Son dakika kültür sanat: İspanyol flamenko dansçısı Rafael Amargo, uyuşturucu kaçakçılığından gözaltına alındı - Son Dakika

Son dakika kültür sanat: İspanyol flamenko dansçısı Rafael Amargo, uyuşturucu kaçakçılığından gözaltına alındı

02.12.2020 17:27
Son dakika kültür sanat: İspanyol flamenko dansçısı Rafael Amargo, uyuşturucu kaçakçılığından gözaltına alındı

Son dakika kültür sanat haberi: Dünyanın en tanınmış flamenko dansçılarından İspanyol Rafael Amargo, uyuşturucu kaçakçılığı suçlamasıyla gözaltına alındı.

Dünyanın en tanınmış flamenko dansçılarından İspanyol Rafael Amargo, uyuşturucu kaçakçılığı suçlamasıyla gözaltına alındı.

İspanya'nın başkenti Madrid'de dün akşam gözaltına alınan ve mahkemeye sevk edileceği açıklanan Amargo'nun, suç örgütü üyesi olmak ve uyuşturucu kaçakçılığıyla suçlandığı bildirildi.

Polis kaynaklarından İspanyol basınına yapılan açıklamada, aynı suçlardan biri kız arkadaşı olmak üzere sanatçının yakın çevresinden 3 kişinin daha gözaltına alındığı kaydedildi.

Koreograf ve flamenko dansçısı Amargo'nun yeni gösterisinin perşembe günü Madrid'deki La Latina Tiyatrosu'nda başlaması öngörülüyordu.

16 yaşında profesyonel kariyerine başlayan ve 1997'de ilk gösterisine çıkan Amargo, bu zamana kadar aralarında Sahne Sanatları için Max Ödülleri, Güzel Sanatlar Altın Liyakat Madalyası ve Endülüs Madalyası'nın da olduğu çok sayıda ödül aldı.

YORUMLAR
500
İtalya'da ilk maymun çiçeği virüsü vakası tespit edildi İtalya'da ilk maymun çiçeği virüsü vakası tespit edildi İspanya ve Portekiz'de maymun çiçeği virüsü alarmı İspanya ve Portekiz'de maymun çiçeği virüsü alarmı İspanya'da 'kör eden sinek' paniği! 6 büyük şehir için kırmızı alarm verildi İspanya'da 'kör eden sinek' paniği! 6 büyük şehir için kırmızı alarm verildi
Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat Son dakika kültür sanat: İspanyol flamenko dansçısı Rafael Amargo, uyuşturucu kaçakçılığından gözaltına alındı - Son Dakika


Advertisement