Feridun Düzağaç - Son Dakika

Feridun Düzağaç

07.12.2016 20:34
Feridun Düzağaç

Sevilen aşk şarkılarının başarılı yorumcusu Feridun Düzağaç, 7 Aralık'ta Fiyort Live Performance sahnesinde en sevilen şarkılarını seslendirecek.

Sevilen aşk şarkılarının başarılı yorumcusu Feridun Düzağaç, 7 Aralık'ta Fiyort Live Performance sahnesinde en sevilen şarkılarını seslendirecek.

İlk kez Mersin'de bir grubun solisti olarak şarkı söylemeye başlayan Feridun Düzağaç, kendi müziklerini üretmeye 1988'de üniversiteden dört arkadaşıyla birlikte kurduğu Tını grubuyla başladı. 1990'lı yıllardan beri melankolik şarkı sözleriyle dikkatleri üzerine çeken Düzağaç, 2009 Kral Tv Video Müzik Ödülleri'nde "Beni Bırakma" şarkısına çektiği klip ile Yılın Klibi Ödülü'ne layık görüldü.

Feridun Düzağaç müziğin yanısıra televizyon ve sinema filmlerinde de rol aldı. 2005 yapımı "Gece 11.45", 2007 yapımı "2 Süper Film Birden" ve 2008 yapımı "Aşk Tutulması" isimli sinema filmleri ile "Derman" ve "Binbir Gece" dizilerinde kamera önüne geçti.

VIP ve Sahne önü kategorisinden minumum 2 bilet alan seyirciler, konseri masa düzeninde kendilerine ayrılan özel alanda izleyebilirler.

VIP ve Sahne Önünden bilet alan seyirciler, 0212 216 77 16 - 0532 448 44 62 numaralı telefondan rezervasyon yaptırması gerekmektedir. Rezervasyon yaptırmayan müşteriler mekanın belirlediği boş masalarda oturacaklardır.

Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

Organizasyon şirketi, misafirlere rahatça eğlenebilecekleri bir ortam sunabilmek için mekan girişinde erkek/ kadın oranına dikkat edilecek ve gerektiğinde bilet iadesi yapılacaktır. Tüm katılımcıların bu konuya özen göstererek etkinliğe katılmaları önemle rica olunur.

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

Kapı açılış saati 20: 30, Konser saati: 22: 30'dur.

Detaylı bilgi için 0532 448 44 62 - 0212 216 77 16 numaralı telefonları arabilirsiniz.

Bilet alan tüm müşteriler yukarıda yazılı tüm kuralları kabul etmiş sayılmaktadır.

YORUMLAR
500
Raziye Oskay'ın ismi Toroslar'da yaşayacak Raziye Oskay'ın ismi Toroslar'da yaşayacak Son dakika 3. sayfa: Tarsus'taki trafik kazasında ölenlerin sayısı 2'ye yükseldi Son dakika 3. sayfa: Tarsus'taki trafik kazasında ölenlerin sayısı 2'ye yükseldi Mersin'de polis, kurbanlık satıcılarını sahte paraya karşı uyardı Mersin'de polis, kurbanlık satıcılarını sahte paraya karşı uyardı
Kaynak: Etkinlik.io

Son Dakika Kültür Sanat Feridun Düzağaç - Son Dakika

Bu haber Etkinlik.io tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Etkinlik.io tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Etkinlik.io kurumudur.

Advertisement