP'den "Hayır" Yürüyüşü CHP'den "hayır" yürüyüşüSAMSUN - Samsun'da Cumhuriyet Halk Partisi tarafından "hayır" yürüyüşü düzenlendi.
 • 02 Aralık 2016 14:45 CHP Samsun Milletvekili Tekin Açıklaması CHP Samsun Milletvekili Tekin Açıklaması CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, "Ölmek üzere olan fındığa verilen oksijen yetmedi.
 • 05 Temmuz 2016 15:24 Ramazan Bayramı Kutlanıyor CHP Havza İlçe Başkanlığınca bayramlaşma programı gerçekleştirildi.
 • 04 Haziran 2016 09:27 Samsun'da Samsun'da "Rumeli Ezgileri" Konseri Samsun Mübadele Derneği, kültürlerini tanıtmak ve yaşatmak adına “Sezona Veda Konseri-Rumeli Ezgileri” isimli konser düzenledi.
 • 04 Mayıs 2016 16:01 5 Dokunulmazlık Dosyası Daha TBMM'de 5 Dokunulmazlık Dosyası Daha TBMM'de Bazı milletvekillerine ait 5 dokunulmazlık dosyası, TBMM Başkanlığına sunuldu.
 • 07 Nisan 2016 13:55 CHP'den Fındık Fiyatlarına Tepki CHP Genel Başkan Yardımcısı Ordu Milletvekili Seyit Torun, fındık fiyatlarının düşük olmasından şikayet ederek, fındığın bir oyuna kurban gittiğini iddia etti.
 • 07 Nisan 2016 11:34 CHP Ordu Milletvekili Torun Açıklaması CHP Ordu Milletvekili Seyit Torun, "Fındık gerçek değerini bulamadığı için üreticiler şu an borç içinde.
 • 13 Ocak 2016 10:24 Samsun Milletvekili Tekin: Mit, 'Muhalefeti İzleme Teşkilatı' Haline Gelmiş Samsun Milletvekili Tekin: Mit, 'Muhalefeti İzleme Teşkilatı' Haline Gelmiş CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, IŞİD’in eylem ve kaçış için zorlayacağı kapının Türk toprakları olduğunu söyledi.
 • 13 Ocak 2016 10:23 Işid Militanlarının İran'a veya Rusya'ya Doğru Kaçma Şansları Yok" CHP Samsun Milletvekili ve İçişleri Komisyonu Üyesi Hayati Tekin, dün sabah Sultanahmet meydanında Suriye’den gelen Suudi Arabistan doğumlu bir canlı bomba tarafından gerçekleştirilen ve Türkiye’yi tekrar üzüntüye boğan, saldırı konusunda yazılı açıklama yaptı.
 • 22 Ekim 2015 12:48 CHP'li Tekin: Türk Tankı, Uçağı Derken Bu Seçimin Aldatmacası da Türk Otomobili CHP'li Tekin: Türk Tankı, Uçağı Derken Bu Seçimin Aldatmacası da Türk Otomobili Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun Milletvekili Hayati Tekin, önceki seçimlerin aldatmacasının ve algısının Kanal İstanbul, Türk tankı, Türk uçağı iken bu seçimlerin aldatmacasının da Türk otomobili olduğunu söyledi.
 • 03 Eylül 2015 18:18 Meclis'te 'Silah Çekildi' Polemiği Meclis'te 'Silah Çekildi' Polemiği TBMM Genel Kurulu'nda, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın 'silah' çektiği iddia edildi. Kılıç, iddiaları kesin bir dille Meclis'te söz alarak yalanladı.
 • 26 Ağustos 2015 21:10 Manisalı Kadınlar Terörü Kınadı Manisalı Kadınlar Terörü Kınadı Manisalı kadınlar terörü kınadı Manisa'da CHP İl Kadın Kolları öncülüğünde, "Huzur İstiyoruz, Analar Ağlamasın" sloganıyla düzenlenen eylemle son günlerde artan terör olayları kınandı.
 • 26 Ağustos 2015 14:24 Soma'daki Maden Faciası Davası - CHP Milletvekili Tekin Duygulandı Soma'daki Maden Faciası Davası - CHP Milletvekili Tekin Duygulandı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Duruşma sonrası madenci yakınlarının görüntüsü- CHP Samsun Milletvekili Tekin'in konuşması Soma'daki maden faciası davası- Akhisar Ağır Ceza Mahkemesinde 8'i tutuklu 46 sanığın yargılandığı davada, tutuksuz sanıkların çapraz sorgusu sürüyor- Vardiya mühendisi Pançar: "S panosundan kurtulamayanları, kaçamağa en yakın 300-400 metre uzakta bulduk. Kaçamağa ulaşabilseydiler, onlar da kurtulurdu"- Sanık avukatlarının sorularını uzun tutmasıyla ilgili tartışma, bugün de devam etti Soma'daki maden faciasına ilişkin 8'i tutuklu 46 sanığın yargılandığı davada, tutuksuz sanıkların çapraz sorgusu sürüyor.
 • 26 Ağustos 2015 13:39 Somalı Ailelerle Görüşen CHP'li Vekil Gözyaşlarına Hakim Olamadı Somalı Ailelerle Görüşen CHP'li Vekil Gözyaşlarına Hakim Olamadı Akhisar'da devam eden Soma davasında mağdur ailelerle görüşen CHP'li Hayati Tekin, basın açıklaması sırasında gözyaşlarına hakim olamadı.
 • 25 Ağustos 2015 13:35 CHP Milletvekilleri Türkiye Turuna Başladı CHP Milletvekilleri Türkiye Turuna Başladı CHP milletvekilleri Ali Haydar Hakverdi, Hayati Tekin ve Utku Çakırözer, Balıkesir’de temaslarda bulundu.
 • 25 Ağustos 2015 12:41 Ülkenin Geleceği Bir Kişinin Diktatörlüğüne Bırakılmayacak Kadar Değerlidir Ülkenin Geleceği Bir Kişinin Diktatörlüğüne Bırakılmayacak Kadar Değerlidir" CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, partisinin kaybetme pahasına da olsa koalisyonda yer alma çabasını sonuna kadar gösterdiğini belirterek, "Sonuç itibariyle görüldü ki AKP kendine hakim bir kurum ve kuruluş değil. Netice itibariyle bir kişinin elinde bir kişinin parmağında oynayan bir yapı. Bunun böyle olduğunu bugün 7'den 7'ye herkes anladı.
 • 17 Temmuz 2015 19:08 Milletvekili Tekin: CHP Koalisyon İçin İlkelerinden Vazgeçmeyecek Milletvekili Tekin: CHP Koalisyon İçin İlkelerinden Vazgeçmeyecek CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, "CHP, koalisyon için ilkelerinden vazgeçmeyecektir.
 • 19 Haziran 2015 16:10 Samsunlu Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı Samsunlu Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı 7 Haziran genel seçimlerinde Samsun’dan milletvekili seçilen AK Parti, CHP ve MHP’li dokuz milletvekili mazbatalarını aldı.
 • 10 Haziran 2015 19:13 CHP Samsun Sonuçtan Memnun Değil CHP Samsun Sonuçtan Memnun Değil Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun İl Başkanı Dinçer Soylu, Samsun’da hedefledikleri başarıyı yakalayamadıklarını söyledi.
 • 03 Haziran 2015 16:31 CHP Milletvekili Adayı Tekin: Onların Din Anlayışı Oy Devşirmektir CHP Samsun milletvekili adayı Hayati Tekin, "Ben de abdestimde, namazımdayım, hacıyım ama bunların dinden anladığı dil farklı. Onların İslamiyet anlayışı oy devşirmektir.
 • 23 Nisan 2015 18:34 Sokağa Çıkan Samsunlular Tff Bürosuna Siyah Çelenk Bıraktı Sokağa Çıkan Samsunlular Tff Bürosuna Siyah Çelenk Bıraktı Samsunspor'a verilen 3 puan silme cezasının ardından taraftar grupları yüryüş yaparak, siyasiler ise imza kampanyası başlatarak Türkiye Futbol Federasyonu'nu (TFF) protesto etti.
 • 11 Nisan 2015 12:08 Bu Mahalleden 3 Milletvekili Adayı Çıktı Bu Mahalleden 3 Milletvekili Adayı Çıktı Görüntü Dökümü: -Köyden genel detay-Ali Elmas ile röportaj-Mümine Çınar ile röportaj-Emel Ardul ile röporataj-Yasemin Çınar ile röportaj Bu mahalleden 3 milletvekili adayı çıktı- Samsun'un Tekkeköy ilçesi Çırakman Mahallesi sakinleri, YSK'ya sunulan milletvekili aday listelerinde mahallelerinden 3 adayın yer almasının mutluluğunu yaşıyor- Çakırman Mahallesi'nde büyüyen Ahmet Demircan'ın AK Parti'den, Hayati Tekin'in CHP'den ve Akın Üner'in MHP'den milletvekili adayı gösterilmesi, mahallede memnuniyetle karşılandı- Muhtar Akın Kont: - "Halkımız, üç adayın olmasından çok memun. Dışarıdan arayanlar var 'bu nasıl oldu' diye. Vekil adayımızın çok olmasından memnunuz" FATİH MEHMET KÜRKÇÜ - FATMA KALAY - Samsun'un Tekkeköy ilçesi Çırakman Mahallesi sakinleri, Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) sunulan milletvekili aday listelerinde mahallelerinden 3 adayın yer almasının mutluluğunu yaşıyor.
 • 27 Kasım 2014 17:07 Tunceli Tkp'li Başkan Bahçeli'nin Anlayışını Mahkum Edecek Bir Duruş Sergileyeceğiz Tunceli Tkp'li Başkan Bahçeli'nin Anlayışını Mahkum Edecek Bir Duruş Sergileyeceğiz Demokratik Haklar Federasyonu (DHF) Tunceli Temsilciliği, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Tunceli ziyaretiyle ilgili olarak basın toplantısı düzenledi.