Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika İSBAK haberleri, İSBAK son dakika, son dakika İSBAK

Son Dakika İsbak Haberleri

Son dakika İsbak haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son isbak haberleri anında burada.


 • 20.11.2023 20 Kas 19:10 İBB Meclisi'nde "taksilere fazla ücretle yaptırılan iç dizayn ve kamera sistemleri" gündeme getirildi

  İBB Meclisi'nde 'taksilere fazla ücretle yaptırılan iç dizayn ve kamera sistemleri' gündeme getirildi İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisi'nde, AK Parti'li Meclis Üyesi Muharrem Balık, İBB iştirak şirketi İSBAK'ta skandallar yaşandığını ileri sürerek, taksicilere piyasa değerinden çok fazla bir ücretle iç dizayn ve kamera sistemleri kurdurulduğunu söyledi.

 • 20.11.2023 20 Kas 18:04 İBB Meclis Üyesi, kameraların yüksek fiyatını eleştirdi

  İBB Meclis Üyesi, kameraların yüksek fiyatını eleştirdi İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'nde AK Parti Meclis Üyesi Muharrem Balık, kameraların yüksek fiyatlarına dikkat çekerek, İSBAK'ın bu ticaretten gelir elde etmediğini belirtti.

 • 25.10.2023 25 Eki 12:36 İETT'nin İstanbul'un ilk elektrikli otobüsü sefere başladı

  İETT'nin İstanbul'un ilk elektrikli otobüsü sefere başladı İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin (İBB) kuruluşlarından İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri'nin (İETT) dizelden tamamen elektrikliye çevrilen ilk otobüsü sefere başladı. İBB ve İETT, elektrikli araç yatırımlarına hız vererek, 2006 model olan ve dizel yakıtlı kullanım ile ekonomik ömrünü tamamlamış olan bir otobüsü yeniden şehre kazandırdı. İstanbul'un ilk elektrikli otobüsü yaklaşık bin 100 kilometrelik mesafe kat etti ve yüzde 63'e varan sefer maliyetinde tasarruf sağladı. İETT, Elektrikli Araç yatırımlarına 2024 yılında da devam edecek.

 • 22.09.2023 22 Eyl 11:29 Belediye Çalışanları İBB ile İmzalanan Sözleşmeyi Protesto Etti

  Belediye Çalışanları İBB ile İmzalanan Sözleşmeyi Protesto Etti Belediye-İş Sendikası'na bağlı belediye çalışanları, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ile sendikaları arasında gece yarısında imzalanan toplu iş sözleşmesini, sendika binası önüne gelerek protesto etti. İBB ve Belediye-İş Sendikası yönetimi arasında imzalanan sözleşmeye itiraz eden çalışanlar, sendika binası önünde eylem yaparak daha yüksek ücret talep etti.

 • 22.09.2023 22 Eyl 11:19 Belediye çalışanları toplu iş sözleşmesini protesto etti

  Belediye çalışanları toplu iş sözleşmesini protesto etti İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ile Belediye-İş Sendikası arasında imzalanan toplu iş sözleşmesine itiraz eden belediye çalışanları, sendika binası önünde eylem yaptı. Çalışanlar, sözleşmenin haksız olduğunu ve haklarının gasp edildiğini belirterek sendika yönetimini eleştirdi. Eylem sırasında polis ekipleri güvenlik önlemi aldı. Çalışanlar, sözleşmenin iptal edilmesi ve yeni bir sözleşme yapılması talebinde bulundu.

 • 22.09.2023 22 Eyl 04:08 İBB Çalışanları İmzalanan Sözleşmeyi Protesto Etti

  İBB Çalışanları İmzalanan Sözleşmeyi Protesto Etti İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ile Belediye-İş Sendikası arasında gece yarısında imzalanan toplu iş sözleşmesine itiraz eden İBB çalışanları, sendika binası önünde protesto düzenledi. Protesto sonrası çıkan arbede polis müdahalesiyle son buldu.

 • 21.09.2023 21 Eyl 22:09 İBB Çalışanları İmzalanan Sözleşmeyi Protesto Etti

  İBB Çalışanları İmzalanan Sözleşmeyi Protesto Etti Belediye-İş Sendikası'na bağlı İBB çalışanları, gece yarısında imzalanan toplu iş sözleşmesini protesto etmek için sendika binası önünde eylem yaptı. Çalışanlar, sözleşmenin haksız olduğunu ve grev haklarının kısıtlandığını belirterek yeni bir sözleşme talep etti.

 • 21.09.2023 21 Eyl 20:58 İBB ve iştirak şirketi çalışanları toplu iş sözleşmesine itiraz etti

  İBB ve iştirak şirketi çalışanları toplu iş sözleşmesine itiraz etti İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ve iştirak şirketi çalışanları, imzalanan toplu iş sözleşmesine itiraz ederek Belediye-İş Sendikası önünde eylem yaptı. Fatih'teki Belediye-İş Sendikası İstanbul Şubesi önünde gerçekleştirilen protestoya çok sayıda İBB, İSTON A.Ş. ve İSBAK A.Ş. çalışanı katıldı. İşçiler, grev haklarının kısıtlandığını savunarak yeni bir sözleşme talep etti.

 • 21.09.2023 21 Eyl 13:41 İBB İLE TAKSİCİLER ARASINDA 22 BİN 800 TL TARTIŞMASI

  İBB İLE TAKSİCİLER ARASINDA 22 BİN 800 TL TARTIŞMASI Feridun AÇIKGÖZ / İBB Toplu Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü İtaksi sistemlerinde sorun olduğu belirlenen taksicilere SMS ile onarım ve değişim çağrısında bulundu.

 • 14.09.2023 14 Eyl 10:24 İstanbul'da Elektrikli Otobüs Dönüşüm Projesi Tanıtıldı

  İstanbul'da Elektrikli Otobüs Dönüşüm Projesi Tanıtıldı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İETT garajında düzenlenen 'Elektrikli Otobüs Dönüşüm' tanıtım programına katıldı. Proje kapsamında 2006 model bir otobüsün tamamen elektrikli hale getirildiği açıklandı. 2024 yılına kadar 10 otobüsün daha elektrikliye dönüştürülmesi planlanırken, projenin karbon salınımını sıfıra indirerek yıllık 1 milyon 130 bin lira yakıt tasarrufu sağlaması hedefleniyor. Dönüştürülen otobüslerin 250 km menzile sahip olacağı ve saatte 70 km hıza çıkabileceği belirtildi. İmamoğlu, projenin İstanbul'un çevreci ulaşım perspektifine katkı sağlayacağını vurgulayarak, belediyenin geleceğe yönelik adımlar atmaya devam edeceğini söyledi.

 • 13.09.2023 13 Eyl 16:56 İBB Başkanı İmamoğlu: İETT'nin elektrikli otobüs dönüşüm projesi çevreci bir adım

  İBB Başkanı İmamoğlu: İETT'nin elektrikli otobüs dönüşüm projesi çevreci bir adım İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İETT'nin dizelden elektrikli hale dönüştürdüğü otobüsleri tanıttı. İmamoğlu, projenin çevreci bir adım olduğunu belirterek, motor ömrünü tamamlamış otobüsleri elektrikli motorla donatarak kullanmaya devam etmeyi amaçladıklarını söyledi. Ayrıca, proje sayesinde büyük bir tasarruf sağlayacaklarını ve kullanım ömrünü tamamlamış araçları yeniden hizmete kazandıracaklarını dile getirdi. İmamoğlu, ayrıca yerel seçim çalışmalarının devam ettiğini ve İBB Başkanlığı yolculuğunda olduğunu vurguladı.

 • 13.09.2023 13 Eyl 16:43 İett'nin Kullanım Ömrü Dolmuş Otobüsü, Yüzde 100 Elektrikli Hale Getirildi.

  İett'nin Kullanım Ömrü Dolmuş Otobüsü, Yüzde 100 Elektrikli Hale Getirildi. İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri'ne (İETT) ait kullanım ömrünü tamamlamış 2006 model dizel otobüs, yüzde 100 elektrikli hale getirildi. İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, karbon salınımı sıfıra inen ve yıllık 1 milyon 130 bin lira da yakıt tasarrufu sağlayacak olan elektrikli otobüsün tanıtımında konuştu. İmamoğlu, “Hem büyük bir tasarruf sağlayacağız hem de karbon salınımını azaltarak, havasını, suyunu ve toprağını koruyacak bir şehir haline geleceğiz. Proje ile piyasa değeri 500 bin euro olan yeni otobüs almak yerine, 250 bin euroluk yatırımla, kullanım ömrünü tamamlamış bir aracı yeniden İstanbulluların hizmetine kazandırdık. Bu proje kapsamında, önümüzdeki 5 ay içinde de 10 adet daha otobüsün dönüşümünü sağlayacağız” dedi.

 • 13.09.2023 13 Eyl 16:39 İstanbul'da Elektrikli Otobüs Dönüşüm Projesi Tanıtıldı

  İstanbul'da Elektrikli Otobüs Dönüşüm Projesi Tanıtıldı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İETT müdürlüğü ve İSBAK'ın ortak yürüttüğü 'Elektrikli Otobüs Dönüşüm' Projesi'ni basın mensuplarına tanıttı. Proje kapsamında 2006 model bir otobüsün yüzde 100 elektrikliye dönüştürüldüğü ve 2024 yılına kadar 10 otobüsün daha elektrikli hale getirileceği açıklandı. Proje sayesinde karbon salınımı sıfıra indirilecek ve yıllık 1 milyon 130 bin lira yakıt tasarrufu sağlanması hedefleniyor.

 • 13.08.2023 13 Ağu 21:28 İBB Teknoloji Grubu Şirketleri Bilişim Sektöründe Başarı Yakaladı

  İBB Teknoloji Grubu Şirketleri Bilişim Sektöründe Başarı Yakaladı İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin (İBB) teknoloji grubu şirketleri, 2022 yılında Bilişim sektörünün ilk 500 şirketi arasına girdi. İSBAK A.Ş. 46'ncı, İSTTELKOM A.Ş. 101'inci, BELBİM ise 112'nci sırada yer aldı. Ayrıca, İSBAK A.Ş. ve BELBİM diğer kategorilerde de birincilik elde etti. İBB İştirakler Teknoloji Grup Başkanı Nihat Narin, İstanbul'un teknolojik dönüşümüne liderlik ettiklerini ve vatandaşlara en iyi dijital deneyimi sunmayı hedeflediklerini belirtti. İBB şirketleri, Bilişim 500 araştırmasında farklı kategorilerde de başarılı sıralamalar elde etti.

 • 15.05.2023 15 May 20:30 Erzincan'da AK Parti ve CHP 1'er milletvekili çıkardı

  Erzincan'da AK Parti ve CHP 1'er milletvekili çıkardı ERZİNCAN'da 28'inci Dönem Milletvekili Genel Seçiminde resmi olmayan sonuçlara göre AK Parti ve CHP 1'er milletvekilliği kazandı.

 • 19.04.2023 19 Nis 18:29 İBB, Ramazan Bayramı tatili süresince ücretsiz toplu ulaşım sağlayacak

  İBB, Ramazan Bayramı tatili süresince ücretsiz toplu ulaşım sağlayacak İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı da kapsayan Ramazan Bayramı tatili süresince toplu ulaşımın ücretsiz olacağını açıkladı. Bu sürede metrolar da 24 saat çalışacak. İBB, 25 bin personelin görev yapacağı bayram tatili boyunca arıza halleri dışında altyapı çalışması yapılmayacak, su ve doğal gaz arzı kesintisiz güvenli şekilde sağlanacak. Ayrıca, İstanbullulara özel birçok hizmet de sunulacak.

 • 20.02.2023 20 Şub 16:43 Beylikdüzü Belediyesi, Afet Bölgesi Hatay'da Çalışmalarına Devam Ediyor

  Beylikdüzü Belediyesi, Afet Bölgesi Hatay'da Çalışmalarına Devam Ediyor Beylikdüzü Belediyesi’nin Hatay İskenderun’a kurduğu ve 3 bine yakın insanın yaşamını sürdürdüğü çadır kente şimdiye dek dördü sahra olmak üzere 866 adet çadır ulaştırıldı, 450 çadır da bölgeye sevk edildi. Hatay’a 184 yardım TIR’ı gönderdiklerini kaydeden Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, “Bir yandan çadır kentimizdeki çalışmaları yürütüyor bir yandan da ilçemizden afet bölgesine dayanışma köprüleri kurmaya devam ediyoruz. Bugünleri birlikte, el ele vererek aşacağız” dedi.

 • 25.12.2022 25 Ara 13:59 İstanbul'un Ulaşım Güvenliğinde 'Yapay Zekâ' Dönemi Başladı

  İstanbul'un Ulaşım Güvenliğinde 'Yapay Zekâ' Dönemi Başladı İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) bağlı kuruluşu İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri (İETT), otobüslerde güvenli ve konforlu yolculuk için dijital dönüşüm başlattı. İstanbul Bilişim Ve Akıllı Kent Teknolojileri AŞ (İSBAK) ile birlikte geliştirilen yapay zeka sistemiyle şoförün; uykusuzluk, yorgunluk, dikkat dağınıklığı gibi belirtileri anlık olarak tespit edilebilecek.

 • 04.10.2022 04 Eki 11:32 İstanbul Enerji, 'Enerji Teknolojileri Ar-Ge Birimi'ni Açtı

  İstanbul Enerji, 'Enerji Teknolojileri Ar-Ge Birimi'ni Açtı İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) enerji alanında faaliyet gösteren iştirak şirketi İstanbul Enerji, Yıldız Teknik Üniversitesi’nin (YTÜ) Davutpaşa yerleşkesinde yer alan Teknopark’ta yenilenebilir enerji teknolojileri üzerine çalışmalar yapacak olan ‘Enerji Teknolojileri Ar-Ge Birimi’ni açtı.

 • 20.07.2022 20 Tem 10:14 İstanbul'da İSBAK'ta hırsızlık kamerada: Çalıştığı firmayı soydu

  İstanbul'da İSBAK'ta hırsızlık kamerada: Çalıştığı firmayı soydu Kağıthane'de İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İSBAK'da çalışan bir işçi, seçtiği ürünleri aracına yükleyerek çaldı.

 • 04.07.2022 04 Tem 10:02 TRAFİK IŞIKLARI ACİL DURUM ARAÇLARINA 'YEŞİL' YANACAK

   TRAFİK IŞIKLARI ACİL DURUM ARAÇLARINA 'YEŞİL' YANACAK Projenin pilot uygulaması Fatih'te başladı.

 • 31.05.2022 31 May 15:34 İstanbul-İzmit Kardeşliği Ortak Projelerle ve Dayanışmayla Devam Ediyor

  İstanbul-İzmit Kardeşliği Ortak Projelerle ve Dayanışmayla Devam Ediyor İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı şirketlerin yöneticileri ile İzmit’te bir araya gelerek iki belediye arasında yapılabilecek iş birlikleri ve projeler üzerine fikir alışverişinde bulundu.

 • 25.05.2022 25 May 19:31 İstanbul Büyükşehir Belediyesi Teknolojiyi Genç Yeteneklerle Yakalıyor

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi Teknolojiyi Genç Yeteneklerle Yakalıyor İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) bilgi teknolojileri alanında genç insan kaynağı yetiştirmek amacıyla 30 adayla “İBB Tech Gelecek” programı başlattı. Projenin Türkiye’nin genç istihdamına katkı sunması ve gençlerin geleceğine yön vermesi hedefleniyor.

 • 09.04.2022 09 Nis 14:28 İKÜ'nün 'Kentsel Hava Trafik Yönetimi Projesi' EIT desteği aldı

  İKÜ'nün 'Kentsel Hava Trafik Yönetimi Projesi' EIT desteği aldı Şehirlerde bulunan toplam kara aracı trafiğinin azaltılması ve karbondioksit salınımının engellenmesi amacıyla İstanbul Kültür Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisinin yürütücülüğünde başlanan Kentsel Hava Trafik Yönetimi Geliştirme&Uygulama projesi Ufuk Avrupa Programının Avrupa İnovasyon...

 • 14.03.2022 14 Mar 20:47 İBB Meclisi'nde gündem görüşmeleri yapıldı

  İBB Meclisi'nde gündem görüşmeleri yapıldı İBB Meclisi mart ayı birinci birleşimi, Yenikapı Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezinde, Meclis 1. Başkanvekili Zeynel Abidin Okul başkanlığında gerçekleştirildi.

 • 14.02.2022 14 Şub 22:26 İBB Meclisinden toplu sözleşme imzalanamayan iştirakler için zam formülü

  İBB Meclisinden toplu sözleşme imzalanamayan iştirakler için zam formülü AK Parti ve MHP tarafından İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisinde, sendikal yetki uyuşmazlığı nedeniyle toplu sözleşme yapılamayan belediye şirketlerindeki çalışanlara yüzde 50 zam yapılmasına ilişkin verilen gündem teklifi, oy birliğiyle komisyona havale edildi.

 • 04.02.2022 04 Şub 17:05 İMAMOĞLU'DAN SORUŞTURMA AÇIKLAMASI

  İMAMOĞLU'DAN SORUŞTURMA AÇIKLAMASI İSTANBUL Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, İSKİ tarafından restore edilen Üsküdar Meydanı'nın sembol yapılarından tarihi Üçüncü Ahmet Çeşmesi'ni inceledi.

 • 04.02.2022 04 Şub 15:47 Meclis'te burs polemiği! Ağbaba: Haram yediniz! Kavakçı: Usulsüzlük yok!

  Meclis'te burs polemiği! Ağbaba: Haram yediniz! Kavakçı: Usulsüzlük yok! CHP'li Veli Ağbaba, AK Parti Milletvekili Ravza Kavakçı'nın İBB iştiraklerinden aldığı bursları TBMM'de hatırlattı. Bunun üzerine söz alan Kavakçı bursun yasal olduğunu belirterek "Usulsüzlük bunun neresinde?" diye sordu. Kavaçkı, milletvekilliği bitince İBB'deki zorunlu hizmetini tamamlayacağını savundu.

 • 04.02.2022 04 Şub 09:44 İstanbul Valiliği'nden İsbak A.Ş.'ye soruşturma: Gerekçe, izinsiz dijital yardımlar

  İstanbul Valiliği'nden İsbak A.Ş.'ye soruşturma: Gerekçe, izinsiz dijital yardımlar İstanbul Valiliği, İBB İştiraklerinden İsbak A.Ş. tarafından dijital yöntemle yardım toplanmasıyla ilgili 'izinsiz' olduğu gerekçesiyle soruşturma başlatıldığını açıkladı.

 • 03.12.2021 03 Ara 14:34 Hizmet-İş'ten Belediye-İş'e tepki

  Hizmet-İş'ten Belediye-İş'e tepki Hak-İş'e bağlı Hizmet-İş Sendikasından yapılan açıklamada Türk-İş'e bağlı Belediye-İş Sendikasına tepki gösterilerek, "Geçmişi darbelere, vesayet rejimlerine ve bir kısım güçlere çanak tutmalarla dolu olan malum sendika, paylaşımlarında demokrasi, özgürlük ve özgür iradeden bahsederek tam...

 • 15.10.2021 15 Eki 12:35 İBB şirketlerinde yöneticilerin "huzur haklarına" zam

  İBB şirketlerinde yöneticilerin 'huzur haklarına' zam İBB'ye bağlı birçok şirketin Başkan Ekrem İmamoğlu döneminde zarara uğramasına rağmen şirket yöneticilerinin huzur haklarına yapılan zam tepki topladı.

 • 26.08.2021 26 Ağu 20:27 Son dakika haberi | Gülhane Parkı'nda patlamamış tarihi havan mermisi bulundu

  Son dakika haberi | Gülhane Parkı'nda patlamamış tarihi havan mermisi bulundu Son dakika haberler: Gülhane Parkı'nda patlamamış tarihi havan mermisi bulundu Fatih'te bulunan Gülhane parkında kazı çalışması yapan ekipler patlamamış tarihi havan mermisi buldu.

 • 26.08.2021 26 Ağu 11:43 Gülhane Parkı'nda patlamamış tarihi havan mermisi bulundu

  Gülhane Parkı'nda patlamamış tarihi havan mermisi bulundu Fatih'te bulunan Gülhane parkında kazı çalışması yapan ekipler patlamamış tarihi havan mermisi buldu.

 • 26.07.2021 26 Tem 17:09 İBB iştiraklerinin desteğiyle "Sahnem İstanbul" konserlerinde sahne alacak

  İBB iştiraklerinin desteğiyle 'Sahnem İstanbul' konserlerinde sahne alacak İBB, İstanbulluları açık havada kültür sanat etkinlikleriyle buluşturmak ve sanatçıları desteklemek için yeni bir etkinlik serisi başlatacak.

 • 21.06.2021 21 Haz 15:53 Son dakika gündem: LİSELİLER İSTANBUL TRAFİĞİNİN LAMBALARINI TAMİR EDİYOR

  Son dakika gündem: LİSELİLER İSTANBUL TRAFİĞİNİN LAMBALARINI TAMİR EDİYOR Son dakika haberler... İSTANBUL'un dört bir yanında trafik düzenini sağlayan ve zamanla arızalanan trafik ışıkları, meslek liseli öğrenciler tarafından okullarındaki atölyede onarılıyor.

 • 07.03.2021 07 Mar 14:29 Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin: "Gaziantep dünyanın 7. rekabet etme gücü yüksek olan şehri"

  Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin: 'Gaziantep dünyanın 7. rekabet etme gücü yüksek olan şehri' Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep'in dünyanın en eski yerleşim yeri olarak 9'uncu sırada, Dünya Bankası'na göre de dünyanın 7. rekabet etme gücü yüksek şehri olduğunu belirterek, "Yeni dünyanın kodlarına güçlü şekilde hazırlanmamız, yenilenmemiz lazım.

 • 21.12.2020 21 Ara 10:44 İstanbul trafiğine yapay zeka ile çözüm aranacak

  İstanbul trafiğine yapay zeka ile çözüm aranacak İSTANBUL'un en büyük sorunlarından birisi trafik. Her gün pek çok vatandaşın saatlerini harcadığı trafik sorununa yapay zeka ile çözüm aranacak.

 • 16.12.2020 16 Ara 20:57 Hizmet-İş Sendikası İBB'nin 13 bin çalışanının beklediği avans talebinin kabul edileceğini duyurdu

  Hizmet-İş Sendikası İBB'nin 13 bin çalışanının beklediği avans talebinin kabul edileceğini duyurdu Hizmet-İş Sendikası, 13 bin çalışanın beklediği avans talebinin İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Meclisince kabul edileceğini bildirdi.

 • 25.11.2020 25 Kas 10:11 "Kargolarımızı elektrikli araçlar taşıyacak"

  'Kargolarımızı elektrikli araçlar taşıyacak' United Group Teknoloji Grup Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Muhammed Alyürük şehir içi trafiği optimize ederek azaltacak çözümler üzerinde çalıştıklarını belirterek, projelerin başarılı olması halinde şehir içi trafiğin azalacağını ve kargo araçlarının yerini toplu taşıma yapan elektrikli...

 • 01.10.2020 01 Eki 12:18 İstanbul Büyükşehir'de yetki tespiti Hizmet-İş'te

  İstanbul Büyükşehir'de yetki tespiti Hizmet-İş'te Hak-İş, Hizmet-İş Sendikasının İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı kuruluşlarda yasanın aradığı gerekli çoğunluğu sağlayarak yetki tespitini aldığını açıkladı.

 • 12.06.2020 12 Haz 12:05 İSTKA'dan Kovid-19 ile mücadele için 20 projeye destek

  İSTKA'dan Kovid-19 ile mücadele için 20 projeye destek Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı koordinasyonunda çalışan İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA), Kovid-19 ile Mücadele ve Dayanıklılık Programı kapsamında başarılı olan 20 projeyi, 200 bin TL ile 2 milyon TL arasında hibelerle destekleyecek.

 • 24.04.2020 24 Nis 16:44 İstanbul'da Kovid-19'a karşı temassız yaya butonu

  İstanbul'da Kovid-19'a karşı temassız yaya butonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı alınan önlemler kapsamında, yaya geçitlerindeki butonları temassız hale getirerek fotosel özelliğiyle donatıyor.

 • 13.03.2020 13 Mar 17:04 TÜRK-İŞ Başkanlar Kurulundan "koronavirüse karşı ilave tedbirler alınsın" çağrısı

  TÜRK-İŞ Başkanlar Kurulundan 'koronavirüse karşı ilave tedbirler alınsın' çağrısı İŞ Başkanlar Kurulu, koronavirüse karşı işçi sağlığının korunabilmesi için ilave tedbirlerin alınması çağrısında bulundu.

 • 13.03.2020 13 Mar 16:19 TÜRK-İŞ Başkanlar Kurulundan iş yeri sahiplerine: "Korona virüse karşı önlemlerinizi alın"

  TÜRK-İŞ Başkanlar Kurulundan iş yeri sahiplerine: 'Korona virüse karşı önlemlerinizi alın' İŞ Başkanlar Kurulu, 24. Dönem İkinci Toplantısını gerçekleştirdi.

 • 29.11.2019 29 Kas 15:42 İstanbul'un akıllı şehir vizyonunu Barselona'da anlatıldı

  İstanbul'un akıllı şehir vizyonunu Barselona'da anlatıldı İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin akıllı şehir çözümleri alanında çalışan iştiraki İSBAK A.Ş., İspanya'nın Barselona şehrinde düzenlenen ve şehircilik alanında dünyanın önde gelen etkinlikleri arasında yer alan Smart City Expo World Congress'e konuk oldu.

 • 21.10.2019 21 Eki 10:25 İBB Haydarpaşa ve Sirkeci için hukuk mücadelesine start verdi

  İBB Haydarpaşa ve Sirkeci için hukuk mücadelesine start verdi İstanbul Büyükşehir Belediyesi, garları kiralama ihalesindeki skandala karşı bu sabah hukuk mücadelesi başlattı.

 • 19.10.2019 19 Eki 00:12 İBB tarihi garlar ihalesinden elendi

  İBB tarihi garlar ihalesinden elendi Tarihi Haydarpaşa ve Sirkeci garlarının bazı bölümlerinin, kültür ve sanat etkinlikleri için kullanılmak üzere kiralanması ihalesi sonuçlandı.

 • 18.10.2019 18 Eki 20:46 İBB tarihi garlar ihalesinden elendi! İmamoğlu tepki gösterdi: İtiraz edeceğiz

  İBB tarihi garlar ihalesinden elendi! İmamoğlu tepki gösterdi: İtiraz edeceğiz Tarihi Haydarpaşa ve Sirkeci garlarının bazı bölümlerinin, etkinlikler için kullanılmak üzere kiralanması ihalesi sonuçlandı. TCDD'nin yaptığı ihaleyi Hezarfen Danışmanlık Limited Şirketi aldı. İkinci teklif sahibi İBB, teknik hatalar nedeniyle ihaleden elendi. İmamoğlu, kararı sert sözlerle eleştirerek itiraz edeceklerini söyledi.

 • 18.10.2019 18 Eki 20:12 İbb tarihi garlar ihalesinden elendi

  İbb tarihi garlar ihalesinden elendi Tarihi Haydarpaşa ve Sirkeci garlarının bazı bölümlerinin, kültür ve sanat etkinlikleri için kullanılmak üzere kiralanması ihalesi sonuçlandı.

 • 18.10.2019 18 Eki 19:47 İBB TARİHİ GARLAR İHALESİNDEN ELENDİ

  İBB TARİHİ GARLAR İHALESİNDEN ELENDİ Tarihi Haydarpaşa ve Sirkeci garlarının bazı bölümlerinin, kültür ve sanat etkinlikleri için kullanılmak üzere kiralanması ihalesi sonuçlandı.

Advertisement