Cem Belevi Leshow İstanbul'da podyuma çıkacak! - Son Dakika

Cem Belevi Leshow İstanbul'da podyuma çıkacak!

04.01.2022 15:12
Cem Belevi Leshow İstanbul'da podyuma çıkacak!

20/22 Ocak 2022 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek olan Leshow İstanbul Deri & Moda Fuarının 20 Ocak akşamı gerçekleşecek gala defilesinde popun yakışıklı sanatçısı Cem Belevi'de podyumda yürüyecek. İşte detaylar…

Rusya'nın "Bayan İhtişamı" olarak bilinen dünyaca ünlü model ve Ambient Markasının tasarımcısı Mila Bolieva'da Cem Belevi'ye eşlik edecek.

Leshow İstanbul Podyumunda yürüyecek olan Mila Bolieva aynı zamanda kendi tasarımlarının yer aldığı markası??Ambient By Milana Uvarova'nın "Özgürlük" adını verdiği 2022 koleksiyonunda Cem Belevi için özel olarak tasarladığı ürünleri podyumda birlikte sergileyecekler.

YORUMLAR
500
Liberya bandıralı tanker İstanbul Boğazı girişinde makine arızası yaptı Liberya bandıralı tanker İstanbul Boğazı girişinde makine arızası yaptı
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Cem Belevi Leshow İstanbul'da podyuma çıkacak! - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement