Son dakika Koray Şahin haberleri, Koray Şahin son dakika, son dakika Koray Şahin

Son Dakika Koray Şahin Haberleri

Son dakika Koray Şahin haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son koray şahin haberleri anında burada.

  • 18.01.2020 16:56 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Haldun AlagaşHakemler: Nurper Özbar, Aylin Turnaoğluİstanbul Büyükşehir Belediyespor: Abdulsamet Yalçın, Batuhan Avcı, Özkan Hayırlı, Caner Çiçekoğlu, Uğur Güneş, Serhat Coşkun (Beytullah Hatipoğlu, Caner Pekşen, Cansın Ogbai Enaboifo)Ziraat Bankası: Escobar, Poglajen, Halil İbrahim Yücel, Emin Gök, Hierrezuelo, Muhammet Ertuğrul (Berkay Bayraktar, Ümit Demir, Koray Şahin)Setler: 14-25, 20-25, 25-22, 25-23, 15-12Süre: 144 dakika (28, 29, 33, 32, 22)Voleybol AXA Sigorta Efeler Ligi 12

  • 07.12.2019 22:06 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Burhan İlhan, Bilal ÇağlarZiraat Bankası: Halil İbrahim Yücel, Emin Gök, Hierrezuelo, Poglajen, Koray Şahin, Silva (Ümit Demir, Berkay Bayraktar, Selim Demir, Muhammed Ertuğrul)Spor Toto: Arslan Ekşi, Bruno, Sercan Yüksel Bıdak, Ferreira, Kadir Cin, Kemal Kayhan...

  • 02.12.2019 20:54 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Atatürk Voleybol Vestel Venus Spor KompleksiHakemler: İlhami Şenyurt, Eyüpcan KayışoğluArkas Spor: Yiğit Gülmezoğlu, Mustafa Koç, Blankenau, Burak Güngör, Mustafa Cengiz, Adis Lagumdzija (Bravo, Efe Mandıracı, Mirza Lagumdzija, Muhammet Kaya)Ziraat Bankası: Poglajen, Emin Gök, Escobar, Halil İbrahim Yücel, Koray Şahin, Hierrezuelo (Berkay Bayraktar, Selim Demir, Enes Atlı, Cafer Kırkıt, Muhammed Ertuğrul)Setler: 25-21, 25-16, 25-19Süre: 82 dakika (28, 27, 27)Voleybolda AXA Sigorta Efeler Ligi'nde 9

  • 25.11.2019 22:02 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Cengiz Göllü Hakemler: Erol Akbulut, Sadettin Deneri Bursa Büyükşehir Belediyespor: Cansın Hacıbekiroğlu, Hüseyin Koç, Sharifi, Furkan Dur, Ediz Kaan Fırıncıoğlu, Alisson (Metin Durmuş, Mehmet Bogaçhan Zambak, Esat Dalgıç, Altay Demirci, Uğur Kılınç)Ziraat Bankası: Escobar, Cafer Kırkıt, İbrahim Halil Yücel, Emin Gök, Hierrezuelo, Koray Şahin (Berkay Bayraktar, Selim Demir, Cafer Kırkıt, Enes Atlı, Muhammed Ertuğrul, Yusuf Eken)Setler: 17-25, 25-21, 25-15, 25-19Süre: 125 dakika (27,38, 28, 32) Voleybol AXA Sigorta Efeler Ligi'nin 8

  • 20.11.2019 21:02 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Zeki Bocutçu, Bilal ÇağlarZiraat Bankası: Halil İbrahim Yücel, Emin Gök, Hierrezuelo, Poglajen, Koray Şahin, Escobar (Berkay Bayraktar, Selim Demir, Muhammed Ertuğrul)Galatasaray HDI Sigorta: Venno, Antonov, Van Berkel, Selçuk Keskin, Burutay Subaşı, Doğukan Ulu...

  • 16.11.2019 22:14 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Burhan FelekHakemler: Erol Akbulut, Erdal AkıncıFenerbahçe HDI Sigorta: Ulaş Kıyak, Rossard, Emre Batur, Ter Maat, Higaldo, Oğuzhan Karasu, (Ahmet Karataş, İzzet Ünver, Oğulcan Yatgın, Ferhat Akdeniz)Ziraat Bankası: Hierrezuelo, Poglajen, Emin Gök, Escobar, Halil Yücel, Koray Şahin,...

  • 08.11.2019 09:50 Türkiye ve Bangladeş arasında pamuk çeşitliliğini geliştirme protokolü imzalandı Türkiye ve Bangladeş arasında pamuk çeşitliliğini geliştirme protokolü imzalandı

    Ayfer Şahin, Nazilli Pamuk Araştırma Enstitüsü Müdürü Mustafa Koray Şahin'in ev sahipliğinde enstitü çalışanları ve Bangladeş'ten gelen yetkililer, çalışmalarına devam ediyor

  • 07.11.2019 23:01 Halkbank: 2 - Ziraat Bankası: 3 Halkbank: 2 - Ziraat Bankası: 3

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Burhan İlhan, Koray YılmazgilHalkbank: Samet Faik Güneş, Seganov, Gökhan Gökgöz, Hakkı Çapkınoğlu, Metin Toy, Bahov (Hasan Yeşilbudak, Volkan Döne, Abdullah Çam, Orçun Ergün, İbrahim Emet, Efe Bayram)Ziraat Bankası: Poglajen, Emin Gök, Escobar, Cafer Kirkit, Koray Şahin, Hierrezuelo (Berkay Bayraktar, Ümit Demir, Selim Demir, Halil İbrahim Yücel, Muhammed Ertuğrul, Yusuf Eken)Setler: 25-21, 25-18, 23-25, 23-25, 6-15Süre: 145 dakika (28, 32, 35, 35, 15)

  • 07.11.2019 22:04 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: TVF Başkent Hakemler: Burhan İlhan, Koray YılmazgilHalkbank: Samet Faik Güneş, Seganov, Gökhan Gökgöz, Hakkı Çapkınoğlu, Metin Toy, Bahov (Hasan Yeşilbudak, Volkan Döne, Abdullah Çam, Orçun Ergün, İbrahim Emet, Efe Bayram)Ziraat Bankası: Poglajen, Emin Gök, Escobar, Cafer Kirkit, Koray Şahin, Hierrezuelo (Berkay Bayraktar, Ümit Demir, Selim Demir, Halil İbrahim Yücel, Muhammed Ertuğrul, Yusuf Eken)Setler: 25-21, 25-18, 23-25, 23-25, 6-15Süre: 145 dakika (28, 32, 35, 35, 15)Voleybol AXA Sigorta Efeler Ligi'nin 4

  • 03.11.2019 18:02 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Salim Bektaş, İbrahim ÜnalZiraat Bankası: Poglajen, Emin Gök, Escobar, Cafer Kirkit, Koray Şahin, Hierrezuelo (Berkay Bayraktar)İnegöl Belediyespor: Yunus Emre Tayaz, Kovalev, Oğuzhan Doğruluk, Cüneyt Dağcı, Vefa Yılmaz, Uriarte (Berkan Bozan, Bertuğ Öndeş, Turgay...

  • 30.10.2019 20:04 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: ArhaviHakemler: Erol Akbulut, Gürhan GülArhavi Voleybol: Murat Yenipazar, Raadik, Alper Özdemir, Gustavsson, Krastins, Görkem Sertel (Mehmet Özbek, Umut Şahin, Berk Özbek, Salih Özdemir)Ziraat Bankası: Poglajen, Emin Gök, Silva, Halil İbrahim Yücel, Koray Şahin, Hierrezuelo...

  • 27.10.2019 19:32 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Koray Yılmazgil, Salim BekdaşZiraat Bankası: Poglajen, Emin Gök, Silva, Halil İbrahim Yücel, Koray Şahin, Hierrezuelo (Berkay Bayraktar)İstanbul Büyükşehir Belediyespor: Enaboifo, Özkan Hayırlı, Serhat Coşkun, Batuhan Avcı, Berkan Eryüz, Caner Pekşen...

  • 13.04.2019 17:46 Voleybol: Efeler Ligi Play-off

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Zeki Bocutcu, Erhan AlparslanMaliye Piyango: Osman Çağatay Durmaz, Aslan Ekşi, Bruno, Görkem Sertel, Ali Deniz Yılmaz, Halil İbrahim Yücel, (Deniz İvgen, Murat Tokgöz, Sercan Yüksel Bıdak, Seganov)Ziraat Bankası: Selim Demir, Enes Atlı, Vahit Emre Savaş, Kazemi, Oğuzhan Doğruluk, Yunus Emre Tayaz (Volkan Döne, Umut Şahin, Koray Şahin, Ümit Demir, Finger, Ahmet Samet Baltacı, Cafer Kırkıt)Setler: 25-21, 25-20, 35-33Süre: 90 dakika (26, 25, 39)Voleybolda Efeler Ligi play-off 5-8'incilik ikinci maçında Maliye Piyango, Ziraat Bankası'nı 3-0 mağlup etti

  • 02.04.2019 22:34 Voleybol: Efeler Ligi Play-off

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Burhan İlhan, Koray YılmazgilHalkbank: Burutay Subaşı, Kemal Kayhan, Luburic, Sket, Hakkı Çapkınoğlu, Arslan Ekşi (Hasan Yeşilbudak, Alperay Demirciler, Baranowicz, Efe Bayram, Quesque)Ziraat Bankası: Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Fırat Ezel Filiz, Vahit Emre...

  • 30.03.2019 19:11 Voleybol: Efeler Ligi Play-off

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Zeki Bocutcu, Salim BekdaşZiraat Bankası: Ghaemi, Vahit Emre Savaş, Finger, Fırat Ezel Filiz, Koray Şahin, Jovovic (Volkan Döne, Enes Atlı, Umut Şahin, Selim Demir, Ümit Demir, Yunus Emre Tayaz, Kazemi)Halkbank: Burutay Subaşı, Furkan Aydın, Luburic, Sket,...

  • 16.03.2019 00:29 Halkbank - Ziraat Bankası: 3-1 Halkbank - Ziraat Bankası: 3-1

    SALON: Malatya MerkezHAKEMLER: İsmail Yıldırım, Yavuz KandemirHALKBANK: Luburic, Burutay Subaşı, Hakkı Çapkınoğlu, Baranowicz, Sket, Kemal Kayhan (Alperay Demirciler, Hasan Yeşilbudak, Quesque, Rıfat Kantarcıoğlu, Arslan Ekşi)ZİRAAT BANKASI: Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Enes Atlı, Emre Savaş, Selim Demir (Volkan Döne, Kazemi, Ümit Demir, Oğuzhan Doğruluk, Jovovic, Umut Şahin, Fırat Filiz)SETLER: 20-25, 25-21, 25-22, 25-19)SÜRE: 123 dakika (27, 37, 31, 28) - Malatya

  • 15.03.2019 21:16 Voleybol: Axa Sigorta Erkekler Kupa Voley Voleybol: Axa Sigorta Erkekler Kupa Voley

    Salon: Malatya MerkezHakemler: İsmail Yıldırım, Yavuz KandemirHalkbank: Luburic, Burutay Subaşı, Hakkı Çapkınoğlu, Baranowicz, Sket, Kemal Kayhan (Alperay Demirciler, Hasan Yeşilbudak, Quesque, Rıfat Kantarcıoğlu, Arslan Ekşi)Ziraat Bankası: Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Enes Atlı, Emre Savaş,...

  • 09.03.2019 17:57 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVFHakemler: Erhan Alparslan, Hatice Özmen YıldızZiraat Bankası: Jovovic, Ghaemi, Yunus Emre Tayaz, Finger, Enes Atlı, Vahit Emre Savaş (Ümit Demir, Volkan Döne, Selim Demir, Koray Şahin, Fırat Ezel Filiz, Oğuzhan Doğruluk, Kazemi, Umut Şahin)Jeopark Kula Belediyespor: Rahmi Çağlar...

  • 02.03.2019 20:29 İnegöl Belediyespor - Ziraat Bankası: 3-1 İnegöl Belediyespor - Ziraat Bankası: 3-1

    SALON: İnegölHAKEMLER: Yavuz Akdemir, Tüncay SevimİNEGÖL BELEDİYESPOR: Cüneyt Dağcı, Hüseyin Koç, Marshall, Cansın Hacıbekiroğlu, Cepeda, Cacic, (Berkay Bayraktar, Cansın Çınar, Efe Er)ZİRAAT BANKASI: Vahit Emre Savaş, Finger, Fırat Ezel Filiz, Koray Şahin, Jovovic, Ghaemi (Volkan Dona, Ümit...

  • 02.03.2019 19:42 Voleybol: Efeler Ligi Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: İnegölHakemler: Yavuz Akdemir, Tuncay Sevim İnegöl Belediyespor: Cüneyt Dağcı, Hüseyin Koç, Marshall, Cansın Hacıbekiroğlu, Cepeda, Cacic (Berkay Bayraktar, Cansın Çınar, Efe Er) Ziraat Bankası: Vahit Emre Savaş, Finger, Fırat Ezel Filiz, Koray Şahin, Jovovic, Ghaemi (Volkan Done,...

  • 23.02.2019 19:03 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Burhan İlhan, Bilal ÇağlarZiraat Bankası: Jovovic, Ghaemi, Vahit Emre Savaş, Finger, Fırat Ezel Filiz, Koray Şahin (Volkan Döne, Selim Demir, Umut Şahin, Yunus Emre Tayaz, Cafer Kirkit, Enes Atlı)Galatasaray: Doğukan Ulu, Venno, Gergye, Duff, Selçuk Keskin, Yasin...

  • 19.02.2019 20:57 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Burhan Felek VoleybolHakemler: İlhami Şenyurt, Seçkin YenerFenerbahçe: Oğuzhan Karasu, Ulaş Kıyak, Klinkenberg, Emre Batur, Ter Maat, Oliva (Caner Dengin, İzzet Ünver, Ahmet Karataş)Ziraat Bankası: Jovovic, Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Fırat Ezel Filiz, Vahit Emre Savaş (Volkan Döne,...

  • 16.02.2019 17:05 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Ozan Sarıkaya, Erkan SarıZiraat Bankası: Jovovic, Ghaemi, Vahit Emre Savaş, Finger, Fırat Ezel Filiz, Koray Şahin (Volkan Döne, Enes Atlı, Selim Demir, Umut Şahin, Yunus Emre Tayaz)İkbal Afyon Belediye Yüntaş: Stankovic, Muhammed Ertuğrul, Andric, Mehmet Hacıoğlu,...

  • 02.02.2019 18:09 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Ali YücelHakemler: Hakkı Demiralay, Yasin Okumuş Tokat Belediye Plevne: Vefa Yılmaz, Turgay Doğan, Murathan Kısal, Daudi, Bahov, Halil İbrahim Akşeker (Semih Çelik, Firkal, Bedirhan Bülbül, Yiğit Onaylı)Ziraat Bankası: Enes Atlı, Jovovic,Koray Şahin, Finger, Fırat Ezel Filiz, Vahit...

  • 26.01.2019 18:32 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Burhan İlhan, Bilal ÇağlarZiraat Bankası: Jovovic, Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Fırat Ezel Filiz, Vahit Emre Savaş (Volkan Döne, Enes Atlı, Selim Demir, Yunus Emre Tayaz, Cafer Kırkıt)Arkas Spor: Taht, Mustafa Koç, Lagumdzija, Yiğit Gülmezoğlu, Matic, Radke (Burak...

  • 20.01.2019 16:24 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Hidayet TürkoğluHakemler: Erdal Akıncı, Seçkin Yenerİstanbul Büyükşehir Belediyespor: Burak Güngör, Özkan Hayırlı, Metin Toy, Gökhan Gökgöz, İbrahim Emet, Murat Yenipazar (Nuri Şahin, Erdem Sonat, Caner Pekşen, Berkan Eryüz)Ziraat Bankası: Ghaemi, Vahit Emre Savaş, Finger, Fırat Ezel Filiz, Koray Şahin, Jovovic (Enes Atlı, Volkan Döne, Selim Demir, Cafer Kirkit, Saber Kazemi)Setler: 25-22, 21-25, 25-23, 25-20Süre: 119 dakika (29, 31, 30, 29)Voleybolda Efeler Ligi 14

  • 12.01.2019 18:22 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: İsmail Yıldırım, Bilal ÇağlarZiraat Bankası: Jovovic, Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Fırat Ezel Filiz, Vahit Emre Savaş (Volkan Döne, Enes Atlı, Selim Demir, Ümit Demir)Maliye Piyango: Seganov, Bruno, Sercan Yüksel Bıdak, Wendt, Halil İbrahim Yücel, Osman Çağatay...

  • 08.01.2019 20:59 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Ozan Çağı Sarıkaya, Koray YılmazgilHalkbank: Luburic, Sket, Furkan Aydın, Baranowicz, Burutay Subaşı, Faik Samed Güneş (Hasan Yeşilbudak, Alperay Demirciler, Quesque, Abdullah Çam, Kemal Kayhan, Vefa Yılmaz)Ziraat Bankası: Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Fırat Ezel...

  • 27.12.2018 20:12 Voleybol: Axa Sigorta Erkekler Kupa Voley

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Zeki Bocutçu, Salim BektaşZiraat Bankası: Jovovic, Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Enes Atlı, Vahit Emre Savaş, (Volkan Done, Kemal Kayhan, Selim Demir)İkbal Afyon Belediye Yüntaş: Fatih Cihan, Ekrem Caner Çiçekoğlu, Stankovic, Muhammed Ertuğrul, Klapwijk, Mehmet...

  • 12.12.2018 20:50 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Burhan İlhan, Çetin OkZiraat Bankası: Ghaemi, Kemal Kayhan, Finger, Enes Atlı, Emre Savaş, Jovovic (Volkan Döne, Selim Demir, Ümit Demir, Oğuzhan Doğruluk, Koray Şahin)İnegöl Belediyespor: Marshall, Cansın Hacıbekiroğlu, Cepeda, Cacic, Cüneyt Dağcı, Hüseyin Koç...

  • 09.12.2018 17:54 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Burhan Felek VoleybolHakemler: Ozan Sarıkaya, Seçkin YenerGalatasaray: Doğukan Ulu, Venno, Gergye, Duff, Selçuk Keskin, Yasin Aydın (Can Ayvazoğlu, Onurcan Çakır, Emin Gök, Melih Sıratca, Muzaffer Yönet, Ufuk Minici)Ziraat Bankası: Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Enes Atlı, Emre Savaş,...

  • 05.12.2018 19:41 Voleybol: Erkekler Avrupa Challenge Kupası

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Fuad Aghayev (Azerbaycan), Magdalena Niewiarowska (Polonya)Maliye Piyango: Osman Çağatay Durmaz, Seganov, Bruno,Sercan Yüksel Bıdak, Wendt, Halil İbrahim Yücel (Deniz İvgen, Murat Tokgöz, Aslan Ekşi)Ziraat Bankası: Jovovic, Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Enes Atlı,...

  • 02.12.2018 19:27 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Zeki Bocutcu, Pelenk Meryem TekolZiraat Bankası: Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Enes Atlı, Vahit Emre Savaş, Jovovic (Volkan Döne, Kemal Kayhan, Selim Demir, Fırat Ezel Filiz, Kazemi)Fenerbahçe: Oğulcan Yatgın, Klinkenberg, Halil İbrahim Kurt, Ter Maat, Cupkovic,...

  • 28.11.2018 21:37 Voleybol: Erkekler Avrupa Challenge Kupası

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Michael Janosch (Avusturya), Andreas Constantinides (Güney Kıbrıs Rum Kesimi)Ziraat Bankası: Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Enes Atlı, Vahit Emre Savaş, Jovovic (Volkan Döne, Kemal Kayhan, Selim Demir, Kazemi, Oğuzhan Doğruluk, Fırat Ezel Filiz)Maliye Piyango: Aslan...

  • 25.11.2018 17:55 İkbal Afyon Belediye Yüntaş - Ziraat Bankası: 1-3 İkbal Afyon Belediye Yüntaş - Ziraat Bankası: 1-3

    SALON: Veysel EroğluHAKEMLER: Erdal Akıncı, Yasin OkumuşİKBAL AFYON BELEDİYE YÜNTAŞ: Gökhan Çatal, Muhammed Ertuğrul, Niels Klapwijk, Luke Smith, Mihajlo Stankovic, Burak Hascan (Beytullah Hatipoğlu, Çağatay Durmuş, Fatih Cihan, Nazım Berk Özbek, Mehmet Hacıoğlu, Caner Çiçekoğlu, Ayhan Tunç)ZİRAAT BANKASI: Enes Atlı, Ferhad Ghaemi, Michal Finger, Emre Vahit Savaş, Nikola Jovovic, Koray Şahin (Demir Kurt, Volkan Done, Oğuzhan Doğruluk, Selim Demir, Yunus Emre Tayaz)SETLER: 21-25, 18-25, 31-29, 14-25SÜRE: 117 dakika (26, 30, 39, 22)Voleybol Efeler Ligi'nin 7'nci haftasında İkbal Afyon Belediye Yüntaş evinde Ziraat Bankası'na 3-1 mağlup oldu

  • 25.11.2018 17:38 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Veysel EroğluHakemler: Erdal Akıncı, Yasin Okumuşİkbal Afyon Belediye Yüntaş: Gökhan Çatal, Stankovic, Muhammed Ertuğrul, Klapwijk, Smith, Burak Hascan (Beytullah Hatipoğlu, Çağatay Durmuş, Fatih Cihan, Nazım Berk Özbek, Mehmet Hacıoğlu, Caner Çiçekoğlu, Tunç Ayhan)Ziraat Bankası: Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Enes Atlı, Emre Vahit Savaş, Jovovic (Volkan Done, Ümit Demir, Oğuzhan Doğruluk, Selim Demir, Yunus Emre Tayaz)Setler: 21-25, 18-25, 31-29, 14-25Süre: 117 (26, 30, 39, 22) Voleybol Efeler Ligi'nin 7

  • 18.11.2018 18:49 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: ArhaviHakemler: İsmail Yıldırım, Gürhan GülArhavi Belediyespor: Danilov, Mustedanovic, Murat Palavar, Mustafa Ramazanoğlu, Iereshchenko, Fatih Eren Uğur (Mehmet Özbek, Hamdi Erkan, Alper Özdemir, Caner Özturna)Ziraat Bankası: Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Enes Atlı, Vahit Emre Savaş,...

  • 14.11.2018 20:52 Voleybol Erkekler Cev Challenge Kupası

    Salon: SeyrantepeHakemler: Bojan Brlas (Hırvatistan), Anna Niedbal (Polonya)Ziraat Bankası: Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Enes Atlı, Vahit Emre Savaş, Jovovic, (Oğuzhan Doğruluk, Ümit Demir, Volkan Döne, Selim Demir, Yunus Emre Tayaz, Kazemi, Kemal Kayhan)Luboteni: Rexhepi, Bytyqi,...

  • 11.11.2018 16:40 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Burhan İlhan, Meryem Pelenk TekolZiraat Bankası: Koray Şahin, Jovovic, Ghaemi, Vahit Emre Savaş, Finger, Enes Atlı (Volkan Döne, Oğuzhan Doğruluk, Selim Demir, Kazemi, Kemal Kayhan)Tokat Belediyesi Plevne: Grzegorz, Mert Tetik, Halil İbrahim Akşeker, Daudi,...

  • 04.11.2018 19:58 Voleybol: Efeler Ligi Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Atatürk Voleybol Vestel Venus Spor KompleksiHakemler: Yavuz Akdemir, Ferhat BüyükpamukçuArkas Spor: Taht, Mustafa Koç, Adis Lagumdzija,Yiğit Gülmezoğlu, Mert Matic, Radke (Burak Mert, Bravo, Hasan Sıkar)Ziraat Bankası: Jovovic, Ghaemi, Vahit Emre Savaş, Finger, Enes Atlı, Koray Şahin...

  • 28.10.2018 18:46 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Burhan İlhan, Çetin OkZiraat Bankası: Jovovic, Ghaemi, Vahit Emre Savaş, Finger, Fırat Ezel Filiz, Koray Şahin (Volkan Döne, Ümit Demir, Kemal Kayhan, Enes Atlı, Selim Demir, Kazemi)İstanbul Büyükşehir Belediyespor: İbrahim Emet, Caner Pekşen, Baturalp Burak...

  • 11.07.2018 11:22 Ziraat Bankası'nda Transfer Çalışmaları

    Voleybolda Efeler Ligi takımlarından Ziraat Bankası, iç transferde orta oyuncu Koray Şahin ile yola devam etme kararı aldı.

  • 05.05.2018 16:02 A Milli Erkek Voleybol Takımı'nın Ankara Kampı

    Milli Takım kampında şu sporcular yer alıyor: "Burutay Subaşı, Murat Yenipazar, Oğulcan Yatkın, Muzaffer Yönet, Metin Toy, Adis Lagumdzija, Abdullah Çam, Beytullah Hatipoğlu, Burak Mert, Alperay Demirciler, Gökhan Gökgöz, Burak Baturalp Güngör, Yasin Aydın, Yiğit Gülmezoğlu, Marko Mert Matic, Faik Samet Güneş, Vahit Emre Savaş, Koray Şahin, Hakkı Çapkınoğlu, Mustafa Koç

  • 20.04.2018 00:02 Filenin Efeleri'nde Aday Kadro Belli Oldu Filenin Efeleri'nde Aday Kadro Belli Oldu

    Milli takımın 22 kişilik aday kadrosunda şu oyuncular bulunuyor: Pasör: Murat Yenipazar (İstanbul Büyükşehir Belediyespor), Oğulcan Yatgın (Fenerbahçe), Muzaffer Yönet (Arkas Spor)Pasör çaprazı: Metin Toy (Fenerbahçe), Adis Lagumdzija (Arkas Spor), Abdullah Çam (Halkbank)Libero: Beytullah Hatipoğlu (Afyon Belediyesi Yüntaş), Burak Mert (Arkas Spor), Hasan Yeşilbudak ve Alperay Demirciler (Halkbank)Smaçör: Burutay Subaşı (Halkbank), Gökhan Gökgöz ve Yiğit Gülmezoğlu (Arkas Spor), Burak Baturalp Güngör (İstanbul Büyükşehir Belediyespor), Yasin Aydın (Galatasaray), Batuhan Avcı (Beşiktaş)Orta oyuncu: Faik Samet Güneş ve Hakkı Çapkınoğlu (Halkbank), Vahit Emre Savaş ve Koray Şahin (Ziraat Bankası), Marko Mert Matic ve Mustafa Koç (Arkas Spor)Ay-yıldızlı ekibin Avrupa Ligi Altın Kategori grup etabında yapacağı maçların programı şöyle: 20 Mayıs Pazar15

  • 18.04.2018 17:07 A Milli Erkek Voleybol Takımı'nın Aday Kadrosu Açıklandı

    Milli takımın 22 kişilik aday kadrosunda şu oyuncular bulunuyor: Pasör: Murat Yenipazar (İstanbul Büyükşehir Belediyespor), Oğulcan Yatgın (Fenerbahçe), Muzaffer Yönet (Arkas Spor)Pasör çaprazı: Metin Toy (Fenerbahçe), Adis Lagumdzija (Arkas Spor), Abdullah Çam (Halkbank)Libero: Beytullah Hatipoğlu (Afyon Belediyesi Yüntaş), Burak Mert (Arkas Spor), Hasan Yeşilbudak ve Alperay Demirciler (Halkbank)Smaçör: Burutay Subaşı (Halkbank), Gökhan Gökgöz ve Yiğit Gülmezoğlu (Arkas Spor), Burak Baturalp Güngör (İstanbul Büyükşehir Belediyespor), Yasin Aydın (Galatasaray), Batuhan Avcı (Beşiktaş)Orta oyuncu: Faik Samet Güneş ve Hakkı Çapkınoğlu (Halkbank), Vahit Emre Savaş ve Koray Şahin (Ziraat Bankası), Marko Mert Matic ve Mustafa Koç (Arkas Spor)Ay-yıldızlı ekibin Avrupa Ligi Altın Kategori grup etabında yapacağı maçların programı şöyle: 20 Mayıs Pazar: 15

  • 14.04.2018 18:53 Maliye Piyango, Efeler Ligi'nde 5'inci Oldu

    SALON: TVF BaşkentHAKEMLER: Burhan İlhan, Erhan AlparslanZİRAAT BANKASI: Koray Şahin, Ulaş Kıyak, Kurek, Vahit Emre Savaş, Konarski, Antonov (Volkan Döne, Enes Atlı, Cacic, Vefa Yılmaz)MALİYE PİYANGO: Kemal Kayhan, Venno, Halil İbrahim Yücel, Uğur Güneş, Gjorgiev, Stankovic (Murat Tokgöz,...

  • 14.04.2018 18:31 Voleybol: Efeler Ligi Klasman Etabı

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Burhan İlhan, Erhan AlparslanZiraat Bankası: Koray Şahin, Ulaş Kıyak, Kurek, Vahit Emre Savaş, Konarski, Antonov (Volkan Döne, Enes Atlı, Cacic, Vefa Yılmaz)Maliye Piyango: Kemal Kayhan, Venno, Halil İbrahim Yücel, Uğur Güneş, Gjorgiev, Stankovic (Murat Tokgöz,...

  • 12.04.2018 17:12 Ziraat Bankası Finalin Eşiğinden Döndü Ziraat Bankası Finalin Eşiğinden Döndü

    Koray Şahin ile üst üste sayılar üreten Ziraat Bankası, oyunun kontrolünü eline alarak seti 25-21 üstün bitirdi ve 1-0 öne geçti

  • 11.04.2018 00:05 Voleybolda Erkekler Cev: Ziraat Bankası: 2 - Belogorie: 3

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Georgios Georgouleas, Zdenek GrabovskyZiraat Bankası: Kurek, Emre Savaş, Konarski, Antonov, Koray Şahin, Ulaş Kıyak (Volkan Döne, Enes Atlı, Cacic)Belogorie: Nikolov, Grankin, Iereshchenko, Muserskiy, Bakun, Tetyukhin (Eremin, Obmochaev, Safonov, Danilov, Poroshin, Khanipov, Spodobets)Setler: 25-21, 26-24, 26-28, 21-25, 11-15Süre: 131 dakika (27, 31, 30, 27, 16) - İSTANBUL

  • 10.04.2018 22:25 Ziraat Bankası, Erkekler Cev Kupası'nda İkinci Oldu

    SALON: TVF BaşkentHAKEMLER: Georgios Georgouleas (Yunanistan), Zdenek Grabovsky (Çekya)ZİRAAT BANKASI: Kurek, Emre Savaş, Konarski, Antonov, Koray Şahin, Ulaş Kıyak (Volkan Döne, Enes Atlı, Cacic)BELOGORİE BELGOROD: Nikolov, Grankin, Iereshchenko, Muserskiy, Bakun, Tetyukhin (Eremin,...