Ghetto'da Bu Hafta - Son Dakika
Kültür Sanat

Ghetto'da Bu Hafta

Ghetto\'da Bu Hafta

Orient Expressions, bayramı Ghetto'da kutluyor!

22.10.2012 16:36
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

25 Ekim Perşembe - 21:30

Tam/ Öğrenci: 20 TL

Orient Expressions

Orient Expressions, bayramı Ghetto'da kutluyor! Elektronik müziği doğu tınılarıyla buluşturdukları ilk albümleri 'Divan'dan beri kendilerine has müzikal yapılarını korumayı başaran Orient Expressions ile türler arası yolculuk sizleri bekliyor.

26 Ekim Cuma - 22:30

Tam: 30 TL Öğrenci: 20 TL

Sattas

2005 yılında kurulan; Lee Scratch, Gregory Isaac, Bob Marley, The Wailers ve Count Ossie gibi birçok ismin cover'larını çalmanın yanı sıra sahnede kendi parçalarına da yer veren Sattas ile bir an olsun yerinde duramayacağınız bir gece… İstanbul'un birçok önemli klübünde konserler veren Sattas, reggae, dub, ska caz, blues ve klasik rock'ı sahnede birleştirerek izleyiciye keyifli dakikalar yaşatıyor.

27 Ekim Cumartesi

Tam: 35 TL Öğenci: 25 TL

VEGA

1996 kurulan Vega 1999 yılında 'Tamam Sustum', 2002 yılında 'Tatlı Sert' ve 2003 yılında 'Tatlı Sert 2' albümlerini çıkardı. En son 2005 yılının sonunda 'Hafif Müzik' albümünü çıkaran Vega, Deniz Özbey Akyüz'ün kendine has sesi, sahnedeki enerjileri ve dinleyici ile olan iletişimleriyle kaçırılmayacak bir konser vaadediyor.

31 Ekim Çarşamba 21:30

Tam/Öğrenci: 20 TL

HALLOWEEN NITE MIXED UP!

Yaptığı 45'lik geceleriyle ünlü yazar ve programcı Naim Dilmener ile Rashit grubundan tanıdığımız Orkun Tunç Halloween adına DJ kabininde buluşuyor! Vampirleri, kurt adamları, mumyaları, canavarlari dans ettirecekleri bu gecede 80'lerin, 90'ların hitleri, kaybolmus 12-inch remix'leri ve günümüz radyo hitleri ile kanlı ve danslı bir gece sizleri bekliyor!

YAKINDA!

2 KASIM: Asia Argento DJ Set

10 KASIM: Ornette

16 Kasım: mor ve ötesi 'Güneşi Beklerken' İLK KONSER

23 Kasım Nils Landgren Funk Unit

30 Kasım: Natacha Atlas

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat Ghetto'da Bu Hafta - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  • Ankara Devlet Opera ve Balesi Modern Dans Topluluğu 'Enternasyonal III' ile sahnede
    23:24 Ankara Devlet Opera ve Balesi Modern Dans Topluluğu 'Enternasyonal III' ile sahnede

    Ankara Devlet Opera ve Balesi Modern Dans Topluluğu'nun 'Enternasyonal III' adlı temsili, Opera Sahnesi'nde sanatseverlerle buluştu. Bu sezon yurt dışından konuk olarak gelen iki koreograf ile gerçekleştirilen eser, Tülay Şimşek'in kostüm tasarımı ve Bülent Arslan'ın ışık tasarımıyla prömiyerinde büyük beğeni topladı.


Advertisement