Son dakika İsmail Akgül haberleri, İsmail Akgül son dakika, son dakika İsmail Akgül

Son Dakika İsmail Akgül Haberleri

 • TBMM Genel Kurulu'nda Milletvekilleri Gündem Dışı Konuşmalar Yaptı
  20 Şub TBMM Genel Kurulu'nda Milletvekilleri Gündem Dışı Konuşmalar Yaptı

  TBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Celal Adan başkanlığında toplandı. Gündeme geçmeden önce üç milletvekiline gündem dışı söz verildi. MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın belediyeyi yönetemediğini ve yatırım yapmadığını belirtti. CHP Trabzon Milletvekili Sibel Suiçmez, 24 Şubat'ı kurtuluş ve zafer günü olarak kutladıklarını söyledi. AK Parti İstanbul Milletvekili Halit Yerebakan ise Türkiye'nin adaletin ve merhametin sancak taşıyıcısı olduğunu vurguladı.

 • Gelecek Partisi Bolu İl Yönetimi MHP'ye Katıldı
  20 Şub Gelecek Partisi Bolu İl Yönetimi MHP'ye Katıldı

  Gelecek Partisi'nin kurucu il başkanı Özkan Güneç, partisinden istifa ederek Milliyetçi Hareket Partisi'ne katıldıklarını açıkladı. Gelecek Partisi Bolu İl Yönetimi, merkez ilçe ve tüm ilçe ile kadın kolları ve gençlik kolları yönetimleri de istifa ederek MHP'ye üye oldu. Özkan Güneç, liderleri Devlet Bahçeli'nin ve partilerinin her zaman yanında olacaklarını belirtti.

 • Bolu Gazeteci ve Yazarlar Derneği Medya Evi Açıldı
  10 Oca Bolu Gazeteci ve Yazarlar Derneği Medya Evi Açıldı

  Bolu Gazeteci ve Yazarlar Derneği Medya Evi, düzenlenen törenle açıldı. Derneğin sosyal tesis olarak kullanacağı Medya Evinin açış kurdelesi, protokol üyeleri ve gazeteciler tarafından kesildi. Törende Vali Yardımcısı Abdullah Abit Öztoprak, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı. Belediye Başkanı Tanju Özcan ise gazetecilere doğru haberler yapma çağrısında bulundu. Medya Evi'nin açılışına siyasi parti temsilcileri ve gazeteciler katıldı.

 • Bolu Gazeteci ve Yazarlar Derneği'nin Medya Evi Hizmete Girdi
  10 Oca Bolu Gazeteci ve Yazarlar Derneği'nin Medya Evi Hizmete Girdi

  Bolu'da geçtiğimiz yıl kurulan Bolu Gazeteci ve Yazarlar Derneği'nin sosyal tesisi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nde resmi törenle açıldı. Medya Evi, internet, kütüphane, kafeterya ve sosyal etkinlikler için alan imkanlarını basın mensuplarına sunacak.

 • Gençlik ve Spor ile Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlıklarının 2024 yılı bütçeleri TBMM Genel Kurulunda
  19 Ara Gençlik ve Spor ile Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlıklarının 2024 yılı bütçeleri TBMM Genel Kurulunda

  MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül, "Amatör spor branşların ve amatör kulüplerin daha fazla desteklenmesi, kulüplerimizin altyapı yatırımları, okullarda spor altyapısının oluşturulması, spor liselerinin açılması da her branşta sporcuların keşfedilmesini ve rekabet ortamı içinde daha...

 • Sağlık ve İçişleri Bakanlıklarının 2024 yılı bütçeleri TBMM Genel Kurulunda
  16 Ara Sağlık ve İçişleri Bakanlıklarının 2024 yılı bütçeleri TBMM Genel Kurulunda

  MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, "Her türlü hakikati ve yasaları göz ardı eden bir kısım sözde belediye başkanının görevden alınması konusunda MHP'nin duruşu nettir.

 • MHP Genel Başkan Yardımcısı Filiz Kılıç: İsrail'in saldırılarına son verilsin
  19 Kas MHP Genel Başkan Yardımcısı Filiz Kılıç: İsrail'in saldırılarına son verilsin

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Filiz Kılıç, İsrail'in Filistin'e yönelik saldırılarına ilişkin Van'dan tüm dünyaya seslenerek, çocukların ölmemesi ve hastanelerin bombalanmaması gerektiğini belirtti. Kılıç, Türkiye'nin terörle mücadelede başarılı olduğunu vurgulayarak, İsrail'in Gazze'deki vahşetine dikkat çekti. Ayrıca, MHP'nin 100 Maddelik Anayasa Teklifi'ni AK Parti'ye sunduğunu hatırlatan Kılıç, partinin çözüm odaklı yaklaşımını vurguladı.

 • MHP'nin yerel seçim hazırlıkları kapsamında Van'da bölge toplantısı düzenlenecek
  15 Kas MHP'nin yerel seçim hazırlıkları kapsamında Van'da bölge toplantısı düzenlenecek

  MHP Genel Merkezi, 2024 yerel seçimlerine hazırlık çalışmaları kapsamında düzenlediği bölgesel toplantılarından birini Van'da gerçekleştirecek. Toplantıya MHP Genel Başkan Yardımcısı Filiz Kılıç, Genel Sekreter Yardımcısı Tamer Osmanağaoğlu, Bolu Milletvekili İsmail Akgül ve diğer MYK üyeleri ile Van, Iğdır, Ağrı, Bitlis, Hakkari, Siirt ve Şırnak illerinden teşkilat mensupları katılacak.

 • TBMM Genel Kurulu, Sırrı Süreyya Önder başkanlığında toplandı
  15 Kas TBMM Genel Kurulu, Sırrı Süreyya Önder başkanlığında toplandı

  TBMM Genel Kurulu, TBMM Grup Başkanvekili Sırrı Süreyya Önder başkanlığında toplandı. Önder, Genel Kurul'un açılışında seçilmiş 9 milletvekili hakkında seyahat özgürlüğünün engellendiğini belirterek hukuksuz uygulamanın sona erdirilmesi gerektiğini söyledi. Daha sonra üç milletvekili gündem dışı konuşmalar yaptı.

 • Bolu'da yangın sonrası 5 bin fidan dikildi
  11 Kas Bolu'da yangın sonrası 5 bin fidan dikildi

  Bolu'nun Mudurnu ilçesinde çıkan yangında hasar gören ormanlık alanda 11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü kapsamında düzenlenen etkinlikte 5 bin fidan toprakla buluşturuldu. Bolu Valisi Erkan Kılıç, fidan dikim töreninde yaptığı konuşmada, ağaç dikiminin ekolojik denge için önemli olduğunu vurguladı. Aynı gün Mengen ilçesinde de Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ) Mengen Kampüsü ve etrafına 1000 fidan dikildi.

 • 100. Yıl Rallisi'nde Ali Türkkan ve Burak Erdener birinci oldu
  29 Eki 100. Yıl Rallisi'nde Ali Türkkan ve Burak Erdener birinci oldu

  Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) tarafından Bolu'da düzenlenen Petrol Ofisi Maxima 2023 Türkiye Ralli Şampiyonası'nın 4. yarışı olan '100. Yıl Rallisi' tamamlandı. Castrol Ford Team Türkiye'den Ali Türkkan-Burak Erdener ikilisi, yarışın galibi oldu. Türkiye Ralli Şampiyonası'nın bir sonraki etabı Ege Rallisi, 18-19 Kasım'da İzmir'de düzenlenecek.

 • MHP Samsun İl Başkanlığına Burhan Mucur yeniden getirildi
  14 Eki MHP Samsun İl Başkanlığına Burhan Mucur yeniden getirildi

  MHP Samsun İl Başkanlığı kongresinde mevcut başkan Burhan Mucur, tek aday olarak seçime katıldı ve 585 delegeden 380'inin oyunu alarak yeniden başkanlığa seçildi. Yönetim Kurulu ise 23 kişiden oluştu. Kongreye MHP milletvekilleri ve AK Parti Samsun İl Başkanı da katıldı.

 • Süleyman Soylu, İçişleri Bakanı'na geçmiş olsun ziyaretinde bulundu
  03 Eki Süleyman Soylu, İçişleri Bakanı'na geçmiş olsun ziyaretinde bulundu

  AK Parti İstanbul Milletvekili ve TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Süleyman Soylu, İçişleri Bakanlığı'na yönelik terör saldırısı girişimi sonrası İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'ya 'geçmiş olsun' ziyaretinde bulundu. Soylu, ziyarette diğer milletvekilleriyle birlikte teröre karşı mücadeleye devam edeceklerini ifade etti.

 • Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'ya 'geçmiş olsun' ziyaretinde bulundu
  03 Eki Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'ya 'geçmiş olsun' ziyaretinde bulundu

  Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Süleyman Soylu ve Komisyon Üyeleri ile birlikte Emniyet Genel Müdürlüğü önünde gerçekleştirilen terör saldırısı dolayısıyla İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'ya 'geçmiş olsun' ziyaretinde bulundu. Ziyarette, Yerlikaya'ya desteklerini ileten Bakan Bak, teröre karşı mücadeleye devam edeceklerini ifade etti.

 • Süleyman Soylu, Ali Yerlikaya'yı ziyaret etti
  03 Eki Süleyman Soylu, Ali Yerlikaya'yı ziyaret etti

  İçişleri Komisyonu Başkanı Süleyman Soylu, komisyon üyeleriyle birlikte İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'yı ziyaret etti. Ziyaretten bir kare paylaşan Yerlikaya, açıklamasında ''Geçmiş olsun ziyaretleri için teşekkür ediyorum.'' ifadelerini kullandı.

 • Gaziler Günü coşkuyla kutlandı
  19 Eyl Gaziler Günü coşkuyla kutlandı

  Bolu'da 19 Eylül Gaziler Günü çeşitli etkinliklerle kutlandı.

 • Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, Gaziler Günü Yemeği'ne katıldı
  19 Eyl Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, Gaziler Günü Yemeği'ne katıldı

  Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla düzenlenen yemek programına katıldı. Vali Yavuz, Deniz Eğitim - Öğretim ve Garnizon Komutanı Tümamiral Erhan Aydın ve Gölcük Deniz Ana Üs Komutanı Tuğamiral Ali Tuna Baysal tarafından karşılandı. Programa Vali Seddar Yavuz'un yanı sıra Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, İl Jandarma Komutanı Murat Bozkurt, İl Müftüsü Sinan Cihan, Muharip Gaziler Derneği Kocaeli Şube Başkanı Nurettin Recep Sağlık ve gaziler katıldı. Vali Yavuz, gazilerin 19 Eylül Gaziler Günü'nü kutladı.

 • Gerede Hayvan ve Emtia Panayırı Açıldı
  15 Eyl Gerede Hayvan ve Emtia Panayırı Açıldı

  Bolu'nun Gerede ilçesinde düzenlenen geleneksel 'Gerede Hayvan ve Emtia Panayırı' açıldı. Vali Erkan Kılıç, panayırın atadan kalan gelenekleri sürdürmek açısından önemli olduğunu belirtirken, Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar ise panayırın bölgenin en önemli pazar alanlarından biri olduğunu ifade etti. Panayır, 1500 esnafın katılımıyla Tabakhane mevkisindeki 20 dönümlük alanda gerçekleştiriliyor ve yılda 2 kez düzenleniyor.

 • Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Gerede Esentepe Yağlı Güreşleri'ne katıldı
  28 Ağu Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Gerede Esentepe Yağlı Güreşleri'ne katıldı

  Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Bolu'nun Gerede ilçesinde düzenlenen Esentepe Yağlı Güreşleri'nin 72'ncisine katıldı. Konuşmasında Türk yurdunun Anadolu olmaya devam edeceğini vurgulayan Tunç, kültürümüzü ve ata sporumuzu yaşatmaya devam edeceğimizi belirtti.

 • Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Gerede Esentepe Yağlı Güreşleri'ne katıldı
  27 Ağu Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Gerede Esentepe Yağlı Güreşleri'ne katıldı

  Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Bolu'nun Gerede ilçesinde düzenlenen Esentepe Yağlı Güreşleri'ne katıldı. Konuşmasında Türk kültürünü ve ata sporunu yaşatmanın önemine vurgu yaptı.

 • Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Gerede'de yağlı güreşleri izledi
  27 Ağu Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Gerede'de yağlı güreşleri izledi

  Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Gerede'de yağlı güreşleri izledi Bolu'nun Gerede ilçesinde 72. Esentepe yağlı Güreşleri'ni izleyen Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, "Anadolu, Türk yurdu olmaya devam edecek inşallah. Bunun için de kültürümüzü, ata sporumuzu yaşatmaya devam edeceğiz" dedi.

 • Bakan Tunç, Gerede 72. Esentepe Yağlı Güreşleri'ne katıldı Açıklaması
  27 Ağu Bakan Tunç, Gerede 72. Esentepe Yağlı Güreşleri'ne katıldı Açıklaması

  Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, "İnsanımızı güçlendirmeye devam edeceğiz.

 • Bolu'da 48 köyün katıldığı futbol turnuvası başladı
  19 Ağu Bolu'da 48 köyün katıldığı futbol turnuvası başladı

  Bolu Muhtarlar Derneği ve Bolu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu iş birliğinde düzenlenen futbol turnuvası, 48 köyün katılımıyla başladı. Turnuvada elde edilecek reklam gelirleri deprem bölgesine bağışlanacak.

 • Mudurnu'da Diyaliz Merkezi Açıldı
  04 Ağu Mudurnu'da Diyaliz Merkezi Açıldı

  Mudurnu İlçe Devlet Hastanesi'ne 5 ay önce hizmete başlayan diyaliz merkezi resmi törenle açıldı. Mudurnulu hayırsever Süreyya Astarcı'nın katkılarıyla ve Sağlık Bakanlığı tarafından hayata geçirilen merkez, ilk hastalarını 5 ay önce alarak hizmete başladı. Şu an da 17 hastaya hizmet veren diyaliz merkezi haftada yaklaşık 50 seansla hizmet vermeye devam ediyor.

 • Şehit Uzman Çavuş Ziya Sarpkaya için Göynük'te Mevlid-i Şerif Okutuldu
  31 Tem Şehit Uzman Çavuş Ziya Sarpkaya için Göynük'te Mevlid-i Şerif Okutuldu

  Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde 28 Temmuz 2015'te bölücü terör örgütünün hain pususunda şehit edilen Uzman Çavuş Ziya Sarpkaya için Göynük'te Mevlid-i Şerif okutuldu. Göynük halkı, şehit Uzman Çavuş Ziya Sarpkaya için bir araya geldi. Şehit Uzman Çavuş Ziya Sarpkaya için yakınları, şehit edilişinin 8. yıldönümünde Mevlid-i Şerif okuttu. Bolu Valisi Erkan Kılıç, Göynük Kaymakamı Fatih Çevik, MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı, Göynük Belediye Başkanı Ahmet Çankaya, MHP Bolu İl Başkanı İlhan Durak ve çok sayıda vatandaş katıldı. Şehit babası Salim Sarpkaya, gelen ziyaretçileri ağırladı. Ziya Sarpkaya, 28 Temmuz 2015 yılında Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde ATM'den işlem yaparken bölücü terör örgütü üyelerince ateş açılarak şehit edilmişti. - BOLU

 • Atatürk'ün Bolu'ya Gelişinin 89. Yıl Dönümü Törenle Kutlandı
  17 Tem Atatürk'ün Bolu'ya Gelişinin 89. Yıl Dönümü Törenle Kutlandı

  Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Bolu'ya gelişinin 89. yıl dönümü, Bolu Valiliği ve Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen törenle kutlandı. Uğur Mumcu Parkı'nda gerçekleştirilen temsili karşılamanın ardından halk oyunları gösterisi ve saygı yürüyüşü yapıldı. Törenin sonunda ise Atatürk ve Bolu temalı sergilerin açılışı gerçekleştirildi.

 • Zonguldak, Düzce, Karabük, Bolu ve Bartın'da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri yapıldı
  16 Tem Zonguldak, Düzce, Karabük, Bolu ve Bartın'da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri yapıldı

  Zonguldak, Düzce, Karabük, Bolu ve Bartın'da, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla çeşitli etkinlikler düzenlendi.

 • Bolu'da Kurban Bayramı Bayramlaşma Programı Düzenlendi
  27 Haz Bolu'da Kurban Bayramı Bayramlaşma Programı Düzenlendi

  Bolu'da Kurban Bayramı dolayısıyla Solmaz Ahmet Baysal Öğretmenevi'nde bayramlaşma programı düzenlendi. Vali Erkan Kılıç, AK Parti Milletvekili Yüksel Coşkunyürek, MHP Milletvekili İsmail Akgül, Belediye Başkanı Tanju Özcan, İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Haluk Saygılı, STK temsilcileri ve vatandaşların katıldığı etkinlikte Vali Kılıç, günün anlam ve önemine ilişkin konuşma yaparak katılımcıların bayramını kutladı.

 • Yeşilay Bolu Şubesi Olağanüstü Genel Kurulu Yapıldı
  18 Haz Yeşilay Bolu Şubesi Olağanüstü Genel Kurulu Yapıldı

  Yeşilay Cemiyeti'nin Bolu Şubesi, alkol, sigara, kumar, uyuşturucu madde ve teknoloji bağımlılığı ile mücadelesini sürdürmek için Olağanüstü Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Bayram Erden, Bolu Şube Başkanlığına seçildi. Genel kurula, Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Milletvekili İsmail Akgül, Yeşilay Bölge Koordinatörü Fatih Kıcır ve diğer sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.

 • TBMM'de Komisyonların Yeni Üyeleri Belli Oldu
  14 Haz TBMM'de Komisyonların Yeni Üyeleri Belli Oldu

  TBMM Genel Kurulu’nda bu dönem çalışacak ihtisas komisyonu üyeleri belirlendi. Eski bakanlar da komisyon üyeleri arasında yer aldı. Komisyonlarda çoğunluk AKP milletvekillerinde bulunuyor.

 • TBMM Komisyon üyeleri belirlendi
  14 Haz TBMM Komisyon üyeleri belirlendi

  TBMM Genel Kurulu'nda Başkanlık Divanı ve Komisyon üyeleri okundu.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçim başarısı Bolu'da kutlanıyor
  28 May Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçim başarısı Bolu'da kutlanıyor

  Bolu'da, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim başarısı kutlanıyor. Kent merkezinde araçlarla konvoy yapan vatandaşlar, yüzlerce kişi AK Parti İl Başkanlığı önünde toplandı. AK Parti ve MHP il başkanları da halka teşekkür etti.

 • Asırlık tarifler damakları tatlandırdı
  24 May Asırlık tarifler damakları tatlandırdı

  Asırlık tarifler damakları tatlandırdı Bolu'nun geleneksel lezzetleri vatandaşlarla buluşturuldu Bolu'nun geleneksel lezzetleri "Asırlık Tariflerle Türk Mutfağı" sloganıyla özel sunumlarla tanıtıldı.

 • TBMM'de 28'inci dönem milletvekilleri kayıtlarını yaptırıyor
  23 May TBMM'de 28'inci dönem milletvekilleri kayıtlarını yaptırıyor

  14 Mayıs'ta yapılan 28'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nin ardından mazbatasını alan milletvekilleri, TBMM'deki kayıt işlemlerini sürdürüyor.

 • TBMM'de 28'inci dönem milletvekilleri kayıtlarını yaptırıyor
  23 May TBMM'de 28'inci dönem milletvekilleri kayıtlarını yaptırıyor

  TBMM'de 28'inci dönem milletvekilleri kayıtlarını yaptırıyor14 Mayıs'ta yapılan 28'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nin ardından mazbatasını alan milletvekilleri, TBMM'deki kayıt işlemlerini sürdürüyor.

 • TBMM'de 28'inci dönem milletvekilleri kayıtlarını yaptırıyor
  23 May TBMM'de 28'inci dönem milletvekilleri kayıtlarını yaptırıyor

  14 Mayıs'ta yapılan 28'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nin ardından mazbatasını alan milletvekilleri, TBMM'deki kayıt işlemlerini sürdürüyor.

 • TBMM Şeref Holünde milletvekilleri kayıtları devam ediyor
  23 May TBMM Şeref Holünde milletvekilleri kayıtları devam ediyor

  TBMM Şeref Holünde milletvekilleri kayıtları devam ediyorANKARA Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nin ardından milletvekillerinin TBMM'deki kayıt işlemleri sürüyor.

 • TBMM Şeref Holü'nde milletvekilleri kayıtları devam ediyor
  23 May TBMM Şeref Holü'nde milletvekilleri kayıtları devam ediyor

  Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nin ardından milletvekillerinin TBMM'deki kayıt işlemleri sürüyor.

 • Milletvekilleri kayıt yaptırıyor
  23 May Milletvekilleri kayıt yaptırıyor

  Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nin ardından milletvekillerinin TBMM'deki kayıt işlemleri sürüyor.

 • MHP 54 yıl sonra Bolu'dan 1 vekil çıkardı
  22 May MHP 54 yıl sonra Bolu'dan 1 vekil çıkardı

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Bolu'da 54 yıl sonra ilk kez milletvekili çıkardı.

 • 54 yıl sonra MHP Bolu'dan 1 vekil çıkardı
  22 May 54 yıl sonra MHP Bolu'dan 1 vekil çıkardı

  54 yıl sonra MHP Bolu'dan 1 vekil çıkardı 1969 yılında kurulan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Bolu'da 54 yıl sonra ilk kez milletvekili çıkardı.

 • 2 işçiyi öldürüp ormana gömen 3 sanığa, 2'şer kez müebbet hapis
  20 Oca 2 işçiyi öldürüp ormana gömen 3 sanığa, 2'şer kez müebbet hapis

  ZONGULDAK'ın Çaycuma ilçesinde tadilat yapan inşaat işçileri Salim Çatma (28) ve Soner Çatma'yı (34) evdeki uyuşturucu maddeyi çaldıkları iddiasıyla öldürüp, ormana gömdükleri suçlamasıyla tutuklu yargılanan Serkan Akgül (34) ile babası İsmail Akgül (55) 2'şer kez ağırlaştırılmış müebbet...

 • Film gibi cinayette karar verildi
  20 Oca Film gibi cinayette karar verildi

  Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde, evinde tadilat yapan Salim Çatma (28) ve Soner Çatma'yı (34) öldürüp, ormanlık alana gömdükleri suçlamasıyla yargılanan Serkan Akgül (34), babası İsmail Akgül (55), arkadaşı Fatih Çilesiz (33) davasında karar çıktı.

 • ÇİFTE CİNAYETTE 5 KİŞİ İÇİN 2'ŞER KEZ MÜEBBET TALEBİ
  06 Oca ÇİFTE CİNAYETTE 5 KİŞİ İÇİN 2'ŞER KEZ MÜEBBET TALEBİ

  ZONGULDAK'ın Çaycuma ilçesinde tadilat yapan inşaat işçileri Salim Çatma (28) ve Soner Çatma'yı (34) evdeki uyuşturucu maddeyi çaldıkları iddiasıyla öldürüp, ormana gömdükleri suçlamasıyla tutuklu yargılanan Serkan Akgül (34) ile babası İsmail Akgül (55) ve arkadaşı Fatih Çilesiz (33) ile...

 • Çifte cinayette 5 kişi için 2'şer kez müebbet talebi
  06 Oca Çifte cinayette 5 kişi için 2'şer kez müebbet talebi

  ZONGULDAK'ın Çaycuma ilçesinde tadilat yapan inşaat işçileri Salim Çatma (28) ve Soner Çatma'yı (34) evdeki uyuşturucu maddeyi çaldıkları iddiasıyla öldürüp, ormana gömdükleri suçlamasıyla tutuklu yargılanan Serkan Akgül (34) ile babası İsmail Akgül (55) ve arkadaşı Fatih Çilesiz (33) ile...

 • Son dakika haber... Duvardaki kan izlerini alçıyla kapatmışlardı, öldürülen işçilerin zanlıları hakim karşısında
  17 Kas Son dakika haber... Duvardaki kan izlerini alçıyla kapatmışlardı, öldürülen işçilerin zanlıları hakim karşısında

  Gelen son dakika haberlerine göre Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde, evinde tadilat yapan Salim Çatma (28) ve Soner Çatma'yı (34) öldürüp, ormanlık alana gömdükleri suçlamasıyla yargılanan Serkan Akgül (34), babası İsmail Akgül (55), arkadaşı Fatih Çilesiz (33) ile tutuksuz 3 sanığın yargılanmasıyla devam ediyor.

 • Son dakika haberleri! Duvardaki kan izlerini alçıyla kapatmışlardı, öldürülen işçilerin zanlıları hakim karşısında
  16 Kas Son dakika haberleri! Duvardaki kan izlerini alçıyla kapatmışlardı, öldürülen işçilerin zanlıları hakim karşısında

  Gelen son dakika haberlerine göre Duvardaki kan izlerini alçıyla kapatmışlardı, öldürülen işçilerin zanlıları hakim karşısında Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde, evinde tadilat yapan Salim Çatma ve Soner Çatma'yı öldürüp, ormanlık alana gömdükleri suçlamasıyla yargılanan Serkan Akgül (34), babası İsmail Akgül (55), arkadaşı...

 • Son dakika: İKİ KİŞİNİN ÖLDÜRÜLMESİ DAVASINDA TANIK, SAVCILIKTAKİ İFADESİNİ DEĞİŞTİRDİ
  09 Tem Son dakika: İKİ KİŞİNİN ÖLDÜRÜLMESİ DAVASINDA TANIK, SAVCILIKTAKİ İFADESİNİ DEĞİŞTİRDİ

  Edinilen son dakika haberine göre ZONGULDAK'ın Çaycuma ilçesinde, evinde tadilat yapan Salim Çatma (28) ve Soner Çatma'yı (34) öldürüp, ormanlık alana gömdükleri suçlamasıyla yargılanan Serkan Akgül (34), babası İsmail Akgül (55), arkadaşı Fatih Çilesiz (33) ile tutuksuz 3 sanığın yargılanmasıyla ilgili ifade veren tanık S.K.

 • İNŞAAT İŞÇİLERİNİ ÖLDÜRDÜKTEN SONRA EVİ TEMİZLEMİŞLER
  25 May İNŞAAT İŞÇİLERİNİ ÖLDÜRDÜKTEN SONRA EVİ TEMİZLEMİŞLER

  ZONGULDAK'ın Çaycuma ilçesinde, evinde tadilat yapan Salim Çatma (28) ve Soner Çatma'yı (34) öldürüp, ormanlık alana gömdükleri suçlamasıyla haklarında 2'şer kez ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası istemiyle dava açılan Serkan Akgül (34), babası İsmail Akgül (55) ve arkadaşı Fatih Çilesiz...

 • Son dakika haberleri | ÇİFTE CİNAYETTE 'SİLAH SESİ DUYULMASIN' DİYE TRAKTÖRÜ ÇALIŞTIRMIŞLAR
  28 Nis Son dakika haberleri | ÇİFTE CİNAYETTE 'SİLAH SESİ DUYULMASIN' DİYE TRAKTÖRÜ ÇALIŞTIRMIŞLAR

  Edinilen son dakika haberine göre ZONGULDAK'ın Çaycuma ilçesinde, evinde tadilat yapan Salim Çatma (28) ve Soner Çatma'yı (34) öldürüp, cesetleri ormanlık alana gömdükleri iddiasıyla tutuklanan Serkan Akgul (34) ile babası İsmail Akgül (55) ve Fatih Çilesiz (33) hakkında, 2'şer kez 'ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası'...

 • Dargeçit'te süt hijyeni eğitimi
  08 Ara Dargeçit'te süt hijyeni eğitimi

  Dargeçit kadın çiftçiye süt hijyeni eğitimi verildi.

 • 2 Kişiyi Yaralayan Boğa Uzun Uğraşlar Sonucu Yakalanabildi
  21 Ağu 2 Kişiyi Yaralayan Boğa Uzun Uğraşlar Sonucu Yakalanabildi

  Rize’de sahibini ve kasabı yaralayarak çay bahçesine kaçan boğa 2 saat sonra yakalanabildi.

 • Bolu Aibü'de Türkçülük Günü Kutlandı
  03 May Bolu Aibü'de Türkçülük Günü Kutlandı

  Aibü'de Türkçülük Günü kutlandıBOLU Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nde (AİBÜ) öğrenciler, 3 Mayıs Türkçülük Günü'nü coşkuyla kutladı.

 • Aibü'de Türkçülük Günü Kutlandı
  03 May Aibü'de Türkçülük Günü Kutlandı

  BOLU Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nde (AİBÜ) öğrenciler, 3 Mayıs Türkçülük Günü'nü coşkuyla kutladı.

 • Aibü'de, Türkçülük Günü Kutlandı
  03 May Aibü'de, Türkçülük Günü Kutlandı

  AİBÜ'de, Türkçülük Günü kutlandıBOLU - Bolu'da, 3 Mayıs Türkçülük Günü yaklaşık 500 kişinin katılımıyla Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nde kutlandı.

 • Aibü'de Türkçülük Günü Kutlandı
  03 May Aibü'de Türkçülük Günü Kutlandı

  BOLU Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nde (AİBÜ) öğrenciler, 3 Mayıs Türkçülük Günü'nü coşkuyla kutladı.

 • Aibü'de, Türkçülük Günü Kutlandı
  03 May Aibü'de, Türkçülük Günü Kutlandı

  Bolu’da, 3 Mayıs Türkçülük Günü yaklaşık 500 kişinin katılımıyla Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde kutlandı.

 • Üniversiteliler Ateş Yakıp, Demir Döverek Nevruzu Kutladı
  21 Mar Üniversiteliler Ateş Yakıp, Demir Döverek Nevruzu Kutladı

  BOLU Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) öğrencileri, ateş yakıp üzerinden atlayarak ve çekiçle demir döverek nevruzu kutladı.

 • Ülkücüler Çanakkale'ye Çıkartma Yaptı
  19 Mar Ülkücüler Çanakkale'ye Çıkartma Yaptı

  Bolu Ülkü Ocakları İl Başkanlığı üniversite ve ortaöğretim teşkilatları, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 102. yıldönümünde Çanakkale’ye çıkarma yaptı.

 • 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Anlamlı Konser
  09 Mar 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Anlamlı Konser

  8 Mart Dünya kadınlar Günü kapsamında Hatay Kültür Sanat Derneği tarafından sahneye koyulan Kadın ve Şiir adlı tiyatral şiir konseri 8 Mart Çarşamba günü Meclis Kültür Sanat Merkezi'nde izleyicisiyle buluştu.

 • Üniversiteli Ülkücüler Türkçülük Günü'nde Yürüdü
  03 May Üniversiteli Ülkücüler Türkçülük Günü'nde Yürüdü

  Bolu İzzet Baysal Üniversitesi’nde (AİBÜ) 3 Mayıs Türkçülük Günü nedeniyle düzenlenen yürüyüş katılan 500 öğrenci, yoğun yağmur yağışı altında “Üniversitede terörist istemiyoruz” sloganı attı.

 • Bolu Aibü'de 'Türkçülük Günü' Yürüyüşü
  03 May Bolu Aibü'de 'Türkçülük Günü' Yürüyüşü

  Aibü'de 'Türkçülük Günü' yürüyüşüMurat KÜÇÜK/BOLU, (DHA) - ABANT İzzet Baysal Üniversitesi'nde (AİBÜ), '3 Mayıs Türkçülük Günü', yağmur altında yapılan yürüyüşle kutlandı.

 • Aibü'de 'Türkçülük Günü' Yürüyüşü
  03 May Aibü'de 'Türkçülük Günü' Yürüyüşü

  Abant izzet Baysal Üniversitesi'nde (AİBÜ), '3 Mayıs Türkçülük Günü', yağmur altında yapılan yürüyüşle kutlandı.

 • İsmail Akgül'den Stand Up Gösterisi
  07 Ara İsmail Akgül'den Stand Up Gösterisi

  İsmail Akgül, Yetenek Sizsiniz Türkiye sahnesinde stand up gösterisi yaptı ancak 4 Hayır ile evlendi.

 • Karabağlar'da Otomobille Motosiklet Çarpıştı: 1 Ölü
  21 Oca Karabağlar'da Otomobille Motosiklet Çarpıştı: 1 Ölü

  İzmir'in Karabağlar ilçesinde, otomobille motosikletin çarpışması sonucu meydana gelen kazada 1 kişi hayatını kaybetti.

 • Takla Atan Aracın Sürücüsü Kazayı Hafif Sıyrıklarla Atlattı
  05 Oca Takla Atan Aracın Sürücüsü Kazayı Hafif Sıyrıklarla Atlattı

  Bilecik'in Bozüyük ilçesinde bir ticari araç takla atarak yoldan çıkarken, sürücü kazayı hafif sıyrıklarla atlattı.bugün öğle saatlerinde meydana geldi.

Advertisement