İrem Derici'den aşk dedikodularını kuvvetlendiren imalı paylaşım: 3 harfli misafir - Son Dakika

İrem Derici'den aşk dedikodularını kuvvetlendiren imalı paylaşım: 3 harfli misafir

19.09.2021 22:52

Türk pop müziğinin sevilen iki ismi İrem Derici ile Cem Belevi'nin aşk yaşadıkları iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Aşk iddiaları karşısında kaçamak cevaplar veren Derici, yaptığı paylaşımla dikkat çekti. İrem Derici, sosyal medyada "Evde misafirim var" diye yazdı. Şarkıcı "Kim?" diye soran bir arkadaşına "3 harfli" cevabı vererek Cem Belevi iması yaptı.

Şarkıcı İrem Derici ile Cem Belevi'nin Bodrum'da baş başa tatil yaptığı ve aşk yaşadıkları iddia edilmişti. Aşk söylentilerinin ardından İrem Derici'den dikkat çeken bir hamle geldi.

CEM BELEVİ İMASI

Gelen "Ev hali" yorumuna "Misafirim var" yazan Derici, "Kim?" sorusuna da "3 harfli" cevabı vererek aşk iması yaptı. Cem Belevi'yle evde olduğunu ima eden şarkıcı, aşk iddiaları hakkında "Konuşmak istemiyorum" dese de bir yandan da kendisi Cem Belevi ile ilişkisini gündeme getiriyor.

3 harfli misafir
3 harfli misafir
İrem Derici'den aşk iddialarını kuvvetlendiren paylaşım: 3 harfli misafir
YORUMLAR (2)
500
Eli dursa ayağı durmuyor! Şarkıcı İrem Derici, içkisini ayak parmaklarının arasına sıkıştırdığı kadehten içti Eli dursa ayağı durmuyor! Şarkıcı İrem Derici, içkisini ayak parmaklarının arasına sıkıştırdığı kadehten içti
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin İrem Derici'den aşk dedikodularını kuvvetlendiren imalı paylaşım: 3 harfli misafir - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement