Cem Mumcu'nun İkinci Kişisel Sergisi Açıldı - Son Dakika

Cem Mumcu'nun İkinci Kişisel Sergisi Açıldı

14.12.2017 09:52
Cem Mumcu'nun İkinci Kişisel Sergisi Açıldı

Cem Mumcu'nun "Zoraki Yolculuk / Accidental Travel" isimli ikinci kişisel sergisi Joint Idea Arnavutköy'de sanat dünyasından önemli isimlerin katıldığı büyük parti ile açıldı.

Sıla, Suna Yıldızoğlu, Ecem Akbin, Aynaz Özkaşıkçı ve Yasemin Ustaoğlu gibi ünlü simaların yoğun ilgi gösterdiği sergi; insanoğlunun kırılganlığı ile derin bir duygudurum karşısında yeni bir "ben" olma uğruna devinim içinde savrulan ruh hallerinin çarpıcı hikayelerini konu alıyor.

Günümüz dünyası ve toplumsal başkalaşımın insanoğlu üzerinde yaratabileceği tahribatın boyutlarına odaklanan sergi; sanatçının başından geçen bir takım talihsiz olaylar dizisinin fitilini ateşlediği 'zoraki yolculuk' deneyimini merkezine alarak, oluşmuş "duygu sıkışıklıklarını" sıradışı bir şekilde ifade ediyor.

Cem Mumcu'nun kendi deyimiyle "en sevdiklerim" olarak adlandırdığı eserleri de bünyesinde barındıracak şekilde titizlikle seçilmiş 43 eserlik bir seçki Buğra Uzunçelebi küratörlüğünde hayata geçirildi. Sergi, Joint Idea Arnavutköy'de 14 Ocak'a kadar hafta içi 10:00 – 18:00, Cumartesi 12.00 – 18.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

YORUMLAR
500
Cem Mumcu kimdir? Cem Mumcu kaç yaşında, nereli? Cem Mumcu hayatı ve biyografisi nedir? Cem Mumcu kimdir? Cem Mumcu kaç yaşında, nereli? Cem Mumcu hayatı ve biyografisi nedir?
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat Cem Mumcu'nun İkinci Kişisel Sergisi Açıldı - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement