Acun Ilıcalı, Sarışın Bir Güzelle Motora Binerken Yakalandı! - Son Dakika

Acun Ilıcalı, Sarışın Bir Güzelle Motora Binerken Yakalandı!

07.04.2019 20:06

Geçtiğimiz aylarda Şeyma Subaşı ile evliliğini bitiren Acun Ilıcalı, Miami'de sarışın bir güzelle motora binerken yakalandı. Acun Ilıcalı'nın sarışın güzelle samimi görüntüleri aşk iddialarını gündeme getirdi.

Şeyma Subaşı'ndan geçtiğimiz aylarda boşanan Acun Ilıcalı yeni sevgilisiyle yakalandı.

"ŞARIŞIN AŞKI BİTMEYECEK"

Miami'de tatil yapan Acun Ilıcalı sarışın bir güzelle motora binerken yakalandı. Acun Ilıcalı'nın yanındaki ismin kim olduğu ise merak konusu oldu. İddiaya göre gizemli kadının, 20 yaşında Yalova'da yaşayan bir basketbolcu olduğu iddia edildi. Konuyla ilgili sosyal medya kullanıcıları birçok yorumda bulundu. Bir sosyal medya kullanıcısı, "Acun'un sarışın aşkı hiç bitmeyecek galiba." yorumunu yaptı. Başka bir sosyal medya kullanıcısıise, "Şeyma Subaşı bölüm iki başlıyor. Çok benziyor Şeyma Subaşı'na" yorumunu yaptı.

Acun Ilıcalı, Sarışın Bir Güzelle Motora Binerken Yakalandı!

AŞK YAŞADIKLARI İDDİA EDİLDİ

Subaşı'dan boşandıktan sonra adı birkaç kişiyle anılan Acun Ilıcalı, Miss Turkey birincisi seçildikten sonra attığı tweet nedeniyle tacı geri alınan Itır Esen'le görüntülenmişti. Görüntülerden kısa süre sonra Esen'in Survivor Türkiye- Yunanistan'ın internet üzerinde yayınlanan programını sunmaya başlamıştı. Aşk iddiaları hakkında açıklama yapmayan Acun Ilıcalı'dan sürpriz bir hamle gelmişti. Ilıcalı, Itır Esen'i sosyal medya hesabı Instagram'dan takibe almıştı.

Acun Ilıcalı, Sarışın Bir Güzelle Motora Binerken Yakalandı!
YORUMLAR (14)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Kurtdereli Güreşleri'nde hazırlıklar tamamlandı Kurtdereli Güreşleri'nde hazırlıklar tamamlandı Kurtdereli Güreşleri'nde hazırlıklar tamamlandı Kurtdereli Güreşleri'nde hazırlıklar tamamlandı Şeyma Subaşı'nı çileden çıkaran 'metres' yorumu! Tespit ettirip dava açtı Şeyma Subaşı'nı çileden çıkaran 'metres' yorumu! Tespit ettirip dava açtı

Son Dakika Magazin Acun Ilıcalı, Sarışın Bir Güzelle Motora Binerken Yakalandı! - Son Dakika


Advertisement