SON DAKİKA KUTUP YILDIZI HABERLERİ

Son Dakika Kutup Yıldızı Haberleri

 • 06 Eylül 2018 10:21 İnoksan Türkiye Ekonomisine Güveniyor, Yatırımlarına Devam Ediyor İnoksan Türkiye Ekonomisine Güveniyor, Yatırımlarına Devam Ediyor Endüstriyel mutfak sektörünün lideri İnoksan; Ekonomi Bakanlığı’nın “Türkiye’den dünya markaları çıkarmak” amacıyla uyguladığı Turquality programı kapsamında, 5 yıllık Gelişim Yol Haritasında yer alan hedeflerini adım adım gerçekleştiriyor.
 • 31 Ağustos 2018 14:22 Hayki'nin Kendini Oldurduğu Yeni Albümü Hayki'nin Kendini Oldurduğu Yeni Albümü "OL" Sizlerle! Yazdığı başarılı liriklerle dillerden düşmeyen rap müziğin güçlü kalemi Hayki, Sony Music Türkiye & Basemode Records etiketli yeni albümü "OL" ile müzikseverlerin karşısına çıkıyor.
 • 14 Ağustos 2018 09:36 Kazdağları'nda Yıldız Şöleni Kazdağları'nda Yıldız Şöleni Balıkesir'in Kazdağları son günlerde meteor yağmurunu çekmek ve yıldız gözlemlemek isteyen fotoğrafçıların uğrak noktası haline geldi.
 • 14 Ağustos 2018 09:10 Kazdağları'nda Yıldız Şöleni Kazdağları'nda Yıldız Şöleni Balıkesir’in Kazdağları son günlerde meteor yağmurunu çekmek ve yıldız gözlemlemek isteyen fotoğrafçıların uğrak noktası haline geldi.
 • 12 Ağustos 2018 12:03 Tufanbeyli'de Festival Coşkusu Tufanbeyli'de Festival Coşkusu Adana’nın Tufanbeyli İlçe Belediyesi tarafından 17’ncisi düzenlenen Tufanbeyli Geleneksel Kültür ve Güreş Festivali coşku içerisinde geçti.
 • 02 Ağustos 2018 16:18 Özel Ümit Bu Sezon da Beton Adamların Arkasında Özel Ümit Bu Sezon da Beton Adamların Arkasında Hentbol Erkekler Süper Lig ekiplerinden Selkaspor, 2018-2019 sezonu için Özel Ümit Hastanesi ile yeniden sağlık sponsorluğu anlaşması yaptı.
 • 29 Temmuz 2018 18:06 Bakan Albayrak: Bakan Albayrak: "Bize Yorgunluk Yok" Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Doğu ile Batı arasında her gün çarpışma, çatışma, ekonomik, siyasi ve askeri büyük meydan okumaların yaşandığı bir dönemde Türkiye'nin önce içeride sonra coğrafyasında ve küresel iklimde bütün dünyanın parmakla gösterdiği bir ülke olmaya doğru...
 • 29 Temmuz 2018 17:23 Yazımda Kardeşlik Var" Projesi Kapanış Programı Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Doğu ile Batı arasında her gün çarpışma, çatışma, ekonomik, siyasi ve askeri büyük meydan okumaların yaşandığı bir dönemde Türkiye'nin önce içeride sonra coğrafyasında ve küresel iklimde bütün dünyanın parmakla gösterdiği bir ülke olmaya doğru...
 • 09 Haziran 2018 22:22 Kılıçdaroğlu: "Adalet Bir Kutup Yıldızı Gibidir, Bütün Kainat Onun Etrafında Döner" - Antalya Muratpaşa Belediyesi İftar programı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşması Kılıçdaroğlu'na yörük kıyafetlerinin giydirilmesi ANTALYA - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Antalya Muratpaşa Belediyesi'nin düzenlendiği iftar programına katıldı.
 • 09 Haziran 2018 21:57 Bakan Albayrak'tan, İnce'ye "Bor" Yanıtı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin "Bordan cam üreteceğiz.
 • 09 Haziran 2018 21:56 Kavgasız Bir Türkiye İstiyoruz" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Kavgasız bir Türkiye, barış içinde yaşayan, kimsenin ötekileştirilmediği, inanç özgürlüğünün, kadın erkek eşitliğinin olduğu, annelerin umutla çocuklarını okula gönderdiği bir Türkiye istiyoruz.
 • 09 Haziran 2018 19:55 Bakan Albayrak'tan, İnce'ye "Bor" Yanıtı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin "Bordan cam üreteceğiz.
 • 08 Haziran 2018 21:49 Kılıçdaroğlu: Dijital Çağı Yakalamak Zorundayız (5) Kılıçdaroğlu: Dijital Çağı Yakalamak Zorundayız (5) İFTARA KATILDICHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Balıkesir'de işadamları, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldikten sonra Kuva-yi Milliye Meydanı'nda partisi tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.
 • 30 Mayıs 2018 18:08 Bakan Kaya: "Biz Şehit Yakınları ve Gazilerimize, Milletimiz Adına Ne Kadar Sahip Çıksak Azdır" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, bakanlık çalışanlarının şehit yakınları ve gaziler için toplandığı 2 milyon liralık yardımı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'ya teslim etti.
 • 30 Mayıs 2018 17:24 Enerji Bakanlığı Çalışanlarından Şehit Yakınlarına Yardım Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, bakanlık çalışanlarının şehit yakınları ve gaziler için toplandığı 2 milyon liralık yardımı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'ya teslim etti.
 • 30 Mayıs 2018 17:24 Isparta'da 120 Milyon Yatırımlı Otogar İnşaatı Hızla Yükseliyor Isparta'da 120 Milyon Yatırımlı Otogar İnşaatı Hızla Yükseliyor Isparta’da yapımı devam eden yeni otogar ve AVM çalışmalarını inceleyen Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, 120 milyon lira maliyetli yatırımı “Bizden sonra torunlarımızdan da öteye gidecek kalıcı bir tesis” olarak tanımladı.
 • 29 Mayıs 2018 22:00 Kılıdaroğlu, Kahramanmaraş'ta İftar Programına Katıldı Kılıdaroğlu, Kahramanmaraş'ta İftar Programına Katıldı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Eğer yetki verilirse, seçimi kazanırsak çıkaracağım ilk kanunlardan biri siyasi ahlak kanunudur.
 • 27 Mayıs 2018 15:52 Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimine Doğru Milletvekili Köse'nin son programı, Kutup Yıldızı Derneği'nin sahur etkinliği oldu
 • 26 Mayıs 2018 17:30 Hakim, Savcı ve Avukat Menfaatleri Farklı ve Birbiri ile Yarışan Değildir" HSK Başkanvekili Mehmet Yılmaz, "Unutmayalım, güvenilir, inanılır ve saygı duyulur bir adalet kurumu için hakim, savcı ve avukat menfaatleri farklı ve birbiri ile yarışan değildir.
 • 21 Mayıs 2018 23:50 Dha Yurt Bülteni-19 IRAK'IN KUZEYİNDE ÇATIŞMA: 2 ŞEHİT, 2 YARALIIRAK'ın kuzeyinde yürütülen askeri operasyon sırasında bölücü terör örgütleri mensupları ile çıkan çatışmada 2 asker şehit oldu, 2 asker ise yaralandı.
 • 21 Mayıs 2018 23:49 Kocaeli Işık: Mücadeleyi Sonuna Kadar Sürdürmeye Kararlıyız-Hd Kocaeli Işık: Mücadeleyi Sonuna Kadar Sürdürmeye Kararlıyız-Hd Işık: Mücadeleyi sonuna kadar sürdürmeye kararlıyızBAŞBAKAN Yardımcısı Fikri Işık, şehitlerin canı sayesinde bu topraklarda hür ve özgür yaşadığımızı belirterek, "Zeytin Dalı Operasyonumuz, bölgede; PKK, PYD, YPG bir terör devleti kurmasın diye yapıldı.
 • 21 Mayıs 2018 23:46 Görüntülü )ışık: Mücadeleyi Sonuna Kadar Sürdürmeye Kararlıyız BAŞBAKAN Yardımcısı Fikri Işık şehitlerin canı sayesinde bu topraklarda hür ve özgür yaşadığımızı belirterek, "Zeytin Dalı Operasyonumuzu bölgede PKK, PYD, YPG bir terör devleti kurmasın diye yapıldı.
 • 21 Mayıs 2018 23:38 Işık: Mücadeleyi Sonuna Kadar Sürdürmeye Kararlıyız Işık: Mücadeleyi Sonuna Kadar Sürdürmeye Kararlıyız BAŞBAKAN Yardımcısı Fikri Işık şehitlerin canı sayesinde bu topraklarda hür ve özgür yaşadığımızı belirterek, "Zeytin Dalı Operasyonumuzu bölgede PKK, PYD, YPG bir terör devleti kurmasın diye yapıldı.
 • 09 Mayıs 2018 12:23 Anneler Günü Geldi Çattı! Anneler Günü Ne Zaman? En Anlamlı Anneler Günü Mesajları Nelerdir? Anneler Günü Geldi Çattı! Anneler Günü Ne Zaman? En Anlamlı Anneler Günü Mesajları Nelerdir? Anneler Günü geldi çattı. Bu özel ve anlamlı gün yaklaşırken ''Anneler günü ne zaman kutlanacak'' sorusu araştırılmaya başlandı. Anneler Günü ne zaman kutlanacak? Bu özel günde annelerimize atabileceğimiz Anneler Günü mesajları nelerdir?
 • 08 Mayıs 2018 12:52 İsveç Başkonsolusu: Türk Tarifi Dolma, Köfte Olmasaydı İsveç Daha Sıkıcı Olabilirdi İSVEÇ İstanbul Başkonsolosu Therese Hyden, 5 yıl Osmanlı topraklarında kalan İsveç Kralı 12'nci Karl'ın tariflerini ülkesine götürdüğü köfte, dolma ve kahve olmaması durumunda, İsveç'in daha sıkıcı olabileceğini söyledi.
 • 05 Mayıs 2018 20:10 Şehidin Rölyefi Doğum Gününde Açıldı Hakkari'nin Çukurca ilçesinde PKK'lı teröristlerce tuzaklanan el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan Uzman Çavuş Anıl Yalap'ın büyüdüğü sokağa konulan rölyefi, doğum gününde düzenlenen törenle açıldı.
 • 05 Mayıs 2018 18:20 Kırklarelili Şehidin Rölyefi Doğum Gününde Açıldı Hakkari'nin Çukurca ilçesinde PKK'lı teröristlerce tuzaklanan el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan Uzman Çavuş Anıl Yalap'ın büyüdüğü sokağa konulan rölyefi, doğum gününde düzenlenen törenle açıldı.
 • 05 Mayıs 2018 12:15 Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Toplantısı Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Başkanı Tevfik Yamantürk, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu'nda görevli Beşiktaşlılara tepki gösterdi.
 • 05 Mayıs 2018 12:04 Tevfik Yamantürk: "Beşiktaş, Türk Futbolunun 'Kutup Yıldızı'dır" Beşiktaş Divan Kurulu Başkanı Tevfik Yamantürk, son yıllarda yaptıkları yatırımlarla Beşiktaş’ın özenilen bir kulüp haline geldiğini söyleyerek, “Ben kulübün Türk futbolunun ‘Kutup Yıldızı’ olduğuna inanıyorum.
 • 02 Mayıs 2018 23:29 Tüdkiyeb Genel Başkanı Çelik: Tüdkiyeb Genel Başkanı Çelik: "Bu Demokratik ve Kutlu Hizmet Yarışında Ben de Varım" AK Parti’den Van milletvekilliği için aday adayı olduğunu belirten Türkiye Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği (TÜDKİYEB) Genel Başkanı Nihat Çelik, “Kendimi yeterli, yetkin, vatana, millete, bugüne ve gelecek nesillere hizmet edecek, birikime, donanıma, vicdana, güç ve enerjiye...
 • 02 Mayıs 2018 22:50 AK Parti Van Milletvekili Aday Adayı Nihat Çelik'ten Basın Açıklaması AK Parti Van Milletvekili Aday Adayı Nihat Çelik'ten Basın Açıklaması Ak Parti Van Milletvekili Aday Adayı Nihat Çelik, milletvekili olması durumunda yapacağı icraatları basın açıklamasıyla kamuoyuna açıkladı.
 • 25 Nisan 2018 22:14 Anayasa Mahkemesinin 56. Kuruluş Yıl Dönümü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "24 Haziran'da yapılacak seçimlerin ardından tüm unsurlarıyla hayata geçecek olan yeni yönetim sistemimizle yürütmeyi daha güçlü, yasamayı daha itibarlı, yargıyı da daha bağımsız hale getirmeyi hedefliyoruz.
 • 25 Nisan 2018 21:37 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Dünyaya Adalet Çağrısı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Dünyaya Adalet Çağrısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Türkiye’nin milyonlarca sığınmacıya sunduğu hizmetlere destek vermeyenler terör örgütlerine milyarlarca doları cömertçe akıtıyorsa bu durum ağaçların değil, dikenlerin sulandığı anlamına gelir. Bu düzenin adı adalet değil, zulüm düzenidir” dedi.
 • 21 Nisan 2018 13:16 Rumeli ve Balkan Çalıştayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün gelinen noktada Meclis'in kolunun, kanadının kırık olduğunu ve orada bağımsız iradenin oluşamadığını savunarak, "Bir kişinin iradesi parlamentoya bir gölge olarak düşüyor.
 • 18 Nisan 2018 17:16 Serebral Palsili Bebekler İçin Serebral Palsili Bebekler İçin "Kutup Yıldızları" Projesi "Greenhalgh, proje adını belirlerken yön gösteren ve en parlak yıldız olan Kutup Yıldızı'ndan ilham aldıklarını dile getirerek, "Serebral palsili çocuklar bazen gülümseme, adım veya küçücük bir kelimeyle ailelerinin gözünde bir yıldız gibi parlıyor ve onlara yön gösteriyor
 • 18 Nisan 2018 14:29 Serebral Palsili Bebekler İçin "Kutup Yıldızları" Projesi "Greenhalgh, proje adını belirlerken yön gösteren ve en parlak yıldız olan Kutup Yıldızı'ndan ilham aldıklarını dile getirerek, "Serebral palsili çocuklar bazen gülümseme, adım veya küçücük bir kelimeyle ailelerinin gözünde bir yıldız gibi parlıyor ve onlara yön gösteriyor
 • 08 Nisan 2018 20:22 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Siirt'teki Konuşmayla Bize Cezaevinin Yolunu Gösterdiler (Ek) '2019'DA TÜRK SİYASİ TARİHİNİN EN ÖNEMLİ SEÇİMLERİ VAR'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 6'ncı Siirt İl Olağan Kongresi'nin düzenlendiği salonda büyük coşkuyla karşılandı.
 • 08 Nisan 2018 18:09 Siirt Cumhurbaşkanı Erdoğan Siirt'teki Konuşmayla Bize Cezaevinin Yolunu Gösterdiler Siirt Cumhurbaşkanı Erdoğan Siirt'teki Konuşmayla Bize Cezaevinin Yolunu Gösterdiler Cumhurbaşkanı Erdoğan Siirt'teki konuşmayla bize cezaevinin yolunu gösterdilerCumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Siirtliler'e seslenerek, Hatırlıyorsunuz değil mi Yiğit düştüğü yerden kalkarmış.
 • 08 Nisan 2018 17:37 Dha Yurt Bülteni-9 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Siirt'teki konuşmayla bize cezaevinin yolunu gösterdiler Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Siirtliler'e seslenerek, "Hatırlıyorsunuz değil mi? Yiğit düştüğü yerden kalkarmış.
 • 08 Nisan 2018 17:03 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Siirt'teki Konuşmayla Bize Cezaevinin Yolunu Gösterdiler (2) '2019'DA TÜRK SİYASİ TARİHİNİN EN ÖNEMLİ SEÇİMLERİ VAR'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 6'ncı Siirt İl Olağan Kongresi'nin düzenlendiği salonda büyük coşkuyla karşılandı.
 • 08 Nisan 2018 16:17 AK Parti Siirt 6. Olağan İl Kongresi Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ekonomik başarılarımızın, siyasi özgürlüklerimizin temel hak ve hürriyetler alanında elde ettiğimiz kazanımlarımızın devamı için 2019 adeta bir 'milat' olacak.
 • 08 Nisan 2018 16:11 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "2019 Seçimleri Kazanımların Devamı İçin Milat Olacak" (1) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, elde edilen kazanımların devamı için 2019 seçimlerinin milat olacağını belirterek, “Türkiye’nin 2019 sınavından da alnının akıyla çıkmaktan başka şansı yoktur.
 • 06 Nisan 2018 14:55 Bursa'nın Fethinin 692. Yıl Dönümü Bursa'nın fethinin 692. yıl dönümü kutlandı.
 • 06 Nisan 2018 13:48 Bursa'da Fetih Coşkusu BURSA'nın fethinin 692'nci yıl dönümü kutlamaları büyük bir coşku içinde yapıldı.
 • 05 Nisan 2018 11:20 Mart Ekonomide Rekorlar Ayı Oldu Mart Ekonomide Rekorlar Ayı Oldu Medya Takip Merkezi (MTM), tarafından Ekonomi Gazetecileri Derneği için yapılan araştırmada, Mart ayı ekonomi başlıkları belirlendi.
 • 03 Nisan 2018 11:05 Milletvekili Erdoğan Başbakan Yıldırım ile Afganistan ve Moğolistan'a Gidiyor Milletvekili Erdoğan Başbakan Yıldırım ile Afganistan ve Moğolistan'a Gidiyor Moğolistan Cumhurbaşkanlığı tarafından yabancı devlet adamlarına verilen en yüksek devlet nişanı olan Kutup Yıldızı Devlet Nişanı ile taltif edilen AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım’ın Asya gezisine eşlik edecek.
 • 30 Mart 2018 00:11 Başbakan Yıldırım Saraybosna'da (3) Başbakan Binali Yıldırım, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile mücadeleye ilişkin, "En fazla nüfuz ettikleri, sızdıkları alan eğitim alanıdır.
 • 29 Mart 2018 23:37 Başbakan Yıldırım: Başbakan Yıldırım: "Bosna Hersek Bir Kutup Yıldızı Gibi Durmakta, Adeta Bölgeye Yön Vermektedir" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Başbakan Yıldırım'ın konuşması Başbakan Binali Yıldırım, Uluslararası Saraybosna Üniversitesinde düzenlenen programda akademisyen ve öğrencilerle bir araya geldi.
 • 29 Mart 2018 13:52 Milletvekili Erdoğan'dan Moğolistan'a Fetö Uyarısı Milletvekili Erdoğan'dan Moğolistan'a Fetö Uyarısı Yapılan görüşmelerde kendisine verilen Moğolistan'ın en büyük devlet nişanı olan 'Kutup Yıldızı Devlet Nişanı' için Moğol heyetine teşekkür eden Erdoğan, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) Moğolistan için de büyük bir tehdit olduğunu ifade etti
 • 29 Mart 2018 13:00 Türkiye Büyümede 7 Yıldızı Yakaladı" İş dünyası örgütlerinin temsilcileri, Türkiye ekonomisinin 2017 yılında yüzde 7,4 ile beklentilerin üzerinde büyümesini memnuniyetle karşılarken, 2018 yılında da etkili bir büyüme oranı yakalanacağına inandıklarını ifade ediyor.