Balonlarını Bırakmadı - Son Dakika

Balonlarını Bırakmadı

20.02.2012 08:57
Balonlarını Bırakmadı

Merve Boluğur, önceki akşam sevgilisi Burak Mursaloğlu ve arkadaşlarıyla Cihangir'de bir kafedeydi.

'Kuzey Güney' dizisinde 'Zeynep' karakterini canlandıran Merve Boluğur, önceki akşam sevgilisi Burak Mursaloğlu ve arkadaşlarıyla Cihangir'de bir kafede görüntülendi.

Bu yıl içerisinde evlenmeyi düşündükleri söylenen genç çiftin

Ünlü oyuncu Merve Boluğur, mekandan çıkarken, sevgilisinin kendisine hediye ettiği kalp şeklindeki kırmızı balonları yanına almayı ihmal etmedi. Genç çift, daha sonra bir taksiye binerek Cihangir'den ayrıldı.

Bu yıl içerisinde nişanlanmayı düşündükleri söylenen genç çiftin ilk tanışmaları da gerçekten çok enteresan. Kül ve Ateş dizisinin çekimi için Hatay'a giden Merve Boluğur burada dizinin çekildiği konağın asıl sahibinin oğluyla tanışmış ve aralarında bir yakınlaşma olmuştu.

Genç çiftin evlilik yoluna girdikleri söylense de henüz evlilik tarihlerinin tam olarak belli olmadığı söyleniyor.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Kaynak: Sabah.com.tr
YORUMLAR
500
Eski eşi Merve Boluğur hakkında 'gereksiz insan' dediği iddia edilen Mert Aydın sessizliğini bozdu Eski eşi Merve Boluğur hakkında 'gereksiz insan' dediği iddia edilen Mert Aydın sessizliğini bozdu DJ Mert Aydın'dan 53 gün evli kaldığı Merve Boluğur hakkında ağır sözler: Gereksiz insan DJ Mert Aydın'dan 53 gün evli kaldığı Merve Boluğur hakkında ağır sözler: Gereksiz insan Boşanma Sonrası İlk Kez Görüntülendi Boşanma Sonrası İlk Kez Görüntülendi

Son Dakika Magazin Balonlarını Bırakmadı - Son Dakika

Bu haber Sabah.com.tr tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Sabah.com.tr tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Sabah.com.tr kurumudur.

Advertisement