Altındağlı Dizisine Bir Transfer Daha - Son Dakika
Magazin

Altındağlı Dizisine Bir Transfer Daha

Altındağlı Dizisine Bir Transfer Daha

Altındağlı dizisine ünlü oyuncu Başak Sayan da katıldı...

22.10.2013 00:23

Kasımda başlayacak yeni dizi Altındağlı'da Hande Ataizi, Şafak Sezer ve Aydemir Akbaş'la kamera karşısına geçecek olan Başak Sayan, rolü için imajını da değiştirdi. Yıllardır siyah kullandığı saçlarının rengini açtıran oyuncu, dizide iki çocuklu bir ev kadınını oynayacak.

BERK ATAN DA ALTINDAĞLI DİZİSİNDE

“Her Şey Yolunda Merkez” dizisiyle ekrana “Merhaba” diyen 2012 Best Model of Turkey birincisi Berk Atan, yeni bir projeyle ekrana gelmeye hazırlanıyor.

Atan, Şafak Sezer ve Hande Ataizi’nin başrollerini paylaştığı “The Sopranos”un yerli versiyonunda Sezer’in kuzenini canlandıracak. Dizinin çekimlerine önümüzdeki günlerde başlayacak.

ALTINDAĞLI DİZİSİ

Ünlü Amerikan dizisi “The Sopranos”un yerli versiyonu çekiliyor. Şafak Sezer ve Hande Ataizi’nin başrolleri paylaşacağı dizide Aydemir Akbaş da rol alacak.

YILLARIN oyuncusu Aydemir Akbaş, önceki gün Nişantaşı City’s’de elinde tespihiyle senaryo okurken görüntülendi. Amerikan dizisi “The Sopranos”un yerli versiyonunda rol alacağını açıklayan usta oyuncu, çekimlere kasım ayında başlayacaklarını söyledi: “O meşhur ‘Sopranos’ dizisi Türkiye’ye uyarlanıyor. Şafak Sezer ve Hande Ataizi’yle birlikte oynayacağız. Çekimlere kasımda başlayacağız. Şafak keratasıyla ‘Kolpaçino’ filminden sonra dizide de buluştuk.”Altındağlı dizisi hande ataizi

Mafya dizisi

“The Sopranos”, 1999-2007 yılları arasında Amerikan HBO televizyonunda yayınlanmıştı. İtalyan kökenli bir mafya ailesinin patronu Tony Soprano’nun meslek, suç, şiddet, aile, adalet ve dostluk kavramları arasında denge kurma mücadelesini anlatan dizi, 21 Emmy ve 5 Altın Küre kazandı. Tony Soprano’yu oynayan ünlü aktör James Gandolfini, geçen haziran ayında Roma’da kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi.

Mafya babası Tony Soprano’yu dizide Şafak Sezer oynayacak. Aydemir Akbaş, gittiği her yerde senaryoyu okuyor.

Kaynak: Star

Son Dakika Magazin Altındağlı Dizisine Bir Transfer Daha - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement