Oyuncu Burcu Özberk'in İstanbul gecelerinde görüntülendiği kişi, bir ismi çok sinirlendirecek - Son Dakika

Oyuncu Burcu Özberk'in İstanbul gecelerinde görüntülendiği kişi, bir ismi çok sinirlendirecek

20.11.2022 22:49

Oyuncu Burcu Özberk, İstanbul gecelerinde işletmeci Murat Kazancıoğlu ile kameralara takıldı. İkilinin bir mekandan beraber çıkmasından sonra tüm gözler Kazancıoğlu ile geçtiğimiz hafta ilişkisini bitiren manken Şevval Şahin'e çevrildi.

Manken Şevval Şahin ile işletmeci Murat Kazancıoğlu'nun aşkı geçtiğimiz hafta son bulmuştu. Güzel oyuncu Burcu Özberk, daha önce 'Sadece arkadaşız' dediği Murat Kazancıoğlu ile Bebek'te görüntülendi.

SORULARI YANITSIZ BIRAKTILAR

Soruları yanıtsız bırakan ikili, "Güzel çıktık mı?" demekle yetindi. İkilinin yeni bir aşka yelken açıp açmadığı merak konusu oldu.

İşte ikilinin fotoğrafları:

Ünlü oyuncu Burcu Özberk'in İstanbul gecelerinde görüntülendiği kişi bir ismi çileden çıkaracak
Ünlü oyuncu Burcu Özberk'in İstanbul gecelerinde görüntülendiği kişi bir ismi çileden çıkaracak
Ünlü oyuncu Burcu Özberk'in İstanbul gecelerinde görüntülendiği kişi bir ismi çileden çıkaracak
Kaynak: Snob Magazin
YORUMLAR
500
Gaziantepli çiftin 8 yıllık çocuk özlemi üçüz bebeklerle son buldu Gaziantepli çiftin 8 yıllık çocuk özlemi üçüz bebeklerle son buldu 'Karşıyaka95 Projesi' 800 Ailenin Yaşamına Dokundu 'Karşıyaka95 Projesi' 800 Ailenin Yaşamına Dokundu Germencik Belediyesi Sosyal Yardımlaşma Ağı, 4 Yılda 15 Bin Kişiye Ulaştı Germencik Belediyesi Sosyal Yardımlaşma Ağı, 4 Yılda 15 Bin Kişiye Ulaştı

Son Dakika Magazin Oyuncu Burcu Özberk'in İstanbul gecelerinde görüntülendiği kişi, bir ismi çok sinirlendirecek - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement