Son dakika Konur Alp Koçak haberleri, Konur Alp Koçak son dakika, son dakika Konur Alp Koçak

Son Dakika Konur Alp Koçak Haberleri

 • AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş: Siyaset asalet, nezaket, vefa ve dava işidir
  02 Şub AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş: Siyaset asalet, nezaket, vefa ve dava işidir

  AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş, siyasetin asalet, nezaket, vefa ve dava işi olduğunu belirterek, parti yetkili kurullarının ortaya çıkardığı belediye başkan adaylarının etrafında, yanında hep beraber koşmanın önemli bir sebep ve mesele olduğunu söyledi. Elitaş, Cumhur İttifakı Konya İlçe Belediye Başkan Adayları Tanıtım Programı'nda yaptığı konuşmada, 31 Mart'ta Konya'da sandıktan güçlü şekilde çıkacaklarını dile getirdi.

 • Ticaret ile Sanayi ve Teknoloji bakanlıklarının 2024 bütçeleri TBMM Genel Kurulunda
  15 Ara Ticaret ile Sanayi ve Teknoloji bakanlıklarının 2024 bütçeleri TBMM Genel Kurulunda

  MHP Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek, "Türk Devletleri Rekabet Konseyi, Rekabet Kurumunun bölgesel rekabet hukuku işbirliğini güçlendirmesine ve günümüz rekabet hukuku sorunlarının anlaşılması ve çözümlenmesi adına katkıda bulunacaktır.

 • Enerji ve Tabii Kaynaklar ile Milli Savunma bakanlıklarının 2024 bütçeleri TBMM Genel Kurulunda
  13 Ara Enerji ve Tabii Kaynaklar ile Milli Savunma bakanlıklarının 2024 bütçeleri TBMM Genel Kurulunda

  MHP Konya Milletvekili Konur Alp Koçak, "Türkiye'nin paydaşı olduğu F-35 projesinden çıkarılması ya da F-16 satın almak istediğimizde ABD Kongresinin direnciyle karşılaşmamız savunma ve güvenlik alanındaki alternatiflerimizi çoğaltmanın yanı sıra kendi imkan ve yeteneklerimizi artırmak...

 • Meram Bağı'nda ikinci kez pekmez kaynatma etkinliği düzenlendi
  17 Eyl Meram Bağı'nda ikinci kez pekmez kaynatma etkinliği düzenlendi

  Meram Bağı'nda ikinci kez pekmez kaynatma etkinliği düzenlendi Konya'nın merkez Meram İlçe Belediye Başkanı Mustafa Kavuş'un girişimleriyle hayat bulan Meram Bağı'nda bu yıl pekmez ve bulgur kaynatma etkinliğinin ikincisi gerçekleştirildi.

 • MHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı: Hedefimiz güçlü yasama, kararlı yürütme, uyumlu belediye
  17 Eyl MHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı: Hedefimiz güçlü yasama, kararlı yürütme, uyumlu belediye

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı, MHP Konya İl Başkanlığı 14. Olağan Kongresi'nde yaptığı konuşmada, 31 Mart'ta düzenlenecek yerel seçimlere ilişkin çalışmalarını güçlü yasama, kararlı yürütme, uyumlu belediye hedefiyle sürdürdüklerini belirtti. Kalaycı, Türkiye'nin gelişmeye ve kalkınmaya devam ettiğini vurgulayarak, Türk milletinin 31 Mart'taki yerel seçimlerde gerekeni yapacağına inandığını ifade etti.

 • TBMM'de Komisyonların Yeni Üyeleri Belli Oldu
  14 Haz TBMM'de Komisyonların Yeni Üyeleri Belli Oldu

  TBMM Genel Kurulu’nda bu dönem çalışacak ihtisas komisyonu üyeleri belirlendi. Eski bakanlar da komisyon üyeleri arasında yer aldı. Komisyonlarda çoğunluk AKP milletvekillerinde bulunuyor.

 • TBMM Komisyon üyeleri belirlendi
  14 Haz TBMM Komisyon üyeleri belirlendi

  TBMM Genel Kurulu'nda Başkanlık Divanı ve Komisyon üyeleri okundu.

 • Pençe-Kilit Harekatı'nda şehit olan Piyade Uzman Çavuş Cem Ahmet Kaya toprağa verildi
  12 Haz Pençe-Kilit Harekatı'nda şehit olan Piyade Uzman Çavuş Cem Ahmet Kaya toprağa verildi

  Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde bölücü terör örgütü mensuplarının yerleştirdiği el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan Piyade Uzman Çavuş Cem Ahmet Kaya'nın cenazesi, Konya'da düzenlenen törenle toprağa verildi. Törene, şehidin yakınları ve birçok yetkili katıldı.

 • Milletvekilleri kayıt yaptırıyor
  31 May Milletvekilleri kayıt yaptırıyor

  28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nin ardından milletvekillerinin TBMM'deki kayıt işlemleri sürüyor.

 • Konya'da Alparslan Türkeş Caddesi açıldı, Taşköprü Alt Geçidi'nin temeli atıldı
  30 May Konya'da Alparslan Türkeş Caddesi açıldı, Taşköprü Alt Geçidi'nin temeli atıldı

  Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından Alparslan Türkeş Caddesi'nin açılışı ve Taşköprü Alt Geçidi'nin temel atma töreni gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, AK Parti belediyecilik anlayışıyla çalışmalar yürüttüklerini belirterek, şehirlerinin her noktasında altyapı eksiklerinin tamamlanması, sosyal alanların artırılması ve şehrin ihtiyaçlarının tamamlanması konusunda gayret ettiklerini söyledi.

 • Konya'da Alparslan Türkeş Caddesi açıldı, Taşköprü Alt Geçidi temeli atıldı
  30 May Konya'da Alparslan Türkeş Caddesi açıldı, Taşköprü Alt Geçidi temeli atıldı

  Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından yaklaşık 400 milyon liraya mal olan Alparslan Türkeş Caddesi'nin açılışı yapıldı, Taşköprü Alt Geçidi'nin temel atma programı düzenlendi. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, seçimden hemen sonra 2 önemli yatırım için bir araya geldiklerini belirtti.

 • Konya milletvekilleri mazbatalarını aldı
  27 May Konya milletvekilleri mazbatalarını aldı

  Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde görev alacak 28. dönem Konya milletvekilleri mazbatalarını aldı. Mazbata törenine Cumhuriyet Başsavsıcı Halil İnal, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, milletvekili yakınları ve partililer de katıldı.

 • Konya milletvekilleri mazbatalarını aldı
  26 May Konya milletvekilleri mazbatalarını aldı

  TBMM'nin 28. dönemi için seçilen Konya milletvekilleri mazbatalarını aldı. Törene, Cumhuriyet Başsavcısı, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı ve partililer katıldı.

 • Konya'da AK Parti 9, MHP ve CHP 2'şer, İYİ Parti ile YRP 1'er vekil çıkardı
  15 May Konya'da AK Parti 9, MHP ve CHP 2'şer, İYİ Parti ile YRP 1'er vekil çıkardı

  KONYA'da 28'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde resmi olmayan kesin sonuçlara göre; AK Parti 9, MHP 2, CHP 2, İYİ Parti 1, Yeniden Refah Partisi ise 1 milletvekilliği kazandı.

 • Konya'da 15 Milletvekili Belli Oldu
  15 May Konya'da 15 Milletvekili Belli Oldu

  Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Seçimlerinin tamamlanmasının ardından kesin olmayan sonuçlara göre Konya'da AK Parti 9, MHP 2, CHP 2, İYİ Parti 1 ve Yeniden Refah Partisi 1 milletvekili kazandı.

 • MHP, milletvekili adaylarının bulunduğu listeyi YSK'ya teslim etti! İşte şehir şehir verilen isimler
  07 Nis MHP, milletvekili adaylarının bulunduğu listeyi YSK'ya teslim etti! İşte şehir şehir verilen isimler

  MHP'de Genel Başkan Yardımcıları Feti Yıldız ve Semih Yalçın başkanlığında yer alan heyet, milletvekili aday listesini YSK'ye sundu. MHP'li Yıldız, "600 adayımız arasında 510 erkek, 90'ı kadın adayımızdır" açıklamasında bulundu. Milletvekili aday listesinde MHP lideri Devlet Bahçeli, 1. sıradan aday gösterildi. İşte YSK'ya teslim edilen o liste.

 • Mhp, Milletvekili Aday Listesini Açıkladı
  06 Nis Mhp, Milletvekili Aday Listesini Açıkladı

  MHP, milletvekili aday listesini açıkladı. Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş cinayetinin şüphelilerden birini evinde sakladığı iddia edilen ve 2018 seçimlerinde birinci sıradan aday gösterilen MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, bu kez dördüncü sıradan aday gösterildi. Mevcut Mersin Milletvekili Baki Şimşek, yeni aday listesinde yer almadı. Eskişehir Milletvekili Metin Nurullah Sazak, Konya Milletvekili Esin Kara, Bursa Milletvekili Mustafa Hidayet Vahapoğlu ve Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan da aday gösterilmedi.

 • Son Dakika: MHP milletvekili adaylarını ilan etti! İşte il il listeler
  06 Nis Son Dakika: MHP milletvekili adaylarını ilan etti! İşte il il listeler

  Son dakika: Cumhur İttifakı ortaklarından MHP, milletvekili aday listesini ilan etti. Genel Başkan Devlet Bahçeli Osmaniye'den 1. sıradan aday gösterildi. Liste bugün YSK'ya teslim edilecek. İşte il il açıklanan o liste.

 • Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli Vakıf Kurdu
  12 May Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli Vakıf Kurdu

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İsmail Faruk Aksu, İzzet Ulvi Yönter, Kubilay Kavak, Alper Çağrı Yılmaz, Konur Alp Koçak, Gökhan Güler, Mehmet Parsak ve Oğuz Turhan Ankara'da Türk Akademisi Siyasi Sosyal Stratejik Araştırmalar Vakfı (TASAV)...

Advertisement