Son dakika Jeffrey Goldberg haberleri, Jeffrey Goldberg son dakika, son dakika Jeffrey Goldberg

Son Dakika Jeffrey Goldberg Haberleri

Son dakika Jeffrey Goldberg haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son jeffrey goldberg haberleri anında burada.


 • 12.04.2018 12 Nis 12:01 Analiz - Suud İçin Vehhâbîlik'ten Dönüş Mümkün Mü? Analiz - Suud İçin Vehhâbîlik'ten Dönüş Mümkün Mü?

  Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed b. Selman'ın (MBS) kısa süren Mısır, İngiltere ve Fransa ziyaretleri bir yana, 18 gün süren ve iyi bir PR çalışmasının ürünü olan ABD ziyaretinde gerek hemen her kesimden önde gelen kişi ve kurumlarla görüşmeler, gerekse bir kısmı Türk medyasına da...

 • 12.03.2016 12 Mar 07:57 Obama'ya Göre: IŞİD'in Vahşeti En Çok Esad'a Yaradı Obama'ya Göre: IŞİD'in Vahşeti En Çok Esad'a Yaradı

  Beyaz Saray'ın bu dönem en yakınındaki gazeteci Jeffrey Goldberg, ABD Başkanı'yla yaptığı uzun özel görüşmelerin ardından başkanın uluslararası ilişkilere bakışını oluşturan Obama Doktrini'ni yazdı.

 • 11.03.2016 11 Mar 17:02 AK Parti Sözcüsü Çelik, Kılıçdaroğlu'nun Açıklamalarını Değerlendirdi AK Parti Sözcüsü Çelik, Kılıçdaroğlu'nun Açıklamalarını Değerlendirdi

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun "6 milyarı biz verelim, mülteciler AB’de kalsın" açıklamasına ilişkin, "Bunlar Sayın Kılıçdaroğlu’nun dilinde maalesef bir nesne gibi sürekli olarak bu şekilde ifade ediliyor.

 • 11.03.2016 11 Mar 11:47 Amerikan Dergisi Obama Röportajını Çarpıttı Amerikan Dergisi Obama Röportajını Çarpıttı

  WASHINGTON (AA) – ABD'de yayımlanan Atlantic dergisi, ABD Başkanı Barack Obama'nın dış politika meselelerine ilişkin röportajında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ait olmayan ifadeleri Obama'nın görüşü şeklinde yansıttı.

 • 11.03.2016 11 Mar 09:43 ABD Dışişleri Sözcüsüne Obama'nın Erdoğan'a Yönelik 'Sert' Sözleri Soruldu... ABD Dışişleri Sözcüsüne Obama'nın Erdoğan'a Yönelik 'Sert' Sözleri Soruldu...

  ABD Dışişleri sözcüsüne Obama'nın Erdoğan'a yönelik 'sert' sözleri soruldu.

 • 11.03.2016 11 Mar 09:32 ABD, Obama'nın Erdoğan'a Yönelik Sert Sözlerine Kaçamak Cevap Verdi! ABD, Obama'nın Erdoğan'a Yönelik Sert Sözlerine Kaçamak Cevap Verdi!

  ABD Başkanı Barack Obama'nın, Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkındaki ağır sözleri ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mark Toner'a soruldu. Toner, sorulara kaçamak cevap verdi.

 • 30.10.2014 30 Eki 18:47 ABD ile İsrail Arasında Hakaret Krizi ABD ile İsrail Arasında Hakaret Krizi

  ABD Dışişleri Bakan Kerry: "Bu ifadeler kabul edilemez. Rezil, zarar verici ve ne Başkan ne de ben bu tip ifadeleri etrafımızda duyduk" "İsrail Yahudi devleti olmak istiyor ve bunun için de iki devletli çözüm olması lazım. Eğer bunu yapmazsanız bölünmez bir ülkesiniz ve herkesin vatandaş olarak eşit oy verme hakkı olur.

Advertisement