SON DAKİKA KUSURA HABERLERİ

Son Dakika Kusura Haberleri

 • 20 Ocak 2019 16:28 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Hesabi Değil Hasbi Adaylarla Yol Yürüyeceğiz" Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, açıkladıkları belediye başkan adaylarında 'hasbilik ve hesabilik' konularına dikkat ettiklerini belirterek, "Belediye başkan adaylarımızı tanıtırken her şeyden önce hasbilik, hesabilik buna dikkat etmemiz lazım.
 • 20 Ocak 2019 15:44 Cumhurbaşkanı Erdoğan Ordu'da Cumhurbaşkanı Erdoğan Ordu'da Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Her şeyden önce şunu bilmemiz lazım, adaylarımızı bugün tanıtırken her şeyden önce hasbilik, hesabilik buna dikkat etmemiz lazım. Eğer bir aday hesabiyse kusura bakmasın biz onlarla yol yürümeyiz ama hasbiyse onlarla yol yürürüz.
 • 19 Ocak 2019 23:13 Şenol Güneş Bende Açık Arıyorlar Ben kendimi bu yaşta bile eleştiriyorumMaçtan sonra söylediğim cümleyi eğer bir hesabın içinde olsaydım hiç söylemezdimBana yapılan eleştiri değil ki hakaret ve saygısızlıkDaha iyi oynamalı ve daha iyi durumda olmalıyızİSTANBUL, - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, kural hatası...
 • 19 Ocak 2019 23:04 Spor Şenol Güneş Bende Açık Arıyorlar Spor Şenol Güneş Bende Açık Arıyorlar Şenol Güneş Bende açık arıyorlarBen kendimi bu yaşta bile eleştiriyorumMaçtan sonra söylediğim cümleyi eğer bir hesabın içinde olsaydım hiç söylemezdimBana yapılan eleştiri değil ki hakaret ve saygısızlıkDaha iyi oynamalı ve daha iyi durumda olmalıyızİSTANBUL,(DHA) - Beşiktaş Teknik Direktörü...
 • 19 Ocak 2019 23:01 Konular Olduğundan Farklı Noktalara Çekiliyor Konular Olduğundan Farklı Noktalara Çekiliyor" Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Akhisarspor maçının ardından kendisi hakkında yapılan eleştirilere cevap verdi.
 • 19 Ocak 2019 22:51 Şenol Güneş: Şenol Güneş: "Bende Açık Arıyorlar" "Ben kendimi bu yaşta bile eleştiriyorum""Maçtan sonra söylediğim cümleyi eğer bir hesabın içinde olsaydım hiç söylemezdim""Bana yapılan eleştiri değil ki hakaret ve saygısızlık""Daha iyi oynamalı ve daha iyi durumda olmalıyız"İSTANBUL, - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, kural hatası...
 • 19 Ocak 2019 22:49 Şenol Güneş: "Konular Olduğundan Farklı Noktalara Çekiliyor" Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Akhisarspor maçının ardından kendisi hakkında yapılan eleştirilere cevap verdi.
 • 19 Ocak 2019 22:30 Şenol Güneş'ten Eleştirilere Cevap Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Akhisarspor ile oynanan karşılaşmada ev sahibi ekibin müsabaka listesine 13 yabancı oyuncu yazarak kural ihlali yapması üzerine yaşananlara cevap verdi.
 • 19 Ocak 2019 21:23 Soylu: Soylu: "Sandık Güvenliğini Hiçbir Noktada Zafiyete Uğratamayız" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerine ilişkin "Türkiye'de ne Suriyelilerin oy kullanması ne adres kayıtlarındaki herhangi bir eksiklik veya hata, seçimin sonuçları üzerinde tesir edebilecek bir etkiye sahip değildir.
 • 19 Ocak 2019 20:56 Erzurum'da "Seçim Bölge Güvenlik Toplantısı" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 31 Mart'ta yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'ne ilişkin," Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan, oy kullanma hakkı olan bütün Suriyeliler Hatay'da oy kullansa, Hatay'daki siyasetin etkilenmesi zaten mümkün değildir.
 • 18 Ocak 2019 19:56 Bakan Soylu Bulgaristan'da Soydaşlarla Buluştu Bakan Soylu Bulgaristan'da Soydaşlarla Buluştu İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Bir ülke kendi içerisinde bulunduğu genel güvenlik durumunu başka ülkelerin güvenlik durumlarını gözetmeden artık değerlendirebilme imkanına sahip değil. Çünkü bir taraftan düzensiz göç rotası bir taraftan uyuşturucu rotası. Bir taraftan da terör hattı.
 • 18 Ocak 2019 19:31 Bakan Soylu Bulgaristan'da Soydaşlarla Buluştu İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Bir ülke kendi içerisinde bulunduğu genel güvenlik durumunu başka ülkelerin güvenlik durumlarını gözetmeden artık değerlendirebilme imkanına sahip değil. Çünkü bir taraftan düzensiz göç rotası bir taraftan uyuşturucu rotası. Bir taraftan da terör hattı.
 • 17 Ocak 2019 13:57 Çavuşoğlu-Dimitrov Ortak Basın Toplantısı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye'nin ABD'den Patriot alım sürecinde teslim süresi, fiyat ve kredilendirme dahil birçok konunun teknik olarak görüşülmesi gerektiğini belirterek, "Orta vadede ve uzun vadede bizim için önemli bir kriter daha var; ortak üretim ve teknoloji transferi." dedi.
 • 15 Ocak 2019 13:10 MHP TBMM Grup Toplantısı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "CHP, Yüksek Seçim Kurulunu (YSK) tanımıyorsa, buyursun seçime de katılmasın.
 • 14 Ocak 2019 17:17 Bakan Soylu, Drift Yapan ve Makas Atan Sürücüleri Bir Kez Daha Uyardı Bakan Soylu, Drift Yapan ve Makas Atan Sürücüleri Bir Kez Daha Uyardı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, makas atan ve drift yapan sürücüleri uyararak, "Bu işi gösteri haline getirenler var. Benim en çok hoşuma giden iş, o adamı bulup, cezasını kesip, arabasını bağlatmak. Kimse kusura bakmasın." dedi.
 • 14 Ocak 2019 17:10 Bakan Soylu: Belediye Gelir Elde Etsin Diye Milleti Cezaya Boğamayız İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, "500 metre arayla iki tane Elektronik Denetim Sistemi (EDS) kurulmaz. Burada amaç belediyelerin oradan gelecek paralarla elde edeceği gelirini artırmak değil. Belediye buradan direkt gelir elde etsin diye, kimse kusura bakmasın, milleti cezaya boğamayız" dedi.
 • 14 Ocak 2019 16:08 Bakan Soylu'dan Trafik Magandalıklarını Sosyal Medyada Paylaşanlara Tepki Bakan Soylu'dan Trafik Magandalıklarını Sosyal Medyada Paylaşanlara Tepki Bakan Soylu'dan trafik magandalıklarını sosyal medyada paylaşanlara tepki İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: "Bazen iki araçla trafiğe çıkıyorlar, bir tanesi slalom yaparken diğer araç arkadan videosunu çekiyor, sonra da sosyal med...
 • 14 Ocak 2019 15:59 Dizileri Trafik Kuralları Hassasiyetine Göre Sıralayacağız" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Televizyon dizilerinde kim trafik kurallarına hassasiyet gösteriyor, kim göstermiyor, sonucunda bunları sıralayacağız. En çok hassasiyet gösterenleri, bakanlık olarak teşekkürlerimizle beraber bildirmeye çalışacağız." dedi.
 • 14 Ocak 2019 15:51 Hedefinde Trafik Magandaları Vardı Hedefinde Trafik Magandaları Vardı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, trafik magandalarına "Sosyal medyada üç beş tane beğeni almak, birilerinin hayatından ve kendi hayatınızdan daha mı kıymetli?" diye tepki gösterdi.
 • 14 Ocak 2019 15:48 Bakan Soylu'dan Trafik Magandalıklarını Sosyal Medyada Paylaşanlara Tepki İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Bazen iki araçla trafiğe çıkıyorlar, bir tanesi slalom yaparken diğer araç arkadan videosunu çekiyor, sonra da sosyal medyada paylaşıyorlar.
 • 13 Ocak 2019 15:18 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, Tank Palet Açıklaması Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, Tank Palet Açıklaması Kusura bakmasınlar Tayyip Erdoğan böyle bir yola bugüne kadar girmemiştir, bundan sonra da girmez
 • 13 Ocak 2019 14:56 Erdoğan'dan 'Tank Palet Fabrikası' Açıklaması Erdoğan'dan 'Tank Palet Fabrikası' Açıklaması Kusura bakmasınlar Tayyip Erdoğan böyle bir yola bugüne kadar girmemiştir, bundan sonra da girmez
 • 13 Ocak 2019 14:51 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Tank Palet Fabrikası' Açıklaması Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Tank Palet Fabrikası' Açıklaması Kusura bakmasınlar Tayyip Erdoğan böyle bir yola bugüne kadar girmemiştir, bundan sonra da girmez
 • 12 Ocak 2019 11:56 İnönü: 500 Milyon Dolarlık 9 Gayrimenkulü Şişliliye Yeniden Kazandıracağız (2) Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, Bilgi Üniversitesi'ne kendisinden önceki dönemde 2 TL'ye satılan İstanbul Mecidiyeköy'deki 7 bin metrekarelik taşınmazı geri almak için açtıkları davayı kazanmalarıyla ilgili konuştu.
 • 12 Ocak 2019 11:52 İnönü: 500 Milyon Dolarlık 9 Gayrimenkulü Şişliliye Yeniden Kazandıracağız - 1 İnönü: 500 Milyon Dolarlık 9 Gayrimenkulü Şişliliye Yeniden Kazandıracağız - 1 - ŞİŞLİ Belediye Başkanı Hayri İnönü, Bilgi Üniversitesi'ne kendisinden önceki dönemde 2 TL'ye satılan Mecidiyeköy'deki 7 bin metrekarelik taşınmazı geri almak için açtıkları davayı kazanmalarıyla ilgili konuştu.
 • 12 Ocak 2019 11:46 İnönü: 500 Milyon Dolarlık 9 Gayrimenkulü Şişliliye Yeniden Kazandıracağız ŞİŞLİ Belediye Başkanı Hayri İnönü, Bilgi Üniversitesi'ne kendisinden önceki dönemde 2 TL'ye satılan Mecidiyeköy'deki 7 bin metrekarelik taşınmazı geri almak için açtıkları davayı kazanmalarıyla ilgili konuştu.
 • 12 Ocak 2019 10:54 Takside Unutulan 46 Bin TL'yi Sahibine Teslim Etti Takside Unutulan 46 Bin TL'yi Sahibine Teslim Etti Bursalı taksici Fahrettin Akşar, aracında unutulan 46 bin 730 lirayı sahibine teslim etti.
 • 12 Ocak 2019 10:22 Bursalı Taksiciden Duyarlılık Örneği Bursalı taksici Fahrettin Akşar, aracında unutulan 46 bin 730 lirayı sahibine teslim etti.
 • 11 Ocak 2019 16:20 Sağlıkçılardan 'Kardan Adam'lı Döner Sermaye Eylemi TOKAT'ta Sağlık-Sen üyeleri, devlet hastanesinde döner sermaye sisteminde adaletsizlik yapıldığını savunarak, kardan adamlı eylem yaptı.
 • 11 Ocak 2019 14:22 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Milyonlarca Bez Torba ve Fileyi Promosyon Olarak Dağıtacağız Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bu seçimlerde biz bez torbalar ve kenevirden yapılmış olan filelerle meydanlarda olacağız. Milyonlarca bez torba ve fileyi hazırlıyoruz, bu kampanyada milletimize promosyon olarak dağıtacağız. Ana muhalefet varsın naylon poşet dağıtıversin.
 • 11 Ocak 2019 13:50 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Milyonlarca Bez Torba ve Fileyi Promosyon Olarak Dağıtacağız Cumhurbaşkanı Erdoğan: Milyonlarca Bez Torba ve Fileyi Promosyon Olarak Dağıtacağız CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "Bu seçimlerde biz bez torbalar ve kenevirden yapılmış olan filelerle meydanlarda olacağız. Milyonlarca bez torba ve fileyi hazırlıyoruz, bu kampanyada milletimize promosyon olarak dağıtacağız. Ana muhalefet varsın naylon poşet dağıtıversin.
 • 11 Ocak 2019 12:40 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Siyaset Milleti Kendinden Nefret Ettirme Değil, Sevdirme Sanatıdır" Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Siyaset milleti kendinden nefret ettirme değil, sevdirme sanatıdır" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "Kendini milletin üzerinde gören, oy sandığından çıkacak sonucu çantada keklik zanneden teşkilat yöneticisi, milletvekili, belediye başkanı ya da adayı kadar AK...
 • 11 Ocak 2019 12:31 Erdoğan'dan Teşkilata Uyarı Erdoğan'dan Teşkilata Uyarı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Kendini milletin üzerinde gören, oy sandığından çıkacak sonucu çantada keklik zanneden teşkilat yöneticisi, milletvekili, belediye başkanı ya da adayı kadar AK Parti'ye zarar veren kimse olamaz" dedi.
 • 11 Ocak 2019 11:43 Zeybekci, Gazetecilerle Buluştu Zeybekci, Gazetecilerle Buluştu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle İzmir'de basın mensupları ile bir araya gelen AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nihat Zeybekci, seçim boyunca sade ve anlaşılır bir kampanya yürüteceklerini, ittifak kurdukları MHP ile İzmir'de muhteşem bir uyum olduğunu söyledi.
 • 09 Ocak 2019 11:44 İmamoğlu, İnce ile Bir Araya Geldi Kusura bakmasın
 • 06 Ocak 2019 13:02 Başkan Uysal, Doğum Gününü Yargıtay Başkanı Cirit ile Kutladı Başkan Uysal, Doğum Gününü Yargıtay Başkanı Cirit ile Kutladı Burhaniye ilçesinde AK Partili Belediye Başkanı Necdet Uysal, doğum gününü Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit ile birlikte kutladı.
 • 05 Ocak 2019 17:00 Başkan Uysal Doğum Gününü Yargıtay Başkanı ile Kutladı Başkan Uysal Doğum Gününü Yargıtay Başkanı ile Kutladı Balıkesir'in Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal doğum gününü Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit ile birlikte kutladı.
 • 05 Ocak 2019 13:13 AK Parti Milletvekili Öztürk'ten Çöp Tepkisi AK Parti Milletvekili Öztürk'ten Çöp Tepkisi Giresun'un Görele ilçesinde düzenlenen muhtarlar toplantısında konuşan AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, Çavuşlu beldesindeki Katı Atık Bertaraf Tesisi'nin rezalet olduğunu söyledi.
 • 04 Ocak 2019 11:21 Karadeniz'de, 'İmar Barışı' Başvuruları 800 Bini Aştı Karadeniz'de, 'İmar Barışı' Başvuruları 800 Bini Aştı TÜRKİYE genelinde 31 Aralık 2017'den önceki kaçak yapılara af getiren 'İmar Barışı'na, Karadeniz Bölgesi'nde başvuru 800 bini aştı.
 • 04 Ocak 2019 10:44 Trabzon Karadeniz'de, 'İmar Barışı' Başvuruları 800 Bini Aştı Trabzon Karadeniz'de, 'İmar Barışı' Başvuruları 800 Bini Aştı Karadeniz'de, 'İmar Barışı' başvuruları 800 bini aştıTürkiye'de getirilen 'İmar Barışı' ile 31 Aralık 2017'den önceki yapılara af getirileceği belirtilen uygulamaya, Karadeniz Bölgesi'nde 800 bini aşan başvuru yapıldı.
 • 02 Ocak 2019 23:01 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Uymayanı İstirahate Davet Ederiz" Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Uymayanı istirahate davet ederiz" "Ben hep şunu merak ederim, Çankaya niye böyle, Yenimahalle niye böyle? Buralarda belediye var, belediye olduğuna göre çöp, çamur, çukur niye buralarda var, niye hizmet vermiyorlar?
 • 02 Ocak 2019 22:54 Erdoğan: İttifakın Gereğine Uymayan Arkadaşlarımızı İstirahate Davet Ederiz CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "Cumhur İttifakı'nda kimse kalkıp da çizdiğimiz çizginin dışına çıkamaz. İttifakın gereği neyse tüm arkadaşlarımız, teşkilatlarımız buna uymalıdır.
 • 02 Ocak 2019 22:53 Erdoğan: İttifakın Gereğine Uymayan Arkadaşlarımızı İstirahate Davet Ederiz CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "Cumhur İttifakı'nda kimse kalkıp da çizdiğimiz çizginin dışına çıkamaz. İttifakın gereği neyse tüm arkadaşlarımız, teşkilatlarımız buna uymalıdır.
 • 02 Ocak 2019 22:11 Cumhur İttifakı'nda Kimse Çizdiğimiz Çizginin Dışına Çıkamaz Cumhur İttifakı'nda Kimse Çizdiğimiz Çizginin Dışına Çıkamaz" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Biz bir Cumhur İttifakı yaptık, Cumhur İttifakı'nda kimse çizdiğimiz çizginin dışına çıkamaz. Cumhur İttifakı'nın gereği neyse tüm arkadaşlarımız, tüm teşkilatlarımız buna uymalıdır.
 • 02 Ocak 2019 22:02 Yerel Seçim Öncesi Teşkilat, Aday ve Aday Adayları Buluşma Programı Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Cumhur İttifakı'nda kimse kalkıp da çizdiğimiz çizginin dışına çıkamaz. Cumhur İttifakı'nın gereği ne ise tüm arkadaşlarımız, teşkilatlarımız buna uymalıdır.
 • 02 Ocak 2019 20:40 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Samsun İl Başkanı'nın Görevden Alınmasıyla İlgili İlk Kez Konuştu Cumhurbaşkanı Erdoğan, Samsun İl Başkanı'nın Görevden Alınmasıyla İlgili İlk Kez Konuştu Cumhurbaşkanı Erdoğan, Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman'ın görevden alınmasıyla ilgili konuştu. Erdoğan, "Cumhur İttifakı'nın ruhuna herkes uymalı, uymayanlar kusura bakmasın istirahate alırız." dedi.
 • 01 Ocak 2019 09:57 Sakarya'daki Cinayetin Faili Alkollü Çıktı Sakarya'nın Hendek ilçesinde bir kişinin öldürülmesi, bir kişinin yaralanması olayına ilişkin tutuklanan sanığın 2,55 promil alkollü olduğu, Hendek Cumhuriyet Başsavcılığına verdiği ek ifadesinde maktulü "Kürt olduğu" gerekçesiyle öldürmediğini söylediği ortaya çıktı.
 • 01 Ocak 2019 06:21 Kütahya'da 2019 Yılının İlk Evlilik Teklifi Gerçekleşti Kütahya'da 2019 Yılının İlk Evlilik Teklifi Gerçekleşti Kütahya'da 2019 yılının ilk evlilik teklifi gerçekleştiKÜTAHYA - Kütahya'da yeni yılın ilk evlilik teklifi özel bir otelde yılbaşı özel eğlencesinde sahneye çıkıp yerel sanatçının elinden mikrofonu alan bir kişi tarafından gerçekleştirildi.
 • 01 Ocak 2019 06:07 2019 Yılının İlk Evlilik Teklifi Kütahya'da Gerçekleşti 2019 Yılının İlk Evlilik Teklifi Kütahya'da Gerçekleşti Kütahya'da yeni yılın ilk evlilik teklifi özel bir otelde yılbaşı özel eğlencesinde sahneye çıkıp yerel sanatçının elinden mikrofonu alan bir kişi tarafından gerçekleştirildi.
 • 29 Aralık 2018 16:24 Ayba Tartışmalarına Vatandaşlar da Katıldı Ayba Tartışmalarına Vatandaşlar da Katıldı Aydın Valiliği tarafından enjeksiyon hizmetleri durdurulan AYBA tartışmalarına hizmet alan vatandaşlar da dahil oldu.