Tom Ford'dan Özel Makyaj Koleksiyonu - Son Dakika
Kadın

Tom Ford'dan Özel Makyaj Koleksiyonu

Tom Ford\'dan Özel Makyaj Koleksiyonu

Tom Ford, makyaj koleksiyonuyla da güzellik anlayışını değiştiriyor

13.11.2012 10:40

Tasarımlarıyla moda dünyasında fark yaratan tasarımcı Tom Ford, makyaj koleksiyonuyla da güzellik anlayışını değiştiriyor. Tom Ford'un "Beauty Cosmetics" adı altında çıkardığı makyaj ve cilt bakım ürünlerinden oluşan kozmetik koleksiyonu, kadınların kendini daha çekici ve güçlü hissetmesini sağlıyor.

Dünyada sadece 31 mağazada yer alan Tom Ford Beauty Cosmetics Koleksiyonu, Türkiye'de yalnızca Harvey Nichols Kanyon Mağazası'nda yerini alıyor. Lüksün tanımını yeniden yapan koleksiyonun makyaj serisinde Eye Color Quad Sahara Haze Palet, Eye Defining Midnight, Extreme Mascara, Lip Lacquer ve Nail Lacquer ürünleri öne çıkıyor. Markanın cilt bakım serisinde ise Intensive Infusion Daily Moisturizer ve Intensive Infusion Concentrate Extreme ürünleri dikkat çekiyor. Geniş renk seçeneğine sahip koleksiyonun ana temasını kırmızı ve bordro renkleri oluşturuyor.

Tom Ford Eye Color Quad Sahara Haze Palette/ Makyaj Paleti

Bej, gri, koyu yeşil ve füme olmak üzere makyajda en çok kullanılan 4 rengi bir arada sunan palet, yumuşak dokusuyla sürme kolaylığı sunuyor. Küçük aynasıyla her an her yerde kullanılabilen far, kalıcılı yapısıyla da özellikle gece makyajı için uygun oluyor.

Fiyat: 190,00TL

Tom Ford Eye Defining Pencil, Midnight/ Göz Kalemi

Tom Ford imzasına sahip bu özel çivit rengi göz kalemi, görenleri büyülüyor. İçeriğindeki yansımalar ile dumanlı ve kusursuz bir görünüm sağlayan ürün, zengin renk pigmentleri ile hayal edilen bir renk sunuyor. Yenilikçi bir teknoloji ile sunulan ürün, uzun süre kalıcılığını koruyor.

Fiyat:85,00TL

Tom Ford Extreme Mascara/ Maskara

Tom Ford Extreme Maskara, derin siyah rengi ile sürüldüğü andan itibaren kirpiklerin uzun ve hacimli görünmesini sağlıyor. Özel bir teknoloji ile üretilen ürün, kirpiklerdeki topaklanmaya da engel oluyor.

Fiyat:115,00TL

Tom Ford Lip Lacquer/ Dudak Parlatıcısı

Tom Ford'un zengin içeriğe sahip dudak parlatıcısı, yansıtıcı bir parlaklık sunuyor. Kıymetli inci tanecikleri içeren ürün, dudaklarda yumuşak bir sonuç ortaya çıkarıyor. Sofistike bir görünüm için dudaklara yalnız başına uygulanılması öneriliyor.

Fiyat:115,00TL

Tom Ford Nail Lacquer/ Oje

Tom Ford oje koleksiyonu, temel oje renkleri üzerinde güçlendirilmiş capcanlı ve parlak 16 farklı renkten oluşuyor. Yüksek performanslı oje, özel içeriği ile günler boyunca tırnaklarda kalıcılığını koruyor. Koleksiyonda carnal red, plum noir, smoke red ve coral blame renkleri dikkat çekiyor.

Fiyat:85,00TL

Tom Ford Intensive Infusion Daily Moisturizer/ Günlük Nemlendirici Krem

Cildin aktif enerji, canlılık, esneklik ve gençlik kompleksi takviyesi sağlayan krem, hücrelerin yaşlanmasını önlüyor. Lüks nemlendirici ajanlar ve güçlü besin ile cildin nemlenmiş, daha genç ve parlak bir görünüm elde etmesini sağlıyor. Cilde uygulanan temizleyici sonrası, sabah ve akşam uygulanması öneriliyor.

Fiyat:420,00TL

Tom Ford Intensive Infusion Concentrate Extreme/ Yoğun Konsantre Serum

Markanın yüksek performanslı serumu, Tom Ford'un kişisel tutkusu ile cildin derinliklerine kadar nüfuz ederken, yoğun formülüyle etkili ve kusursuz bir cilt sunuyor. Deriye işleyen ürün cildi besleyerek, parlak ve sağlıklı bir görüntü sağlar. Ürünün temiz cilde, sabah ve akşam uygulanması öneriliyor.

Fiyat:590,00TL

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kadın Tom Ford'dan Özel Makyaj Koleksiyonu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement