SON DAKİKA İBRAHİM KARAOSMANOĞLU HABERLERİ

Son Dakika İbrahim Karaosmanoğlu Haberleri

 • 19 Eylül 2018 14:13 Muharrem Ayı Orucunu Körfez Cem Evi'nde Açtı Muharrem Ayı Orucunu Körfez Cem Evi'nde Açtı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Muharrem ayı dolayısıyla Körfez Cem Evi’nde gerçekleşen iftar programına katıldı.
 • 17 Eylül 2018 13:10 Başkan Karaosmanonoğlu'na Gebze Köylerini Gezdi Başkan Karaosmanonoğlu'na Gebze Köylerini Gezdi Gebze'nin köylerini kapı kapı dolaşan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'na vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
 • 15 Eylül 2018 09:04 Başkan, Yeni Eğitim Öğretim Yılını Kutladı Başkan, Yeni Eğitim Öğretim Yılını Kutladı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu 2018-2019 eğitim öğretim yılı dolayısıyla yayınladığı mesajda öğrenci, öğretmen ve velilere başarı dileklerinde bulundu.
 • 14 Eylül 2018 11:29 Başkan Karaosmanoğlu Umut'u Kırmadı Başkan Karaosmanoğlu Umut'u Kırmadı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, denetleme ve yeni projeleri belirleme için köylerdeki incelemelerini aralıksız sürdürüyor
 • 13 Eylül 2018 11:54 Başkanlar Konak İncelemesinde Başkanlar Konak İncelemesinde Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker inşaatı devam eden Kargalı Semt Konağında incelmelerde bulundu.
 • 09 Eylül 2018 14:03 Başkan Karaosmanoğlu, Köylerde Vatandaşlarla Bir Araya Geldi Başkan Karaosmanoğlu, Köylerde Vatandaşlarla Bir Araya Geldi Gebze’nin köylerinde vatandaşlarla buluşan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Ortaya koyduğumuz tüm eserler insanımız için” dedi.
 • 02 Eylül 2018 12:17 Başkan Karaosmanoğlu'ndan Köy Ziyareti Başkan Karaosmanoğlu'ndan Köy Ziyareti Kocaeli’nin farklı ilçelerinde bulunan köylere gerçekleştirdiği ziyaretleri Gebze’nin Mualimköy ve Tavşanlı köylerinde sürdüren Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın.
 • 01 Eylül 2018 13:02 Başkan Karaosmanoğlu'ndan Köy Ziyareti Başkan Karaosmanoğlu'ndan Köy Ziyareti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit’in Gökçeören, Nebi Hocalar, Şahinler ve Kulmahmut köylerini ziyaret etti.
 • 17 Ağustos 2018 14:46 Karaosmanoğlu: Karaosmanoğlu: "Hurafelerin Peşinden Gidenleri Gençlerimizden Uzak Tutacağız" İlim Yayma Cemiyeti Hasan Basri Öğrenci Yurdu’nda inceleme yapan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Hurafelerin peşinden gidenleri gençlerimizden uzak tutacağız” dedi.
 • 17 Ağustos 2018 14:28 Başkanlar, Kartepe'de Yürüdüler Başkanlar, Kartepe'de Yürüdüler Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez'in ev sahipliğinde Avrupa'nın en büyük doğal yaşam parkı olan Uzuntarla Doğal Yaşam Parkı (Ormanya)'da gerçekleşen sağlıklı yaşam yürüyüşüne Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu da katıldı
 • 17 Ağustos 2018 10:33 "Hurafelerin Peşinden Gidenleri Gençlerimizden Uzak Tutacağız" Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İlim Yayma Cemiyeti Hasan Basri Öğrenci Yurdu'nda inceleme gerçekleştirdi
 • 16 Ağustos 2018 14:32 Yapıların Yüzde 99'u Kontrolümüz Altında" Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, inşaatlarda çok titiz davrandıklarını belirterek, "20 yıl önce Kocaeli'de yapılan yapıların yüzde 70'i ruhsatsız ve plansızdı ama şimdi yüzde 99'u kontrolümüz altında.
 • 16 Ağustos 2018 14:03 Deprem Çalıştayında Büyükşehir Başkanından Önemli Uyarı Deprem Çalıştayında Büyükşehir Başkanından Önemli Uyarı Kocaeli’de akademisyen ve uzman panelistlerin katılacağı 5. Uluslararası Deprem Gerçeği ve Kentleşme Çalıştayının açılışında konuşan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, "Biz kendi ellerimizle bu binaları yapıyoruz.
 • 16 Ağustos 2018 13:10 Başkan Karaosmanoğlu, Başkan Karaosmanoğlu, "Biz Doların Kulu Değiliz" KOCAELİ(İHA) – Büyükşehirin Gebze bölgesinde halka hizmet veren çalışanlarıyla bayramlaşan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Geçmişin karanlık dönemlerindeki hükümetlerin yapamadığı projeleri artık Büyükşehir Belediyesi olarak bizler yapıyoruz” dedi.
 • 16 Ağustos 2018 11:40 Kocaeli Artık Depreme Daha Hazırlıklı Kocaeli Artık Depreme Daha Hazırlıklı" Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Marmara Depremi'nin üzerinden 19 yıl geçtiğini ve artık depreme daha hazırlıklı olduklarını belirterek, "Yüzde 100 hazırlıklı mıyız? Değiliz.
 • 15 Ağustos 2018 13:15 Tuğamiral Tok'tan Başkan Karaosmanoğlu'na Ziyaret Tuğamiral Tok'tan Başkan Karaosmanoğlu'na Ziyaret Deniz Hava Üs Komutanlığı görevini yürütürken Donanma Kurmay Başkanlığı görevine atanan Tuğamiral Berker Emre Tok, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.
 • 15 Ağustos 2018 12:07 Başkan Karaosmanoğlu: Başkan Karaosmanoğlu: "20 Milyon Metrekarelik Alanı Yeşillendirdik" Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, yeni gelen türleriyle her gün gelişen ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Doğal Yaşam Parkı Ormanya’da inceleme gerçekleştirdi.
 • 15 Ağustos 2018 10:15 Karaosmanoğlu: Karaosmanoğlu: "Kentimiz Yaz Turizminde Cazibe Merkezi Haline Geldi" Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit Körfezi ve Karadeniz sahillerinde hoşça vakit geçiren vatandaşlarla bir araya gelmeyi sürdürüyor.
 • 15 Ağustos 2018 09:42 Başkan Karaosmanoğlu, "20 Milyon metrekarelik alanı yeşillendirdik" Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, yeni gelen türleriyle her gün gelişen ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Doğal Yaşam Parkı Ormanya'da inceleme yaptı
 • 14 Ağustos 2018 11:42 Başkan Karaosmanoğlu, Başkan Karaosmanoğlu, "Türkiye'yi Durdurma Operasyonudur" Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Medeniyet Derneği Kocaeli İl Temsilciliğini Gebze’de konuk etti.
 • 14 Ağustos 2018 11:22 Başkan Karaosmanoğlu'ndan Kızılay'a Teşekkür Başkan Karaosmanoğlu'ndan Kızılay'a Teşekkür Kızılay’ın Kocaeli Şube Başkanı Dr. Cengiz İpek ile bir araya gelen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Kızılay, her yıl olduğu gibi bu yıl da üzerine düşen sorumluluğu hem yurt içinde hem de yurt dışında yerine getiriyor” dedi.
 • 13 Ağustos 2018 10:27 Başiskele'de Bir Gençlik Merkezi Daha Hizmete Açıldı Başiskele'de Bir Gençlik Merkezi Daha Hizmete Açıldı Açılışa Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Başiskele İlçe Müftüsü Abdulsamet Erkul, AK Parti Başiskele İlçe yönetimi, muhtarlar, belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları ve vatandaşlar katıldı
 • 11 Ağustos 2018 14:14 Başkan Karaosmanoğlu, Başkan Karaosmanoğlu, "Dünya'da Söz Sahibi Sporcular Yetiştiriyoruz" Uluslararası turnuvalarda derece yapan Kocaeli Büyükşehir Kağıtsporlu sporcuları makamında ağırlayarak tebrik eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Dünya’da söz sahibi sporcular yetiştiriyoruz” dedi.
 • 07 Ağustos 2018 11:10 Başkan Karaosmanoğlu: Başkan Karaosmanoğlu: "Kocaeli'de Atlı Spor Şahlanacak" Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Anadolu Ligi Binicilik yarışmalarının finallerini yerinde izleyerek atlı spora yatırımlarının artarak devam edeceğini söyledi.
 • 29 Temmuz 2018 12:21 Karaosmanoğlu, Karaosmanoğlu, "Gtü, Kentimizin Gururudur" Gebze Teknik Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Muhammed Hasan Aslan’a iadeyi ziyaret gerçekleştirenKocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “GTÜ, kentimizin gururudur” dedi.
 • 27 Temmuz 2018 13:09 Başkan Karaosmanoğlu'ndan Körfez'e İade Ziyaret Başkan Karaosmanoğlu'ndan Körfez'e İade Ziyaret Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk ve yönetimine iadeyi ziyaret gerçekleştirdi.
 • 26 Temmuz 2018 11:13 Esentepe'de Kadınlara Spor Salonu Müjdesi Esentepe'de Kadınlara Spor Salonu Müjdesi KOCAELİ(İHA) – Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Esentepe Mahallesi’nde “Evden Okula Haydi Anneler Spora” projesinde yer alan kadınlarla bir araya geldi.
 • 26 Temmuz 2018 11:10 Başkan Karaosmanoğlu, Başkan Karaosmanoğlu, "Dostluk Siteleri Kurduk" KOCAELİ(İHA) – Kocaeli’de Kent Konut marifetiyle “Dostluk Siteleri” kurduklarını ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit’teki Kent Konut ve TOKİ sitelerini ziyaret etti.
 • 25 Temmuz 2018 13:46 Başkan Karaosmanoğlu Kanada Büyükelçisi'ni Ağırladı Başkan Karaosmanoğlu Kanada Büyükelçisi'ni Ağırladı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Kocaeli’ye gelen Kanada’nın Ankara Büyükelçisi Christopher Cooter’i makamında kabul etti.
 • 25 Temmuz 2018 13:36 Başkan Karaosmanoğlu, Başkan Karaosmanoğlu, "Muhtarlarımızla Birlikte Çalışıyoruz" Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, şehirlerin demokraside ve hizmette en önemli hücresi olan muhtarlarla bir araya gelmeyi sürdürüyor.
 • 25 Temmuz 2018 12:50 Başkan Karaosmanoğlu, Başkan Karaosmanoğlu, "Tarım Desteklerimiz Türkiye'ye Örnektir" Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze Ziraat Odası yöneticileriyle bir araya geldi.
 • 25 Temmuz 2018 10:51 Başkan Karaosmanoğlu, ''Muhtarlarımızla Birlikte Çalışıyoruz'' Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, şehirlerin demokraside ve hizmette en önemli hücresi olan muhtarlarla bir araya gelmeyi sürdürüyor
 • 24 Temmuz 2018 12:52 İbrahim Karaosmanoğlu: İbrahim Karaosmanoğlu: "Türkiye, Somali'ye Dost Elini Uzatmıştır" Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Hayrat Vakfı Kocaeli TemsilcisiŞükrü Çakır ve Somali Al-Noor Derneği Başkanı Salah SharifSayid Ali’yi makamında konuk etti.
 • 22 Temmuz 2018 11:21 Fırınlar Kocaeli'nin Köylerini Süslüyor Fırınlar Kocaeli'nin Köylerini Süslüyor Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu "Şehirde ne varsa köylerde de o olacak" talimatıyla işe koyulan Büyükşehir Belediyesi köylere şehirde bulunan tüm imkanları getirdi
 • 19 Temmuz 2018 12:41 Başkan Karaosmanoğlu: 'Türk Dünyasını Birleştirmek İstiyoruz Başkan Karaosmanoğlu: 'Türk Dünyasını Birleştirmek İstiyoruz" Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, TDBB’nin Yönetim Kurulu toplantısına katıldı.
 • 06 Temmuz 2018 13:44 Başkan Karaosmanoğlu: Başkan Karaosmanoğlu: "Aselsan, Milletimizin Gözbebeğidir" Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, ASELSAN’ın Yönetin Kurulu Başkanlığına ve Genel Müdürlüğüne atanan Gebze Teknik Üniversitesi eski Rektörü Prof. Dr Haluk Görgün’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.
 • 04 Temmuz 2018 14:35 Kocaeli'ne Yerleşen Rus Gelinin, Belediye Başkanından İsteği Kocaeli'ne Yerleşen Rus Gelinin, Belediye Başkanından İsteği Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, ABD’den 3 yıl önce gelerek Kocaeli’ne yerleşen Rus gelinin ricası üzerine 7 aylık bebeğinin kulağına ezan okuyarak "Volkan" adını verdi.
 • 03 Temmuz 2018 10:48 Başkan Karaosmanoğu, Esnaf ve Sanatkarlar Odasını Ziyaret Etti Başkan Karaosmanoğu, Esnaf ve Sanatkarlar Odasını Ziyaret Etti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Kadir Durmuş ve yönetimini ziyaret etti.
 • 03 Temmuz 2018 10:05 Başkan Karaosmanoğlu, ''Esnaf, Şehrinin Huzurunu Düşünendir'' Başkan Karaosmanoğlu, ''Esnaf, Şehrinin Huzurunu Düşünendir'' Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliği Başkanı Kadir Durmuş ve yönetimini ziyaret etti.
 • 02 Temmuz 2018 12:45 Ko-Mek, İhtiyaç Sahiplerinin Yanında Ko-Mek, İhtiyaç Sahiplerinin Yanında Kısa bir süre önce Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu tarafından tanıtımı yapılarak yola çıkan KO-MEK Vefası Projesi, ihtiyaç sahibi kişi ya da kurumlara, KO-MEK kursiyerleri tarafından dikilen ürünlerin gönderilmesi ve bunun yanı sıra yine ihtiyaç sahibi ailelerin evlerindeki küçük onarımların yapılmasını içeriyor
 • 01 Temmuz 2018 16:02 Karaosmanoğlu'ndan Fabrika Ziyareti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze ilçesinde üretim yapan Akplast fabrikasını ziyaret etti.
 • 01 Temmuz 2018 13:48 Başkan Karaosmanoğlu, Fabrika İşçileriyle Bir Araya Geldi Başkan Karaosmanoğlu, Fabrika İşçileriyle Bir Araya Geldi Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze’de üretim gerçekleştirerek istihdam sağlayan bir plastik fabrikasın ziyaret ederek çalışanlarla bir araya geldi.
 • 27 Haziran 2018 16:46 Başkan İzmit'in Kurtuluşunu Kutladı Başkan İzmit'in Kurtuluşunu Kutladı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu yayınladığı bir mesajla İzmit'in 1921 yılında düşman işgalinden kurtuluşunun 97'nci yılını kutladı
 • 27 Haziran 2018 15:32 Başkan Karaosmanoğlu, Başkan Karaosmanoğlu, "Esnafımız İstediği Zaman Bana Ulaşabilir" İzmit’te esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Telefonum Kocaeli’ndeki tüm esnaflarımız için her zaman açık ve istedikleri zaman esnafımız rahatlıkla bana ulaşabilir” dedi.
 • 27 Haziran 2018 15:31 Gtü Rektörü Aslan'dan, Başkan Karaosmanoğlu'na Ziyaret Gtü Rektörü Aslan'dan, Başkan Karaosmanoğlu'na Ziyaret Muhammed Hasan Aslan, Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'nu makamında ziyaret etti
 • 24 Haziran 2018 14:11 Türkiye Sandık Başında Türkiye Sandık Başında Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Başiskele ilçesindeki Gübretaş İlkokulu'nda oyunu kullandı.
 • 22 Haziran 2018 14:13 Başkan Karaosmanoğlu, Başkan Karaosmanoğlu, "Kentlilik Bilincini Oluşturmak İçin de Çalışmalar Yapıyoruz" Gebze’de esnaf ve dernek yönetimleri ile bir araya Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Kentlilik bilincini oluşturmak için de çalışmalar yapıyoruz’’ dedi.
 • 21 Haziran 2018 14:35 Başkan Karaosmanoğlu, Başkan Karaosmanoğlu, "Halk Oyunlarını Zirveye Taşıyacağız" KOCAELİ(İHA) – Halk oyunları antrenörleri ve oyuncularıyla bir araya gelen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Gençlerin zamanlarını doğru kullanmada ortaya koyduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.
 • 21 Haziran 2018 12:00 Başkan Karaosmanoğlu, Başkan Karaosmanoğlu, "Halk Oyunlarını Zirveye Taşıyacağız" Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, halk oyunlarının Türk Milleti'nin kendine özgü yaşam tarzını, hayallerini, sevinçlerini, kederlerini, acılarını, umutlarını beden dili ile belli bir ritim sayesinde yansıtan bir değer olduğunu ifade ettiği buluşmada, halk oyunları antrenörleri ve oyuncularıyla bir araya geldi
 • 18 Haziran 2018 16:36 Başkan Karaosmanoğlu, ''Gölcük Millet Bahçesi Çok Güzel Olacak'' Başkan Karaosmanoğlu, ''Gölcük Millet Bahçesi Çok Güzel Olacak'' Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gölcük Topçular Muhtarı Rabia Şentürk ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı